• خانه
  • اخبار
  • گلکسی اس 20 اولترا به عنوان محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022 در میان مصرف کنندگان آمریکایی معرفی شد

گلکسی اس 20 اولترا به عنوان محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022 در میان مصرف کنندگان آمریکایی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گلکسی اس 20 اولترا به عنوان محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022 در میان مصرف کنندگان آمریکایی معرفی شد

بر کسی پوشیده نیست که گوشی های سامسونگ در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند و این محبوبیت روز به روز در حال افزایش است، به خصوص در ایالات متحده، جایی که برندهای بزرگی مانند اپل وجود دارند. آخرین نظرسنجی از بیش از 23000 نفر در ایالات متحده نشان می دهد که محبوبیت سامسونگ چقدر افزایش یافته است و پرچمدار این شرکت گلکسی اس 20 اولترا در دو سال اخیر همچنان محبوب ترین تلفن هوشمند در سال 2022 است.این کشور مشهور است.

Galaxy S20 Ultra; محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022

گزارش جدید شاخص رضایت مشتری ایالات متحده (ACSIنشان می دهد که بهترین گوشی هوشمند در ایالات متحده که توسط مصرف کنندگان انتخاب شده است، Samsung Galaxy S20 Ultra است. این مشابه گزارش سال گذشته است که در آن زمان نشان داد گلکسی نوت 10 پلاس، اس 20 پلاس و گلکسی اس 10 پلاس بهتر هستند.

گوشی پرچمدار سال 2020 سامسونگ در گزارش های رضایت مشتری با 86 امتیاز در بازار آمریکا پیشتاز است. پس از آن ال‌جی آریستو 3 با امتیاز 84 قرار دارد. آیفون 11 پرو مکس اپل با گلکسی اس 20 و گلکسی اس 10 در جایگاه سوم قرار دارند. هر کدام از این دستگاه ها نیز 82 امتیاز کسب کردند. از دیگر گوشی های سامسونگ در این لیست می توان به گلکسی اس 20 پلاس با امتیاز 81، گلکسی A20 با امتیاز 80 و گلکسی A21 با امتیاز 78 اشاره کرد.

Galaxy S20 Ultra;  محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022

Galaxy S20 Ultra; محبوب ترین گوشی هوشمند در سال 2022

این خبر قطعا برای سامسونگ راضی کننده خواهد بود. با این حال، خبرهای بدی نیز برای این شرکت وجود دارد. سال گذشته سامسونگ با 81 امتیاز بالاتر از اپل با 80 امتیاز در صدر فهرست قرار گرفت. با این حال، امسال سامسونگ یک امتیاز از دست داد در حالی که اپل در جای خود باقی ماند. این بدان معناست که هر دو شرکت در حال حاضر 80 امتیاز دارند. گوگل، موتورولا و ال جی نیز به ترتیب در سه جایگاه بعدی تا رتبه پنجم قرار دارند.

طبق معمول، گزارش ACSI در مورد بهترین گوشی های هوشمند تعداد زیادی از دستگاه های قدیمی از جمله گوگل پیکسل 4 را پوشش می دهد. جالب تر اینکه شرکت هایی مانند HTC و LG نیز موفق شدند در این لیست قرار بگیرند. این فقط نشان می دهد که اگرچه سامسونگ و اپل گزینه های ترجیحی برای مصرف کنندگان در ایالات متحده هستند، بسیاری از مردم هنوز از تلفن های قدیمی استفاده می کنند و از آنها راضی هستند.

نظر شما در مورد محبوب ترین گوشی هوشمند 2022 در بین مصرف کنندگان آمریکایی و موفقیت سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا در کسب این عنوان چیست؟