• خانه
  • اخبار
  • گالوانیزه کردن فضای کار مشترک و بوت کمپ کدنویسی و بسته شدن مکان سیاتل پس از هفت سال

گالوانیزه کردن فضای کار مشترک و بوت کمپ کدنویسی و بسته شدن مکان سیاتل پس از هفت سال

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گالوانیزه کردن فضای کار مشترک و بوت کمپ کدنویسی و بسته شدن مکان سیاتل پس از هفت سال

گالوانیزه کردن
فضای Galvanize در 111 S. Jackson Street در سیاتل. (عکس گالوانیزه)

Galvanize، شرکت مستقر در دنور که فضای کار مشترک و بوت کمپ های کدنویسی را در چندین شهر ایالات متحده ارائه می دهد، پس از هفت سال مکان خود در سیاتل را می بندد.

این شرکت گفت که درها در پایان ماه اوت در خیابان S. Jackson 111 در میدان پایونیر بسته خواهند شد. گالوانیزه برای اولین بار تمام پنج طبقه و 71000 فوت مربع این ساختمان را در سال 2015 اجاره کرد.

مدل ترکیبی گالوانیزه فضای اداری فنی را با مدرسه برنامه نویسی، دسترسی به سرمایه گذاران و راهنمایی ترکیب می کند. گزینه‌های همکاری در محل سیاتل شامل فضایی برای کارآفرینان و کارمندان استارت‌آپ است که از یک فضای مجرد تا یک اتاق خصوصی برای تیم‌های حداکثر 30 کارمند، با قیمت‌های بین 250 تا 1600 دلار در ماه متغیر است.

طبق وب‌سایت Galvanize، این ساختمان «همه چیز را از فضاهای کاری پیشرفته و مناظر نمادین خلیج الیوت تا دسترسی آسان به برخی از بهترین رستوران‌ها و کافه‌های شهر را ارائه می‌کرد». همچنین برای میزبانی رویدادهای مختلف از ملاقات تا هکاتون ساخته شده است.

لیندزی رود، مدیر ارشد عملیات تجاری گالوانیزه، در ایمیلی به اعضا روز جمعه، این خبر را “حداقل ناگوار، ناگهانی، غم انگیز و ناامید کننده” خواند. (ایمیل کامل را در پایین ببینید.)

رود گفت: “در طول 7 سال گذشته، چندین عضو تیم Galvanize و من این فرصت را داشتیم که با افراد شگفت انگیز زیادی ملاقات کنیم و شاهد پیشرفت کسب و کارها و دانشجویان در این 5 طبقه فوق العاده باشیم.” “ما امیدواریم جامعه ای که در اینجا با هم ساخته ایم پاورقی در داستان موفقیت آینده شما باشد.”

به گفته Galvanize، یک کارمند تحت تأثیر بسته شدن فضای سیاتل قرار خواهد گرفت، در حالی که 380 عضو همکار آواره خواهند شد.

گالوانیزه کردن فضای کار مشترک و بوت کمپ کدنویسی و بسته شدن مکان سیاتل پس از هفت سال
فضای کاری Galvanize در سیاتل. (عکس گالوانیزه)

Galvanize که در سال 2012 تأسیس شد توسط شرکت آموزش آنلاین K12 Inc خریداری شد. در ژانویه 2020 در یک معامله 165 میلیون دلاری. در آن زمان، Galvanize بیش از 8000 دانشجو فارغ التحصیل کرده است که در حدود 2250 شرکت، از جمله غول های فناوری مانند آمازون، گوگل، اپل و فیس بوک کار کرده اند.

مدل آموزشی Galvanize با سایر مدارس توسعه نرم افزار در منطقه سیاتل، از جمله Code Fellows، Coding Dojo، Ada Developers Academy و سایرین رقابت می کند.

در اواخر سال 2021، این شرکت اعلام کرد که دوره مهندسی نرم افزار Hack Reactor خود را به فرمت آنلاین منتقل می کند.

همه گیر COVID-19 به ویژه برای فضاهای کاری سخت بوده است. تلفات کار مشترک در منطقه سیاتل شامل ایمپکت هال، شبکه اطلس، The Riveter، Hing Hay Coworks، Ballard Labs و Office Nomads بودند. به گفته Upsuite، ارائه دهنده فضای اداری منعطف، بیش از 800 فضای کار مشترک درهای خود را برای همیشه در سراسر کشور بسته اند.

در عصر مدل‌های کار ترکیبی که از زمان همه‌گیری پدیدار شده‌اند، برخی از فضاهای کار مشترک که زنده مانده‌اند، اکنون در حال رشد هستند.

این شرکت در بیانیه‌ای که در اختیار brooztechnology قرار داده است، گفت: «مانند بسیاری از کسب‌وکارهایی که از همه‌گیری رنج می‌برند، Galvanize مجبور شده است نحوه خدمات رسانی به مشتریان و جوامع خود را تنظیم کند. “ما مفتخریم که از طریق برنامه های آنلاین راه دور Galvanize و Hack Reactor به دانش آموزان خدمت می کنیم.”

فراتر از سیاتل، Galvanize مکان هایی در دنور، بولدر، آستین، سانفرانسیسکو و فینیکس دارد. عملیات در این مکان ها ادامه خواهد داشت.

در اینجا ایمیل کامل به اعضای سیاتل از Galvanize’s Lindsey Rohde آمده است:

سلام انجمن جی سیاتل،

همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید، Galvanize تصمیم بسیار دشواری را برای بستن عملیات مشترک ما در سیاتل گرفته است. این بدان معناست که درهای ما در روز چهارشنبه 31 اوت 2022 بسته خواهد شد.

در طول 7 سال گذشته، من و چند نفر از اعضای تیم Galvanize این فرصت را داشتیم که با افراد شگفت انگیز زیادی ملاقات کنیم و شاهد پیشرفت کسب و کارها و دانشجویان در این 5 طبقه فوق العاده باشیم. امیدواریم انجمنی که در اینجا با هم ساخته ایم پاورقی در داستان موفقیت آینده شما باشد.

ما می دانیم که این خبر ناگهانی، غم انگیز و حداقل ناامید کننده است. بدینوسیله از شما می‌خواهیم که لطف کارکنان ما را در طول این انتقال نشان دهید. من و تیم هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد تا در طول این روند کمک کنیم و در آخرین روزهای با هم به ارائه بالاترین سطح خدمات ادامه دهیم.

به منظور نزدیک‌تر شدن به این موضوع تا حد امکان واضح، ما در طول این فرآیند اغلب از طریق Slack و ایمیل شما را به‌روزرسانی می‌کنیم. لطفاً برای اطلاعات جابجایی، به‌روزرسانی‌های حساب، و گزینه‌های آتی آفیس و غیره همراه باشید.

ما نمی توانیم به اندازه کافی در مورد تأثیر مثبتی که همه اعضای ما روی این انجمن داشته اند بگوییم – ما به سادگی نمی توانیم بدون شما این کار را انجام دهیم.

گرم،

لیندزی و تیم گالوانیزه سیاتل