منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • گزارش: خرید 2.35 میلیارد دلاری Prudential از استارتاپ فناوری تضمین فناوری سیاتل “Sour”

گزارش: خرید 2.35 میلیارد دلاری Prudential از استارتاپ فناوری تضمین فناوری سیاتل “Sour”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش: خرید 2.35 میلیارد دلاری Prudential از استارتاپ فناوری تضمین فناوری سیاتل "Sour"

گزارش: خرید 2.35 میلیارد دلاری Prudential از استارتاپ فناوری تضمین فناوری سیاتل "Sour"
دفتر مرکزی محتاطانه در نیوآرک، نیوجرسی (عکس توسط فلیکر از طریق والی گوبز)

هنگامی که Prudential Financial استارت آپ Assurance IQ را در سیاتل به مبلغ 2.35 میلیارد دلار در سپتامبر 2019 خریداری کرد، این معامله یکی از بزرگترین خریدها در تاریخ فناوری سیاتل اعلام شد. دو سال و نیم بعد، گزارش جدیدی به چگونگی شکست میراث «شرط فناوری بزرگ» ارائه‌دهنده بیمه‌های قدیمی می‌پردازد.

روز جمعه، وال استریت ژورنال گزارش داد که تلاش Prudential برای تقویت قابلیت‌های دیجیتالی خود با تصاحب استارت‌آپ 3 ساله آن زمان در Bellevue، واشنگتن، انتظارات را برآورده نکرد.

این روزنامه گفت که این معامله “هدف های مالی خود را بسیار نادیده گرفت و Prudential را با نظارت نظارتی مواجه کرد” و این سرمایه گذاری توسط Prudential در ماه فوریه به نصف کاهش یافت. طبق گزارش ژورنال، Assurance در سال گذشته به حدود 1 میلیارد دلار درآمد سالانه رسید، اما در عوض به 558 میلیون دلار رسید. زیان پیش از مالیات به ازای هر واحد 239 میلیون دلار است که انتظار می‌رود به سود سال‌های 2020 و 2021 Prudential اضافه شود.

گزارش: خرید 2.35 میلیارد دلاری Prudential از استارتاپ فناوری تضمین فناوری سیاتل "Sour"
(لوگو از طریق Assurance.com)

اندی سالیوان، رئیس بازرگانی ایالات متحده در Prudential به این روزنامه گفت: «بدیهی است که در کوتاه مدت کمتر از انتظارات مالی ما است، اما این یک خرید استراتژیک است که من می‌گویم باید طی پنج تا 10 سال آینده آن را ارزیابی کنیم. وی افزود: ما می خواهیم کمتر پرداخت کنیم.

در این گزارش به نقل از تحلیلگرانی اشاره شده است که این معامله را “حیرت انگیز”، “کسب واقعا بد” و “تخریب ارزش” خوانده اند.

در مورد آنچه که دولت در حال بررسی است، این روزنامه خاطرنشان می‌کند که Prudential در یک مقاله فوریه فاش کرد که احضاریه‌های دولتی و سایر پرس‌وجوها «مربوط به ارتباط فروش و بازاریابی محصولات بهداشتی مکمل Assurance IQ» دریافت کرده است.

تماس‌های فروش در کانون توجه قرار گرفتند و مجله گزارش داد که گروه‌های مصرف‌کننده موافقت Assurance با چنین تماس‌هایی را زیر سوال برده‌اند.

مرکز ملی حقوق مصرف کننده در پرونده ای در سال 2020 ادعا می کند که وب سایت Assurance به درستی به مصرف کنندگان هشدار نداده است که کلیک کردن روی دکمه “مشاهده پیشنهاد من” آنها را در برابر شنیدن 174 شخص حقوقی آسیب پذیر می کند که توسط Assurance به عنوان شریک در ارائه طیف وسیعی از محصولات فهرست شده است. و خدمات، “مجله گفت، و افزود که Assurance گفت که رویکرد آن “کاملاً مطابق و در انتظار است” و Prudential گفت که با تنظیم‌کننده‌ها همکاری می‌کند.

مایکل راول و مایکل پاولوس در سال 2016 در تلاشی برای بهبود صنعت بیمه و خدمات مالی برای کاربران فناوری، Assurance را راه اندازی کردند. این شرکت از علم داده، الگوریتم‌ها و یادگیری ماشینی استفاده می‌کند تا مشتریان بالقوه را با طرح‌های شخصی‌شده سلامت، زندگی، مدیکر و بیمه خودرو که می‌توان به صورت آنلاین یا از طریق یک نماینده خریداری کرد، مطابقت داد.

استارت‌آپ مستقر در سیاتل هرگز سرمایه خارجی جذب نکرده است و روی سودآوری توسط Rowell و Paulus متمرکز شده است، که یکی از بهترین استارت‌آپ‌های InsurTech را برای رسیدن به وضعیت تک‌شاخ یا تخمین 1 میلیارد دلاری ساختند.

به گفته Financial Technology Partners، معامله Prudential بزرگترین خروجی فناوری بیمه در تاریخ و یکی از سریع‌ترین خریدهای چند میلیارد دلاری بود. طبق گفته PitchBook، در سال 2019، این بیست و سومین معامله بزرگ ادغام و اکتساب در راه اندازی سیاتل در سال 2002 بود.

هدف Prudential استفاده از شروع جدید با استعدادهای تکنولوژیکی، الگوریتم ها و یادگیری ماشینی خود برای فروش حجم زیادی از انواع بیمه به خانوارهای طبقه متوسط ​​بود.

راول پس از اعلام قرارداد در سال 2019 به brooztechnology گفت: “می دانم که همه در مورد قیمت هیجان زده هستند.” تمرکز اصلی ما در انتخاب Prudential تعهد آنها به ماموریت و نحوه انجام این ماموریت مشترک و این تعهد برای خدمت به همه بود. بازارها و ارائه تصویر کامل مالی برای مصرف کننده.