• خانه
  • اخبار
  • گرگوری دیویس با اولین پرواز یک هواپیمای الکتریکی، مدیرعامل موقت Eviation می شود

گرگوری دیویس با اولین پرواز یک هواپیمای الکتریکی، مدیرعامل موقت Eviation می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گرگوری دیویس با اولین پرواز یک هواپیمای الکتریکی، مدیرعامل موقت Eviation می شود


رهبران گذشته و حال Eviation
گرگوری دیویس، سمت راست، به‌عنوان بخشی از انتقالی که با کناره‌گیری روی گانزارسکی (سمت چپ) مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، عمر بار یوهای (مرکز) نیز مشخص شد، به طور موقت مدیرعامل Eviation می‌شود. (عکس از Eviation).

واشنگتن اویشن مستقر در آرلینگتون می گوید که گریگوری دیویس نقش مدیرعامل موقت را به عنوان بخشی از فرآیند جانشینی برنامه ریزی شده ای بر عهده می گیرد که نشان دهنده گذار شرکت به فاز تولید هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است.

دیویس، که رئیس Eviation بود، از بنیانگذار Omer Bar-Yohai خواهد آمد. تنها ماه گذشته، روی گانزارسکی شرکت را ترک کرد و دومینیک اسپراگ جای او را به عنوان رئیس هیئت مدیره گرفت.

Eviation در حال حرکت به سمت صدور گواهینامه و آمادگی تولید برای سه نوع هواپیمای آلیس است که برای سفرهای باری، مسافری و تجاری بهینه شده است. این هواپیما قبلاً ماه ها آزمایش زمینی را در آرلینگتون پشت سر گذاشته است.

اسپراگ امروز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “Eviation انتظار دارد اولین پرواز آلیس را در هفته های آینده پس از تکمیل بسیاری از مراحل اولیه، از جمله آماده سازی برای شارژ اولیه و آزمایش های پرواز انجام دهد.” با تکمیل مرحله نمایش فنی، Eviation در حال آماده شدن برای تولید است تا سفرهای هوایی منطقه ای مقرون به صرفه را در سال های آینده به واقعیت تبدیل کند.

پیش از پیوستن به Eviation در سال گذشته، دیویس سمت‌های ارشدی در شرکت Viking Air Ltd داشت. در کانادا و شرکت هوافضای مارشال در بریتانیا.

با نگاهی فراتر از این موقت، Eviation می گوید که یک آژانس جستجوی اجرایی را برای شناسایی نامزدها برای انتقال شرکت به فاز بعدی خود حفظ کرده است. اسپراگ گفت: «ما می‌خواهیم قدردانی خود را از عمر به‌خاطر مشارکت او به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Eviation ابراز کنیم.

Eviation در سال 2015 در اسرائیل تأسیس شد و گروه کلرمونت مستقر در سنگاپور 70 درصد از سهام این شرکت را در سال 2019 به دست آورد. کلرمونت همچنین مالک اکثر سهام MagniX است، یک شرکت محرک الکتریکی مستقر در اورت، واشنگتن و موتورهای آلیس Eviation را تامین می کند. .

به‌روزرسانی برای ساعت 13:10 بعد از ظهر 14 فوریه: بار یوهی در توییتی گفت که پس از “اختلاف طولانی مدت” با سهامدار اصلی Eviation از سمت خود کناره گیری می کند: