منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • گروه Expedia یک پلت فرم فناوری جدید برای صنعت گردشگری و یک سیستم امتیازدهی برای هتل ها ارائه می دهد

گروه Expedia یک پلت فرم فناوری جدید برای صنعت گردشگری و یک سیستم امتیازدهی برای هتل ها ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروه Expedia یک پلت فرم فناوری جدید برای صنعت گردشگری و یک سیستم امتیازدهی برای هتل ها ارائه می دهد

گروه Expedia یک پلت فرم فناوری جدید برای صنعت گردشگری و یک سیستم امتیازدهی برای هتل ها ارائه می دهد
پیتر کرن، مدیرعامل گروه Expedia. (عکس گروهی Expedia)

گروه Expedia یک پلت فرم فناوری جدید را اعلام کرده است که هدف آن فراهم کردن زیرساخت های آنلاین اولیه برای سایر شرکت ها برای ایجاد تجارت گردشگری خود است.

این پلتفرم جدید که Open World نام دارد، “یک بسته تجارت الکترونیک کامل، با بلوک های ساختمانی مانند پرداخت ها، کلاهبرداری، تماس ها و خدماتی را ارائه می دهد که هر کسی می تواند برای تسریع، بهبود یا حتی ورود به تجارت گردشگری از آنها استفاده کند”، توریست آنلاین مستقر در سیاتل. غول در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

شرایط مالی شرکا و گروه Expedia بلافاصله فاش نشد. انتظار می رود این شرکت امروز در کنفرانس سالانه شریک خود در لاس وگاس جزئیات بیشتری را ارائه دهد.

این شرکت همچنین یک «نتیجه تجربه مهمان» جدید برای هتل‌ها اعلام کرد که به گفته آن‌ها «مستقیماً بر عوامل جستجو و مرتب‌سازی که دید در الگوریتم در بازار گروه Expedia را تحریک می‌کنند، تأثیر می‌گذارد».

ایده این است که به هتل ها انگیزه داده شود تا با پاداش دادن به کسانی که این کار را انجام می دهند با رزرو بیشتر، تجربه بهتری را برای مهمانان ایجاد کنند.

این جابجایی‌ها به دنبال تلاش‌های چندین ساله گروه Expedia برای ساده‌سازی و ساده‌سازی کسب‌وکار کلی خود، از جمله ابتکار عمل برای پیوند دادن برندهای مختلف گردشگری با یک فناوری مشترک است.

گروه اکسپدیا به رهبری پیتر کرن، مدیرعامل، شامل برندهایی مانند vrbo، Orbitz، Hotwire، Trivago، Hotels.com و Egencia علاوه بر پیشرو Expedia.com است.

آخرین نتایج مالی این شرکت که روز سه‌شنبه اعلام شد، شامل افزایش 81 درصدی درآمد سه ماهه است، زیرا سفرها به بهبودی از عمق همه‌گیری ادامه می‌دهند. با این حال، سهام آن در میان ترس از تأثیر احتمالی جنگ در اوکراین و سایر مشکلات سقوط کرد.