• خانه
  • اخبار
  • گسترش شبکه 5G چین به طور قابل توجهی در حال رشد است

گسترش شبکه 5G چین به طور قابل توجهی در حال رشد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گسترش شبکه 5G چین به طور قابل توجهی در حال رشد است

شبکه 5G یکی از مدرن ترین فناوری هاست که در سال های اخیر نه تنها در معرض رقابت شرکت ها بوده، بلکه در معرض رقابت کشورها نیز قرار گرفته است. همانطور که می دانید، چین یکی از بزرگترین بازیگران این فناوری پیشرو است. به همین دلیل، گسترش شبکه 5G در چین به طور قابل توجهی در حال افزایش است. اس ترنجی با من باش.

گسترش شبکه 5G در چین سریع است…!

با افزایش پوشش شبکه های 5G، برنامه های کاربردی 5G در تمام جنبه های زندگی ما یکپارچه خواهند شد. China Unicom اخیراً یک حساب ویدیویی 5G برای باز کردن شبکه دوگانه و سیستم عامل های اینترنت راه اندازی کرده است. همچنین قصد دارد خدمات شبکه دوگانه را برای کاربران همگام کند. گزارش شده است که حساب ویدیوی 5G Unicom یک حساب شخصی برای اکثر کاربران ارائه می دهد.

گسترش شبکه 5G در چین

کاربران برای ثبت یک حساب ویدیویی انحصاری فقط باید به صفحه ویدیوی «یونیکم» مراجعه کنند. با ارسال محتوای ویدیویی کوتاه مدت از طریق حساب ویدیوی 5G خود، می توانید به همگام سازی محتوا در بخش ارتباطات دست یابید. این به کاربران کمک می کند تا آخرین پیشرفت های خود را به صورت یکپارچه از طریق اینترنت یا شبکه ارسال کنند.

در حالی که حساب ویدیوی 5G از آپلود ویدیو پشتیبانی می کند و دارای طیف گسترده ای از فرمت های ویدیویی محبوب DIY است، خدمات گروه خانواده را نیز ارائه می دهد و از طریق بخش آلبوم مبتنی بر هوش مصنوعی، می تواند به طور خودکار ویدیوهایی با پرتره های خانوادگی یا آلبوم های خانوادگی تولید کند. ایجاد و اتصال همه اعضای خانواده. همچنین می تواند همان ویدیوی خانگی CRBT را با یک کلیک تنظیم کند.

یک حساب ویدیویی 5G نیز برای انتشار اطلاعات مفید خواهد بود

در فرآیند گفتگوهای بین خانواده، دسترسی با یک کلیک به شماره ویدیوی ارتباطی به شما امکان می دهد به راحتی آخرین اخبار خانواده را مشاهده کنید. کاربران همچنین می توانند از طریق لایک و پیام های صوتی با خانواده خود در ارتباط باشند.

پلت فرم حساب ویدیویی China Unicom با خطوط تلفن خدمات مشتریان دولتی و شرکتی ارتباط برقرار می کند و حساب ویدیویی روستایی از انتشار آخرین اخبار کشاورزی از طریق وب سایت خود پشتیبانی می کند. محتوای پویا فوراً با فناوری ابر همگام می شود. برای روستائیانی که عادت به استفاده از اینترنت ندارند با شماره کوتاه کمیته روستا تماس بگیرند.

گسترش شبکه 5G در چین

این به آنها اجازه می دهد تا آخرین اطلاعات کشاورزی را بلافاصله دریافت کنند. آنها همچنین می توانند به راحتی تکنیک های کشاورزی، منوهای ویدئویی، هوش مصنوعی و سایر خدمات را بیاموزند. همچنین یک مقاله مرتبط در سناریوی پیشگیری از بیماری همه گیر و ضد اپیدمی دولت وجود دارد که چندین اکانت ویدیویی برای جلوگیری از بیماری عروق کرونر قلب نگهداری می کند و آخرین اخبار مرتبط را منتشر می کند.

کاربران می توانند با یک کلیک مشترک شوند و آخرین اخبار کرونا را در طول مکالمه روزانه دریافت کنند. مطابق با GizChina، چین از نظر فناوری 5G و کاربرد آن بسیار جلوتر از سایر کشورها است. این کشور در حال بهینه سازی عملکرد 5G و ارائه ویژگی های جدیدی است که بقیه جهان هنوز فاقد آن هستند. متأسفانه، از آنجایی که فناوری 5G هنوز به طور گسترده در سایر نقاط جهان در دسترس نیست، کاربران آن نمی توانند از ویژگی های نوآورانه استفاده کنند.