• خانه
  • اخبار
  • گزارش جدیدی به مشکلات هدفون واقعیت افزوده اپل اشاره می کند

گزارش جدیدی به مشکلات هدفون واقعیت افزوده اپل اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش جدیدی به مشکلات هدفون واقعیت افزوده اپل اشاره می کند

به زودی اطلاعات از وین ما گزارشی طولانی منتشر کرده است که در آن چالش های فنی و رهبری که اپل مدت هاست در طول توسعه هدست های پیشرفته خود به آن پرداخته است، منتشر کرده است. شایعه شده است که اپل از هدفون AR / VR خود به سمت پایان سال 2023 كشف كردن.

مشکل با هدفون واقعیت افزوده اپل

این گزارش ادعا می کند که تیم هدست اپل به رهبری مایک راکول، مدیر عامل سابق دالبی، باید دائماً با سایر بخش های پشتیبانی پروژه این شرکت رقابت می کرد. از اواسط سال 2017، این تیم همچنین در ساختمان‌های اداری در سانویل، کالیفرنیا، در چند مایلی دفتر مرکزی اپل کار می‌کرده است، که ظاهراً “به نادیدن گروه برای سایر بخش‌های اپل کمک می‌کند.”

به عنوان مثال، در اوایل سال 2018، یکی از اعضای تیم Rockwell از اپل درخواست کرد تا یک ویژگی سخت افزاری را به گروه مهندسی سخت افزار دوربین اضافه کند تا توانایی دوربین های هدست برای ثبت تصاویر و پخش آن ها روی صفحه را سرعت بخشد. گروه Rockwell می خواست این ویژگی را در نمونه اولیه هدفون قبل از یک نسخه آزمایشی مهم برای 100 کارمند برتر اپل به نام T100 قرار دهد. به یکی از اعضای راکول گفته شد که هدست در اولویت نیست و تیم او باید منتظر بماند تا آیفون XS اواخر همان سال عرضه شود.

مشکل با هدفون واقعیت افزوده اپل

مشکل با هدفون واقعیت افزوده اپل

این گزارش می افزاید که تیم در حال بررسی باتری های هدفون قابل جابجایی است که به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر هشت ساعت در روز از آنها استفاده کنند، اما در نهایت به دلیل عوارض این ایده کنار گذاشته شد. بر اساس گزارش 2021، این هدفون دارای باتری بود که می تواند «چند ساعت، طبق محصولات مشابه» دوام بیاورد.

گزارش کامل بسیاری از چالش‌های دیگر را تشریح می‌کند و برای کسانی که علاقه‌مند به توسعه هدفون‌های اپل هستند، ارزش خواندن دارد.

مارک گورمن، تاکاشی موچیزوکی و دبی وو از بلومبرگ قبلاً با مشکلاتی که اپل برای هدفون‌ها با آن مواجه است، از گرم شدن بیش از حد تا چالش‌های دوربین و نرم‌افزار برخورد کرده‌اند. گورمن گفت این هدفون از دو تراشه استفاده می کند که حداقل یکی از آنها با تراشه M1 Pro در آخرین مدل های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی برابری می کند.

این اطلاعات سال گذشته تصویری از یک هدست فرضی اپل را بر اساس “نمونه اولیه آخرین مراحل توسعه” به اشتراک گذاشت. این گزارش ادعا می کند که هدفون دارای یک براکت منحنی با مواد مشبک نرم، هدبندهای قابل تعویض و نمایشگر دوگانه 8K خواهد بود. به گفته راس یانگ، جوان نمایشگر، حتی ممکن است یک صفحه نمایش هدفون سوم نیز وجود داشته باشد.

نظر شما در مورد مشکلات هدفون واقعیت افزوده اپل چیست؟