• خانه
  • اخبار
  • گزارش: آمازون استخدام شرکت های بزرگ برای کسب و کار خرده فروشی خود را برای بقیه سال متوقف می کند

گزارش: آمازون استخدام شرکت های بزرگ برای کسب و کار خرده فروشی خود را برای بقیه سال متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گزارش: آمازون استخدام شرکت های بزرگ برای کسب و کار خرده فروشی خود را برای بقیه سال متوقف می کند

گزارش: آمازون استخدام شرکت های بزرگ برای کسب و کار خرده فروشی خود را برای بقیه سال متوقف می کند
مقر آمازون در سیاتل. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

بر اساس گزارشی که روز سه شنبه در نیویورک تایمز منتشر شد، آمازون استخدام شرکت های بزرگ در کسب و کار خرده فروشی خود را متوقف می کند.

غول فناوری سیاتل آخرین شرکتی است که در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده تر و تورم بالا، برنامه های استخدام را کند کرده است. سایرین از جمله گوگل و متا نیز اضافه کردن کارمندان را متوقف کرده اند.

طبق گفته NYT که نسخه ای از یک یادداشت داخلی را مشاهده کرده است، آمازون استخدام برای موقعیت های رایانش ابری را متوقف نمی کند.

آمازون بیشتر درآمد خود را از خرده فروشی به دست می آورد، اگرچه خدمات وب آمازون سود بیشتری دارد.

ما برای جزئیات بیشتر با آمازون تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن خبر، داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

اندی جاسی، مدیرعامل آمازون در اوایل سال جاری گفت که این شرکت مصمم است پس از دوبرابر کردن ظرفیت خود و استخدام صدها هزار کارگر برای پاسخگویی به تقاضا برای زمان همه‌گیری، هزینه‌ها را کنترل کند و سودآوری را به تجارت مصرف‌کننده خود بازگرداند.

آمازون در گزارش درآمد سه ماهه اول خود اعتراف کرد که فضای انبار بیشتری را نسبت به آنچه که در طول همه‌گیری لازم بود اضافه کرده است که منجر به هزینه‌های 2 میلیارد دلاری اضافی برای سه ماهه شده است.

در گزارش سود سه ماهه دوم این شرکت در جولای گذشته، جاسی در بیانیه‌ای گفت: «علیرغم ادامه فشارهای تورمی در هزینه‌های سوخت، انرژی و حمل‌ونقل، ما در حال پیشرفت در هزینه‌های قابل کنترل‌تری هستیم که در سه ماهه گذشته ترسیم کرده‌ایم، به‌ویژه بهبود عملکرد حاصل از تحقق ما. شبکه.”

درآمد سه ماهه دوم به 121.2 میلیارد دلار رسید که 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشت و بالاترین رتبه راهنمای آمازون را شکست. همچنین در سه ماهه اول همان نرخ رشد سال به سال بود – کندترین سرعت آمازون در دو دهه اخیر.