• خانه
  • اخبار
  • گزارش ها نشان می دهد که اپل ردیابی افراد با Irteg را آسان تر و ارزان تر کرده است

گزارش ها نشان می دهد که اپل ردیابی افراد با Irteg را آسان تر و ارزان تر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش ها نشان می دهد که اپل ردیابی افراد با Irteg را آسان تر و ارزان تر کرده است

rtgs اپل قطعا محصولات مفیدی هستند و به خصوص زمانی که دستگاهی را گم می کنید، به شما کمک می کنند خیلی سریع آن را پیدا کنید. اما این گجت‌ها ذاتاً مسائل امنیتی هستند زیرا گزارش‌ها تأیید می‌کنند که اپل ردیابی افراد با Irtags را آسان‌تر و ارزان‌تر کرده است. اس ترنجی با من باش.

ردیابی افراد با Apple AirTag ساده تر از همیشه شده است …!

ممکن است داستان های زیادی از افراد تحت تعقیب یا آزار و شکنجه وجود داشته باشد AirTag من اپل را دیده ام زیرا چندین مورد در موقعیت هایی مانند این به صورت آنلاین ظاهر شده اند. AppleInsider گزارش می دهد که ابزار ردیابی AirTag اپل دارای ویژگی های ضد ردیابی داخلی است که سایر ردیاب ها ندارند. با این حال، اکنون گزارشی نشان می دهد که این ویژگی های ضد هک ممکن است در بسیاری از موارد کار نکنند.

گزارش ها نشان می دهد که اپل ردیابی افراد با Irteg را آسان تر و ارزان تر کرده است

یک منبع حدود 150 گزارش پلیس از AirTags را در طول هشت ماه گذشته تجزیه و تحلیل کرده است. بر اساس نتایج مشترک، کمتر از نیمی از این گزارش ها مربوط به سرقت یا سرقت است و بقیه شامل مواردی مانند آزار و اذیت یا آزار زنان با استفاده از AirTag اپل است. در 50 مورد از موارد مورد تجزیه و تحلیل، زنان با پلیس تماس گرفتند زیرا گزارش های ضد ردیابی را در آیفون خود دریافت کردند.

علاوه بر این در بیشتر موارد زنان قربانی این حادثه اتوهای خود را در خودروهای خود مخفی کرده و یا صدای اتو بادی را شنیده اند. در بیشتر موارد، آزارگر فردی است که از قبل قربانی را می‌شناخت، مانند شوهر یا دوست قدیمی.

ردیابی مبتنی بر مکان چیز جدیدی نیست و البته با Apple AirTag شروع نشد. مری بث بکر لوث، مربی خشونت خانگی جامعه، در این گزارش گفت که این نوع آزار و شکنجه که از موقعیت مکانی افراد استفاده می کند، به قدمت فناوری GPS است.

این گزارش همچنین تاکید می کند که اینکه شاهد تعداد زیادی از تعقیب کنندگان ایرتاگ هستیم، به معنای افزایش تعداد تعقیب ها به دلیل ایرتاگ نیست، بلکه عملکرد ایرتاگ بیشتر شبیه سناریوی چنین حوادثی است. این بدان معناست که محافظ های ضد سرقت اپل کار می کنند.

Apple AirTag از سال 2019 در دسترس بوده است، اما اپل انتشار آن را به امروز موکول کرده است!

اوا گالپرین، مدیر امنیت سایبری در بنیاد Electronic Frontier، گفت ایرتاگ توانسته است به قربانیان شواهد جدی مبنی بر آزار و اذیت هشدار دهد که قربانیان اغلب فاقد آن هستند. اما همانطور که از عنوان مشخص است، چنین گزارشی اصلا برای اپل خوب نیست. نکته این است که همانطور که گزارش می گوید، محافظت های ضد سرقت اپل همیشه کار نمی کنند.

در واقع، Apple Irtag ردیابی را آسان‌تر کرد، زیرا متخلفان از شبکه Irtag استفاده می‌کنند که دستگاه‌های اپل نزدیک را پینگ می‌کند. این گزارش می گوید که اگرچه ردیابی مبتنی بر مکان برای مدت طولانی وجود داشته است، اما به نظر می رسد اپل آن را ارزان تر و آسان تر کرده است.

اخیراً در پاسخ به چنین نگرانی هایی، اپل ویژگی های جدیدی را معرفی کرده است که قصد دارد آنها را برای جلوگیری از آزار و اذیت ایرتاگ بهبود بخشد و به طور کلی سعی در حذف یا حداقل به حداقل رساندن سوء استفاده از ایرتاگ دارد. یکی از ویژگی های اعلام شده سیگنالی است که هنگام راه اندازی AirTags برای شما ارسال می شود و AirTag نیز با Apple ID شما مرتبط است. این ممکن است برخی از افرادی را که به سوء استفاده از آن فکر می کنند از انجام این کار جلوگیری کند.

Apple AirTag از ردیابی دقیق در همه زمینه ها پشتیبانی نمی کند!

بر اساس گزارش ها PhoneArenaبخش مهم دیگری از ویژگی جدید ضد ردیابی که AirTag دریافت خواهد کرد، توالی جدید آهنگ ها است که یافتن عنصر ردیابی را آسان تر می کند. . علاوه بر این، با آپدیت بعدی که در اواخر سال جاری ارائه می شود، اگر آیفون 11، آیفون 12 یا آیفون 13 دارید، می توانید با یک جستجوی کامل عارضه های ناخواسته را شناسایی و پیدا کنید.

علاوه بر این، اپل اعلام کرده است که با مجریان قانون برای جلوگیری از سوء استفاده از AirGet در چنین موردی همکاری خواهد کرد. با این حال، به گفته Becker-Lout، این تنها اپل نیست که این مشکل را حل می کند. وی گفت: برای مقابله کامل با این وضعیت، تولیدکنندگان ردیاب، سازمان‌های ایمنی عمومی و سایرین باید برای یافتن راه‌حل با یکدیگر همکاری کنند. نظر شما در مورد این چیست؟!