• خانه
  • اخبار
  • گروه سیاتل بعد از اینکه آهنگ جف بزوس را جرأت کرد، در Climate Pledge Arena می‌گوید «به بازگشت خوش نمی‌آییم».

گروه سیاتل بعد از اینکه آهنگ جف بزوس را جرأت کرد، در Climate Pledge Arena می‌گوید «به بازگشت خوش نمی‌آییم».

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروه سیاتل بعد از اینکه آهنگ جف بزوس را جرأت کرد، در Climate Pledge Arena می‌گوید «به بازگشت خوش نمی‌آییم».

گروه سیاتل بعد از اینکه آهنگ جف بزوس را جرأت کرد، در Climate Pledge Arena می‌گوید «به بازگشت خوش نمی‌آییم».
Climate Pledge Arena در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/کوین لیزوتا)

گروهی از سیاتل که این هفته به‌عنوان «گروه خانه» بین دوره‌های بازی Seattle Kraken در Climate Pledge Arena اجرا می‌کرد، پس از اینکه گروه در یکی از آهنگ‌های خود جف بزوس، بنیانگذار آمازون را مورد انتقاد قرار داد، دیگر این آخر هفته اجرا نخواهد کرد.

گروه Who Is She در روز جمعه، دو روز پس از بازی در پیروزی 6-1 کراکن مقابل ونکوور کاناکس، ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت. در این ویدئو، آنها در حال اجرا بر روی سکوی سالن در بالای یک انتهای پیست یخی در Climate Pledge دیده می شوند.

این کلیپ کوتاه با اشعار آهنگی به نام «کارت اورکا من»، برداشتی با محوریت سیاتل از آهنگ موفق Le Tigre در سال 1999، «My My My Metrocard» پوشانده شده است. هدف این آهنگ بزوس، میلیاردر فناوری است که شرکت او محل اجرای گروه را نامگذاری کرده است.

اوه نه، جفری بزوس.

او یک دمدمی مزاج کامل است.

تمام کتابفروشی ها را ببندید

میلیاردرها کار نمی کنند

گروه در توییتی گفت که “در یک چرخش ناگوار اتفاقات” از بازگشت به Climate Pledge Arena جف بزوس برای انجام بازی های روز جمعه در برابر کلگری فلیمز یا در طول بازی با کلمبوس بلو کت در روز شنبه استقبال نمی شود.

کیتی تاونسند، مدیر ارشد بازاریابی کراکن، روز جمعه به brooztechnology گفت که این آهنگ دلیل برنمی‌گرداندن گروه نیست. او گفت که این تیم از هنرمندان مختلفی برای بازی کردن استقبال می کند.

تاونسند گفت: «ما اعتقادی به سانسور این هنرمندان نداریم، همانطور که با انواع اعمال آنها در Climate Pledge Arena منعکس شده است. با این حال، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت عدم رعایت استانداردهای حرفه ای مورد انتظار ما، با یک اقدام زودتر راه خود را جدا کنیم. همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که این نمایش برای مخاطبان خانوادگی که در بازی‌های ما حضور می‌یابند و از اجراکنندگان ما می‌خواهند حرفه‌ای، وقت‌شناس و پرهیز از مصرف مشروبات الکلی در حین اجرای خود باشند، مناسب باشد.

«به این ترتیب، او کیست؟ او در دو بازی آینده بازی نخواهد کرد. تاونسند گفت: ما برای آنها آرزوی موفقیت داریم.

اون کیه؟ بر اساس وب سایت Bandcamp گروه، که آلبومی با عنوان “Seattle Gossip” را فهرست می کند، متشکل از رابین ادواردز (گیتار، خواننده اصلی)، بری مک کنا (باس، خواننده پشتیبان) و جولیا شاپیرو (درام، وکال پشتیبان) است.

brooztechnology با این گروه در توییتر تماس گرفته است تا نظر آنها را در مورد رویدادها دریافت کند، و اگر پاسخی شنیدیم، آن را به روز خواهیم کرد.

اشعار آهنگ اصلی Le Tigre کمی تندتر از آهنگی است که در روز چهارشنبه پخش شد و شهر نیویورک را هدف قرار داده است و شهردار سابق رودی جولیانی به عنوان شخصیت شرور انتخاب شده است.

اه، لعنتی! جولیانی!

او همینطور است! پادشاه احمق لعنتی

خاموش شدن! همه باندها

هزینه کار کار نمی کند.

آمازون در سال 2020 حقوق نامگذاری بازی جدید KeyArena را خریداری کرد و “Climate Pledge Arena” را به عنوان نشانه ای از ابتکار خود برای خنثی شدن خالص کربن تا سال 2040 انتخاب کرد. کراکن در اکتبر 2021 شروع به بازی در این عرصه کرد.