• خانه
  • اخبار
  • گلکسی زد فلیپ 4 با باتری بزرگتر و زد فولد 4 با صفحه نمایش عریض تر معرفی خواهند شد.

گلکسی زد فلیپ 4 با باتری بزرگتر و زد فولد 4 با صفحه نمایش عریض تر معرفی خواهند شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گلکسی زد فلیپ 4 با باتری بزرگتر و زد فولد 4 با صفحه نمایش عریض تر معرفی خواهند شد.

گوشی‌های تاشوی آتی سامسونگ قرار است تغییرات جدیدی را در سری‌های Fold و Flip ایجاد کنند و با نزدیک شدن به عرضه، جزئیات این دستگاه‌ها به آرامی منتشر می‌شود. کاشف مشهور و قابل اعتماد، کیهان یخیاخیراً جزئیات قابل توجهی در مورد Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 منتشر کرده است که اطلاعات مربوط به ظرفیت باتری، اندازه صفحه نمایش و تراشه استفاده شده در آنها را تأیید می کند.

باتری بزرگتر برای Galaxy Z Flip 4

ابتدا اجازه دهید با جزئیات باتری شروع کنیم. چندی پیش دریافت شد گواهی 3C Z4 Fold 4 و Z Flip 4 نشان می دهد که هر دو دستگاه از شارژ سریع 25 واتی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، در حالی که این ظرفیت شارژ نسبت به Zold Fold پیشرفت قابل توجهی ندارد. اما این یک ارتقا قابل قبول برای یک گوشی کوچکتر است. در مورد ظرفیت باتری هم همینطور. طبق گفته Ice Universe، Galaxy Z Fold 4 ظرفیت باتری 4400 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. این همان ظرفیت باتری گلکسی زد فولد 3 است که همانطور که در بررسی های مختلف اشاره شد، در بهترین حالت دوام «به اندازه کافی خوب» دارد.

باتری بزرگتر برای Galaxy Z Flip 4

باتری بزرگتر برای Galaxy Z Flip 4

با این حال، باتری گلکسی زد فلیپ 4 کمی بیشتر از حد انتظار است. در حالی که برخی اطلاعات قبلی ادعا می‌کنند که باتری مدل چهارم تنها کمی بزرگتر از ظرفیت 3300 میلی‌آمپر ساعتی فلیپ 3 خواهد بود، Ice Universe ادعا می‌کند که فلیپ 4 در واقع ظرفیت باتری 3700 میلی‌آمپر ساعتی خواهد داشت. این نشانه ای از استقامت قابل توجه در مقایسه با نسل قبلی است. همانطور که در بررسی های زد فلیپ 3، قدرت باتری عمدتا به عنوان یکی از نقاط ضعف این دستگاه ذکر شد.

در ضمن همانطور که گفته شد قدرت شارژ گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 بدیهی است که به 25 وات محدود خواهد شد. Fold 3 همان قدرت نسل قبلی را دارد، اما ارتقای Z Flip از 15 به 25 وات مطمئناً خوب خواهد بود.

برخی امیدوار بودند که سامسونگ سرعت شارژ Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 را به 45 وات افزایش دهد، همانطور که در Galaxy S22 Ultra مشاهده می کنیم. با این حال، ارزش آن ناچیز است. گزارش‌های اخیر کاملاً روشن کرده‌اند که شارژ 45 واتی در واقع وجود دارد این تفاوت قابل توجهی ایجاد نمی کند.

نسبت ابعاد جدید Galaxy Z Fold 4

ما همچنین ایده بهتری در مورد نحوه تغییر نسبت تصویر Samsung Galaxy Z Fold 4 دریافت می کنیم. بدیهی است که صفحه نمایش تاشو جدید Zold Fold 4 دارای نسبت داخلی 6: 5 خواهد بود که عریض تر از نسبت است. از 5:4 در ZFold 3. در عین حال، صفحه نمایش خارجی با نسبت تصویر 23:9 نسبت به نسل قبلی 24.5:9 کمی کوتاه تر و عریض تر خواهد بود. تصاویر زیر ظاهر جدید را نشان می دهد.

گلکسی زد فلیپ 4 با باتری بزرگتر و زد فولد 4 با صفحه نمایش عریض تر معرفی خواهند شد.

این یک تفاوت ظریف است، اما مطمئناً می تواند منجر به تجربه راحت تر و گسترده تر از تلفن فعلی شود.

Snapdragon 8 Gen 1 “Plus” زیر کاپوت

در نهایت، کیهان یخی او همچنین تاکید کرد که گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4 از چیپست Snapdragon 8 Generation 1 Plus استفاده خواهند کرد. این تراشه که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، انتظار می رود توسط سازنده تراشه تایوانی TSMC تولید شود که منجر به بهبود جزئی عملکرد نسبت به نسل اول اسنپدراگون 8 خواهد شد. با این حال، برخی گزارش های اخیر تردیدهایی را در مورد تاخیر ایجاد کرده است. تحویل این تراشه وجود خواهد داشت.

نظر شما در مورد ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 و زد فولد 4 و همچنین نسبت صفحه نمایش و تراشه این دو دستگاه چیست؟