• خانه
  • اخبار
  • گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4 به حسگر اثر انگشت در داخل نمایشگر مجهز نخواهند شد

گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4 به حسگر اثر انگشت در داخل نمایشگر مجهز نخواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4 به حسگر اثر انگشت در داخل نمایشگر مجهز نخواهند شد

هنوز چند ماه تا معرفی نسل جدید گوشی های تاشو سامسونگ فاصله داریم. اما اطلاعات مربوط به این دستگاه ها به تدریج درز می کند. امروز، گزارش جدیدی ادعا می کند که گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 با حسگر اثرانگشت مشابه مدل های قبلی خود در لبه کناری عرضه می شوند و سامسونگ سال آینده استفاده از سنسور زیر نمایشگر را اجرا خواهد کرد.

حسگر اثر انگشت Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

رسانه های کره ای کسب و کار کره سامسونگ گزارش می دهد که حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر داخل است گلکسی زد فولد 4 یا Flip 4 که انتظار می رود تابستان آینده رسماً رونمایی شود. این غول کره ای ظاهراً قبلاً قصد داشته از این فناوری در هدفون های تاشو خود استفاده کند، اما از آن زمان تصمیم گرفته است که از حسگر اثر انگشت روی دکمه پاور خود استفاده کند.

ظاهراً سامسونگ تصمیم به استفاده از ادغام دکمه پاور تا حدی به دلیل تجربه کاربری گرفته است، زیرا این امکان را به دستگاه می دهد تا “اثر انگشت را به طور طبیعی در حین باز کردن صفحه نمایش خود تشخیص دهد.”

اگر سامسونگ از یک سنسور روی صفحه استفاده کند، احتمالاً مشابه پتنت این شرکت است که در آن دو سنسور به هم متصل هستند. یکی در مرکز نمایشگر خارجی و دیگری در سمت چپ نمایشگر داخلی ظاهر می شود، حداقل در مورد گلکسی Z4. .

حسگر اثر انگشت Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

حسگر اثر انگشت Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

در حالی که سنسورهای اثر انگشت زیر نمایشگر تقریباً در تمام پرچمداران اندرویدی در این مرحله استاندارد هستند. اما با توجه به موارد فوق، استفاده از حسگر اثر انگشت نصب شده در لبه جانبی بسیار منطقی است. به عنوان مثال در گلکسی زد فولد 4 این امکان را به دستگاه می دهد که از این سنسور در دو حالت بسته و باز استفاده کند. اگر سامسونگ بخواهد به سنسور داخل نمایشگر سوئیچ کند، باید یک سنسور روی صفحه نمایش خارجی و دیگری در داخل وجود داشته باشد تا در هنگام استفاده از دستگاه تداخلی با تجربه ایجاد نشود. علاوه بر این، استفاده از حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش در گلکسی زد فلیپ 4 محدودیت های بیشتری خواهد داشت. زیرا این بدان معنی است که شما نمی توانید قبل از باز کردن کراوات قفل دستگاه را باز کنید و با بسته شدن تلفن دسترسی ایمن به Samsung Pay را از دست خواهید داد.

نظر شما در مورد استفاده از حسگر اثر انگشت در لبه کناری نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ چیست؟