• خانه
  • اخبار
  • گلکسی واچ 4 بالاخره آپدیت دستیار گوگل را دریافت کرد

گلکسی واچ 4 بالاخره آپدیت دستیار گوگل را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گلکسی واچ 4 بالاخره آپدیت دستیار گوگل را دریافت کرد

دارندگان Samsung Galaxy Watch 4از حدود یک سال پیش که این ساعت هوشمند عرضه شد، منتظر دستیار گوگل بودیم و بالاخره امروز، گوگل رسما اعلام کرد که این به روز رسانی در حال حاضر در دسترس است.

دستیار گوگل برای گلکسی واچ 4

چند ماه پیش، گوگل اولین نگاه به دستیار صوتی Galaxy Watch 4 خود را به ما نشان داد. شما اکنون طراحی جدیدی دارید که بسیار شبیه به تجربه ای است که از تلفن های پیکسلی به دست می آورید. می‌توانید با دستور «Hey Google» یک دستیار صوتی راه‌اندازی کنید و یک رابط تمام صفحه با پس‌زمینه مشکی با نوارهای نور چهار رنگ در پایین ساعتتان پیدا کنید که به ورودی صدا پاسخ می‌دهد.

لوگوی دستیار برای مدتی با “سلام، چگونه می توانم کمک کنم؟” ظاهر می شود. علاوه بر این، رابط کاربری نتایج نمایش داده شده قبلاً ارتقا یافته و دارای پس‌زمینه تار است.

از امروز، کاربران گلکسی واچ 4 می‌توانند دستیار گوگل را روی ساعت هوشمند خود دانلود کنند و به تعاملات صوتی سریع‌تر و طبیعی‌تر، پاسخ‌های سریع به سؤالات و موارد دیگر دسترسی داشته باشند.

گوگل همچنین ادعا می کند که “زمان پاسخگویی این دستیار اکنون سریعتر از همیشه است” و از نظر عملکرد، می توانید از تقویم خود بپرسید، تایمر تنظیم کنید و موسیقی پخش کنید.

با دسترسی به Bixby و Google Assistant، کاربران به عملکرد پیشرفته دستیار صوتی خود دسترسی خواهند داشت.

دستیار گوگل برای گلکسی واچ 4

دستیار گوگل برای گلکسی واچ 4

هنگامی که گلکسی واچ 4 به طور کامل دستیار گوگل را دریافت کرد، این دستیار صوتی برای دانلود از فروشگاه Play در دستگاه در دسترس خواهد بود. پس از اتمام نصب، فقط باید به Settings> Google> Assistant بروید. این صفحه ای را نشان می دهد که از آن می توانید یک کلمه کلیدی و همچنین یک “خروجی گفتار” را برای پاسخ ها فعال یا غیرفعال کنید. درست مانند Bixby، فشار دادن و نگه داشتن کلید Home به شما امکان می دهد دستیار را راه اندازی کنید.

Google Assistant در 10 کشور از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، ژاپن، تایوان، کره جنوبی، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس خواهد بود و از 12 زبان از جمله دانمارکی و انگلیسی (آمریکا، کانادا، بریتانیا) پشتیبانی می‌کند. استرالیایی، ایرلندی)، ژاپنی، کره ای، اسپانیایی، فرانسوی (کانادایی، فرانسوی) و تایوانی.

در نهایت، ما امیدواریم که گوگل دستیار صوتی خود را به کشورهای بیشتری گسترش دهد و از زبان های گسترده تری پشتیبانی کند.

نظر شما در مورد دستیار صوتی Google Assistant برای Samsung Galaxy Watch 4 چیست؟