• خانه
 • اخبار
 • گروهی را با نام‌های Ventures و Washington Dept پیدا کنید. شتاب دهنده تجارت برای نوآوری های عادلانه

گروهی را با نام‌های Ventures و Washington Dept پیدا کنید. شتاب دهنده تجارت برای نوآوری های عادلانه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گروهی را با نام‌های Ventures و Washington Dept پیدا کنید. شتاب دهنده تجارت برای نوآوری های عادلانه

گروهی را با نام‌های Ventures و Washington Dept پیدا کنید. شتاب دهنده تجارت برای نوآوری های عادلانه
الیزابت اسکالان، یکی از بنیانگذاران Find Ventures و رئیس هیئت مدیره. (عکس در لینکدین)

یک برنامه شتاب‌دهی جدید که کارآفرینان ایالت واشنگتن را از جوامع محروم و به حاشیه رانده‌شده در ایالت واشنگتن در اولویت قرار می‌دهد، اولین گروه خود از 10 استارت‌آپ و بنیان‌گذار فناوری را انتخاب کرده است.

Find Ventures و وزارت بازرگانی واشنگتن برای اولین بار در پاییز گذشته برنامه های خود را برای شتاب دهنده نوآوری Equitable اعلام کردند. استارت‌آپ‌ها تا سقف 100000 دلار کمک‌های مالی، برنامه‌نویسی و دسترسی به مشاوره دریافت خواهند کرد.

روز پنج‌شنبه، Find Ventures نام شرکت‌های شرکت‌کننده و تقسیم‌بندی متنوع بنیان‌گذاران در گروه از سراسر واشنگتن را اعلام کرد: 20 درصد از بنیان‌گذاران LGBTQ هستند. 45٪ در خارج از سیاتل مستقر هستند. 60 درصد زن هستند. 60٪ برای اولین بار بنیانگذار هستند. و 70% سیاه پوستان، خاورمیانه، آسیایی و/یا آمریکای لاتین شناسایی شده اند.

“موفقیت این اولین بنیانگذاران کلید حذف موانع پیش روی بنیانگذاران صحنه فناوری واشنگتن است، از توانایی مستمر Find Ventures برای تکرار این برنامه پشتیبانی می کند و یک سیستم ثروت جدید برای این جوامع موسس ایجاد می کند.”، الیزابت اسکالان، یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Find Ventures در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

اسکالان، رئیس سابق آزمایشگاه های WeWork برای شمال کالیفرنیا و شمال غرب اقیانوس آرام، که اکنون برای آمازون کار می کند، Find Ventures را در سال 2020 با جاستین براتمن، پسر جفری براتمن، بنیانگذار Costco، تأسیس کرد. این صندوق پاداش‌های «غیر رقیق‌کننده» را ارائه می‌کند که به استارت‌آپ‌ها نیازی به کنار گذاشتن سهام یا دارایی ندارند. بنیان‌گذاران تشویق می‌شوند تا یک وعده غیر الزام آور امضا کنند مبنی بر اینکه وقتی صندوق به درآمد پایدار یا بودجه سری B رسید، از صندوق حمایت خواهند کرد.

شتاب دهنده بخشی از تمرکز و سرمایه گذاری وزارت بازرگانی در بهبود اقتصادی عادلانه است و یک پروژه شروع مطمئن است که بخشی از آن توسط کمک مالی وزارت توسعه اقتصادی ایالات متحده پشتیبانی می شود.

در اینجا 10 شرکت شرکت کننده در گروه، همانطور که در خبر Find Ventures توضیح داده شده است:

 • صنایع بیو فیبر محصولاتی را ایجاد می کند که تاثیر کربن را کاهش می دهد و در عین حال بهره وری انرژی را برای خانه ها، مردم و محیط زیست به طور کلی بهبود می بخشد.
 • در دایره یک پلت فرم شبکه ای برای متخصصان جوان برای جوانان Gen-Z است تا دستاوردهای خود، دانشگاه و فراتر از آن را به نمایش بگذارند و آنها را با مرتبط ترین کالج ها و کارفرمایان مرتبط کنند. Cirkled In مقوله‌ای ایجاد کرده است که بزرگراه اطلاعات دانشجویی را تعریف می‌کند، مستاجرین در کالج‌ها و کارفرمایان را با مناسب‌ترین کاندیداها مرتبط می‌کند، هزینه‌های استخدام آنها را کاهش می‌دهد و موارد سودآور را ایجاد می‌کند.
 • واضح از هوش مصنوعی برای کمک به وکلا و قضات برای یافتن و بررسی بهترین شواهد برای حمایت از استدلال خود استفاده می کند.
 • Coltrain یک نوآوری در مراقبت های بهداشتی از طریق یک پلت فرم ارتباط تلفن همراه رایگان، ساده و ایمن است که بر کار تیمی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در هر کجا و در هر زمان متمرکز شده است. رشد یکسان است، اتصال و استفاده از آخرین منابع دیجیتال در نقطه مراقبت.
 • شرپا طلایی جوامع مسن و افرادی که به دنبال در دسترس بودن در زندگی افراد مسن هستند، این موضوع را ناامیدکننده و دشوار می دانند. GoldenSHERPA آن را ساده می کند.
 • نیت گرا تحقیقات و حمایت از مشاغل کوچک و افراد مختلف پشت سر آنها را از طریق تصمیم گیری روزانه در مورد محل خوردن، نوشیدن و خرید تسهیل می کند.
 • Litespriteیک شرکت سرگرمی سلامت دیجیتال برنده جایزه، یک پلتفرم بازی درمانی ساخته است که بینش داده را ارائه می دهد و نتایج بالینی را بهبود می بخشد. او اولین بازی سلامت روان موبایلی دارای اعتبار بالینی را با چندین روش برای بهبودی ایجاد کرد و تنها بازی توصیه شده توسط کلینیک ها و شهرداری های سراسر کشور است.
 • نیفتمینت زیرساخت تجاری NFT را برای برندها فراهم می کند تا بتوانند NFT را به طور مستقیم در پلت فرم تجارت الکترونیک موجود خود و مشتریان خود کپی، بفروشند و ذخیره کنند.
 • اسپریتز یک پلت فرم جهانی SaaS برای پاک کننده های خانه است. Business-in-a-box از فناوری و اشخاص ثالث برای ساده کردن عملیات و تخلیه بارهای اداری، تدارکات و وظایف اداری استفاده می کند.
 • چرا آزمایشگاه ها ماموریت ایجاد رابط بین برنامه های کاربردی هوش مصنوعی و اپراتورهای انسانی است. پلتفرم نظارت بر هوش مصنوعی WhyLabs به جلوگیری از آسیب هوش مصنوعی کمک می کند و سازندگان هوش مصنوعی را قادر می سازد تا سیستم های خود را پایدار و مسئولیت پذیر کنند.

متقاضیان توسط یک کمیته مشاوره شتابدهنده و کارمندان وزارت بازرگانی بررسی و انتخاب شدند، که از جمله چهار صلاحیت را در نظر گرفتند: بنیانگذاران کسب‌وکار از استارت‌آپ‌های فناوری بالقوه با سرمایه‌گذاری در مقیاس بزرگ با رهبری اجرایی متنوع؛ شرکت‌هایی با محصولی با حداقل دوام یا محصول انتقال فناوری از موسسات تحقیقاتی مستقر در واشنگتن؛ درآمد سالانه شرکت های زیر 1 میلیون دلار؛ و شرکت های مستقر در واشنگتن.

Equitable Innovations Accelerator در این ماه راه اندازی می شود و تا سال 2022 ادامه خواهد داشت.