گوشی تاشو موتورولا Razer 2022 با دوربین دوگانه در تصاویر زنده فاش شد

گوشی تاشو موتورولا Razer 2022 با دوربین دوگانه در تصاویر زنده فاش شد

اگرچه موتورولا یکی از اولین شرکت هایی بود که گوشی تاشو عرضه کرد. اما این شرکت به معنای جایگزینی برای نسل دوم گوشی تاشو خود است کلاس 5G 2020 این گوشی در سال 2021 معرفی نشد. با این حال، شرکت تابعه لنوو اخیرا تایید کرده است که روی نسل سوم گوشی تاشو خود کار می کند. گوشی تاشو Motorola Razer 2022 به تازگی در تصاویر زنده رونمایی شده است که طراحی مشابه نسل اول و دوم گلکسی Z Flip سامسونگ با دوربین دوگانه را نشان می دهد.

گوشی تاشو Motorola Razer 2022

افشاگر معروف ایوان بلاس اخیراً از این وب سایت بازدید کرده است 91 دستگاه موبایل گزارش شده است که دستگاه نشان داده شده در تصویر زیر “Motorola Maven” نام دارد و در آینده به عنوان گوشی پوسته بعدی موتورولا به فروش خواهد رسید. ما این دستگاه را «رازر 2022» می نامیم زیرا هنوز برند رسمی آن مشخص نشده است.

نگاه اول به Motorola Razr 2022 دستگاهی با طراحی اصلاح شده را نشان می دهد که بسیار شبیه به Samsung Galaxy Z Flip است. به نظر می رسد موتورولا “برآمدگی” در پایین طراحی را به نفع چیزی از بین می برد. دیدن نمایشگر خارجی بر اساس این تصویر کمی دشوار است. اما بر اساس شواهدی که به سختی از محل نمایشگر قابل مشاهده است، پنل کمی بزرگتر از آنچه سامسونگ در گلکسی زد فلیپ 3 استفاده می کند به نظر می رسد.

گوشی تاشو Motorola Razer 2022

این نیز یکی از تغییرات بزرگ در ماژول دوربین به نظر می رسد. در حالی که دو نسل قبلی Razr تنها یک دوربین ارائه می‌کردند، موتورولا قبلاً دو لنز روی این «Razr 2022» نصب کرده است. با این حال، ماژول دوربین همچنان در گوشه دستگاه باقی مانده است و البته طراحی آن بیشتر از Z Flip 3 به نسل اول و دوم گلکسی Z Flip شباهت دارد. ظاهرا دوربین اصلی شامل یک سنسور 50 مگاپیکسلی با 13- است. دوربین عریض مگاپیکسلی و یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی در دهانه نمایشگر داخلی دستگاه قرار دارد. با این حال، وضوح صفحه نمایش در حالت +FHD باقی می ماند.

از نظر مشخصات، Maven به عنوان یک دستگاه رده بالا توصیف می شود. انتظار می رود این گوشی از نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 کوالکام استفاده کند و حتی با توجه به تاخیر در زمان عرضه، امکان استفاده از اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس چندان دور از ذهن نیست.

موتورولا Razr 3 قرار است تابستان امسال وارد بازار شود و به طور انحصاری در ماه جولای یا آگوست در چین عرضه شود. این دستگاه در رنگ های «مشکی کوارت» و «آبی آرام» نیز موجود است.

موتورولا در حال حاضر دو صدف دیگر را معرفی کرده است. ریزر اصلی در سال 2019 معرفی شد و به شدت بر ایده احیای طراحی گوشی تاشو کلاسیک ریزر متکی بود. با این حال، وقتی نوبت به بررسی های عملی می رسید، به دلیل مشکلات سخت افزاری و به روز رسانی کند نرم افزار، نظرات چندان مطلوب نبود. Razr 5G در سال 2020 به عنوان نسخه اصلاح شده دستگاه اصلی با سخت افزار بهتر عرضه شد، اما رقابت شدید سامسونگ با قیمت بالای Razr باعث شد این گوشی دوباره ناشنوا بماند.

نظر شما در مورد تصویر زنده گوشی تاشو Motorola Razer 2022 و طراحی و مشخصات احتمالی آن چیست؟