• خانه
  • اخبار
  • گزارش: جف بزوس و جی زی به عنوان خریداران بالقوه تیم NFL واشنگتن معرفی شدند

گزارش: جف بزوس و جی زی به عنوان خریداران بالقوه تیم NFL واشنگتن معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

گزارش: جف بزوس و جی زی به عنوان خریداران بالقوه تیم NFL واشنگتن معرفی شدند
جف بزوس بنیانگذار آمازون. (عکس فایل brooztechnology)

نام جف بزوس بار دیگر به عنوان مالک بالقوه تیم NFL مطرح شد.

گزارش جدیدی از مجله People به نقل از یک منبع “نزدیک به میلیاردر” موسس آمازون می گوید که بزوس در حال بررسی خرید فرماندهان واشنگتن است. مالکان فعلی دن و تانیا اسنایدر روز چهارشنبه اعلام کردند که در حال بررسی گزینه هایی برای فروش تیم هستند.

مردم گزارش دادند که بزوس ممکن است در تعقیب خود شریکی داشته باشد – رپر و تهیه کننده جی زی، که قبلاً سهام مالکیت کمی در فرانچایز بروکلین نتس NBA داشت.

واشنگتن پست همچنین گزارش داد که بزوس “علاقه مند به مناقصه” برای فرماندهان است و به نقل از یک فرد آشنا با وضعیت که خواست نامش فاش نشود، گزارش داد.

بزوس که صاحب روزنامه واشنگتن پست است، در سال 2017 یک عمارت 23 میلیون دلاری در محله اختصاصی Kalorama دی سی خریداری کرد.

میلیاردر بودن بزوس باعث می شود تا زمانی که موضوع مالکیت بالقوه تیم های ورزشی حرفه ای باشد، نام او اغلب مطرح می شود. زمانی که جودی آلن در نهایت تصمیم به فروش سیاتل سیهاوکز گرفت، از او به عنوان یک مدعی قوی برای خرید سیاتل سیهاوکز نام برده شد، که توسط املاکی که او برای برادر فقیدش پل آلن کنترل می کرد، هدایت می شد.

آمازون این روزها یکی از بازیگران اصلی محافل NFL است. این غول فناوری حقوق پخش انحصاری پنج شنبه شب فوتبال روی پرایم ویدیو را دارد، قراردادی 11 ساله که طبق گزارش ها 11 میلیارد دلار برای شرکت هزینه داشته است. این بخشی از تلاش این شرکت برای گسترش کتابخانه محتوای خود، تقویت بازوی تبلیغاتی و افزودن مشترکین پرایم بیشتر، از جمله استراتژی‌های دیگر است.