• خانه
  • اخبار
  • گزارش پلیس جزئیات دستگیری مدیر عامل سیگن به دلیل خشونت خانگی در خانه اش در نزدیکی سیاتل را شرح می دهد

گزارش پلیس جزئیات دستگیری مدیر عامل سیگن به دلیل خشونت خانگی در خانه اش در نزدیکی سیاتل را شرح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش پلیس جزئیات دستگیری مدیر عامل سیگن به دلیل خشونت خانگی در خانه اش در نزدیکی سیاتل را شرح می دهد

گزارش پلیس جزئیات دستگیری مدیر عامل سیگن به دلیل خشونت خانگی در خانه اش در نزدیکی سیاتل را شرح می دهد
مدیر عامل سیگن، کلی سیگال. (عکس سیگن)

بر اساس سوابق پلیس به دست آمده توسط brooztechnology، مدیر عامل سیگن، کلی سیگال، در ساعات اولیه روز 23 آوریل در خانه اش دستگیر شد و به یک جنایت درجه چهارم مرتبط با خشونت خانگی متهم شد.

بیش از سه هفته پس از دستگیری، سیگان روز دوشنبه اعلام کرد که سیگال در مرخصی است زیرا یک شرکت تجاری بیوتکنولوژی در سیاتل در حال بررسی اتهامات خشونت خانگی است. این شرکت در بیانیه ای به این دستگیری اشاره نکرده است.

طبق سوابق پلیس، مأموران به تماس 23 آوریل همسر سیگال پاسخ دادند که به 911 گفت که شوهرش او را مجروح کرده و او را در خانه 11663 فوت مربعی این زوج در نزدیکی سیاتل، UD، واشنگتن به زمین هل داده است. او در این اعزام گفت که از جان خود می ترسد، اما همچنین گفت: “لطفا برو و برو” و “او دیوانه خواهد شد، او یک شخصیت عمومی است”.

طبق سوابق پلیس، پلیس به جلوی در رسید و همسر سیگال کاملا برهنه بود. ماموران متوجه خراشیدگی روی پیشانی و زانوهای او شدند.مرد دیگری که با همسرش در خانه بود نیز با پلیس تماس گرفت و گفت که شاهد حمله سیگال به همسرش بوده است.

بر اساس گزارش پلیس، سیگال و همسرش هر دو مست به نظر می رسیدند. مرد دیگر گفت که همه طرف های درگیر بعد از بیرون رفتن برای شام صبح زود رابطه جنسی داشتند.

طبق گزارش پلیس، سیگال به پلیس گفت که هرگز به همسرش دست نزده است. مقامات علت احتمالی خشونت خانگی را شناسایی کردند و سیگال را که به زندان شهرستان اسنوومیش محکوم شد، دستگیر کردند.

خلاصه ای از تماس های زندان بین سیگال و همسرش نشان می دهد که سیگال یک روز پس از دستگیری اش “از او به خاطر فرصتی که برای اخراج او به دست آورد و اینکه ممکن است حرفه اش را خراب کرده باشد تشکر کرد.” سیگال در 25 آوریل آزاد شد.

طبق گزارش افسری که عکس‌ها را گرفته است، در همان روز، همسر سیگال به اداره پلیس ادموندز رفت و خواستار عکس‌هایی از کبودی‌های این حادثه شد.

سیگال در 28 آوریل بحثی را درباره سود سیگن با تحلیلگران رهبری کرد. در 5 می، هیئت مدیره شرکت، مدیر عامل سیگن، راجر دانسی، را به عنوان مدیر عامل موقت، بر اساس اسناد نظارتی منصوب کرد. او در 9 مه یک بیانیه مطبوعاتی صادر کرد و از مرخصی سیگال به دلیل حادثه در خانه اش خبر داد.

سیگال، 61 ساله، این اتهامات را رد کرده و به شرکت اطلاع داده است که او برای طلاق نامزد کرده است.

این شرکت در بیانیه ای که روز چهارشنبه به brooztechnology ارسال شد، گفت: «سیگن استانداردهای بالایی برای رفتار کارکنان دارد و خشونت خانگی را در همه اشکال آن محکوم می کند. «ما این اتهامات را بسیار جدی می‌گیریم. دکتر سیگال در مرخصی باقی می ماند در حالی که هیئت مدیره شرکت به رهبری کمیته ای متشکل از مدیران مستقل تحقیقات عمیقی را با کمک یک شرکت حقوقی مستقل انجام می دهد. تصمیمات آتی در هیئت مدیره از نتیجه تحقیقات مطلع خواهد شد.”

brooztechnology با سیگن تماس گرفت تا بپرسد چه زمانی شرکت از دستگیری سیگال مطلع شد.

سیگال از زمانی که شرکتی را که قبلاً سیاتل ژنتیکز نامیده می شد در سال 1998 تاسیس کرد، مدیرعامل سیگن بوده است. اولین داروی سرطان شناسی این شرکت، Adcetris، در سال 2011 تایید شد و اکنون دارای چهار محصول تجاری است و 2800 نفر در منطقه سیاتل، کانادا استخدام می کند. سوئیس و اروپا. ارزش بازار آن 22 میلیارد دلار است.

بر اساس بیانیه ای، Umoja Biopharma روز چهارشنبه اعلام کرد که سیگال در پاسخ به درخواست هیئت مدیره این شرکت از ریاست هیئت مدیره استعفا داده است. اندی شارنبرگ، مدیرعامل Umoja، رئیس موقت هیئت مدیره خواهد بود.

تیلور سوپر سردبیر brooztechnology در این داستان مشارکت داشت.