• خانه
  • اخبار
  • گروه Zillow حدود 300 کارمند خود را در جدیدترین کاهش مشاغل صنعت فناوری اخراج می کند

گروه Zillow حدود 300 کارمند خود را در جدیدترین کاهش مشاغل صنعت فناوری اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروه Zillow حدود 300 کارمند خود را در جدیدترین کاهش مشاغل صنعت فناوری اخراج می کند

گروه Zillow حدود 300 کارمند خود را در جدیدترین کاهش مشاغل صنعت فناوری اخراج می کند
(تصویر از طریق Zillow)

گروه Zillow حدود 300 شغل را تعدیل می کند زیرا این شرکت مستقر در سیاتل به دنبال کاهش هزینه ها در بحبوحه کندی بازار املاک و مستغلات و عدم اطمینان اقتصادی گسترده تر است.

اخراج ها ابتدا توسط TechCrunch گزارش شد. زیلو تا ماه اوت نزدیک به 5800 کارمند داشت.

سخنگوی Zillow در بیانیه ای که به brooztechnology ایمیل شده است، گفت: “به عنوان بخشی از روند عادی کسب و کار خود، ما به طور مداوم منابع خود را ارزیابی و مدیریت می کنیم، زیرا راه حل های دیجیتالی ایجاد می کنیم تا مردم راحت تر حرکت کنند.” «این هفته تصمیم سخت – اما ضروری – را برای کاهش تعداد کمی از نقش‌ها گرفتیم و این منابع را به مناطق رشد کلیدی در اطراف برنامه فوق‌العاده مسکونی خود منتقل خواهیم کرد.

این سخنگوی شرکت افزود: این شرکت همچنان برای “نقش های کلیدی فناوری در سراسر شرکت” استخدام می کند.

بسیاری از شرکت های فناوری به دلیل تداوم تورم و رکود بالقوه پیش رو پس از یک دوره رشد سریع در طول همه گیری برای فروشندگان نرم افزارهای مختلف، کارمندان خود را اخراج می کنند یا سرعت استخدام را کاهش می دهند.

به ویژه شرکت های املاک و مستغلات تاثیر افزایش نرخ وام مسکن و کاهش فروش مسکن را احساس می کنند. ردفین، یکی دیگر از غول های املاک سیاتل، 8 درصد از نیروی کار خود را در ماه ژوئن به دلیل “شرایط بازار” اخراج کرد.

در ماه آگوست، Zillow گفت که انتظار دارد حجم کل معاملات دلاری صنعت در نیمه دوم سال 2022 به دلیل روند مسکن “به میزان قابل توجهی نسبت به سال قبل کاهش یابد”. این شرکت گفت که انتظار می رود درآمد حاصل از واحد تجاری اصلی Premier Agent در سه ماهه سوم سالانه بیش از 20 درصد کاهش یابد. این شرکت به دلیل کاهش تقاضا و افزایش موجودی، تقاضای کمتر برای خرید خانه، ناشی از افزایش نرخ بهره، و کاهش قیمت مسکن را به دلیل کاهش تقاضا و افزایش موجودی (اگرچه هنوز هم پایین‌تر از سطوح قبل از همه‌گیری) عنوان کرد.

Zillow نتایج سه ماهه سوم خود را در 2 نوامبر گزارش می دهد.

این شرکت در سال گذشته حدود 25 درصد از نیروی کار خود را پس از تصمیم به انحراف کسب و کار iBuyer خود، Zillow Offers، کاهش داد، که پایانی غافلگیرکننده برای یک شرط بلندپروازانه است که همچنین منجر به کاهش 405 میلیون دلاری شد. زیلو گفت که نمی تواند به طور دقیق قیمت خانه ها را پیش بینی کند و گفت که کسب و کار در نهایت به سرمایه زیادی نیاز دارد.