منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کیفیت ساخت پایین آیپد ایر 5 اپل باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده است

کیفیت ساخت پایین آیپد ایر 5 اپل باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

گزارش وب سایت من بیشتر و با توجه به پست های اخیر در شبکه های اجتماعی، برخی از کاربران آی پد ایر 5از کیفیت ساخت و بدنه جدیدترین تبلت اپل شکایت کنید.

کیفیت نامطلوب مونتاژ iPad Air 5

این شکایات ادعا می‌کنند که نسل پنجم آی‌پد ایر دارای بدنه آلومینیومی نازک‌تری است که صدای جیرجیر، احساس توخالی در دست و فشار کمی در پشت دستگاه ایجاد می‌کند که نمایشگر را نیز مخدوش می‌کند. یک مشکل در Reddit موجی از شکایات را از سوی کاربران iPad Air به راه انداخته است که می گویند نگرانی هایی در مورد کیفیت ساخت تبلت دارند. در پست اولیه این موضوع آمده است:

من امروز دو آی پد ایر 2022 آبی رنگ سفارش دادم و وقتی آن را دریافت کردم کمی شوکه شدم. قاب پشتی آلومینیومی بسیار نازکتر از iPad 4 است که من در حال حاضر دارم. هنگامی که دستگاه را در دست می گیرید، تقریباً می توانید باتری را از طریق نمایشگر احساس کنید. هر دو آی‌پد ایر جدید حس مشابهی دارند و وقتی آن‌ها را در دست می‌گیرید، جیرجیر می‌کنند. این اتفاق در iPad Air 4 رخ نداد.

کیفیت در iPad Air 5

کیفیت در iPad Air 5

بسیاری از کاربران در این پست با این موضوع موافقت کرده و آن را تمدید کردند تا نشان دهند که این مورد خاصی نیست و حتی برخی از کاربران ویدیوهایی با صدای خشن ناشی از ضربه های ملایم روی صفحه نمایش دستگاه منتشر کرده اند تا برخی از مشکلات را برجسته کنند. اپل منتشر کرده است. برخی از مفسران گفتند که iPad Air نسبت به مدل قبلی خود “حس کیفیت بسیار پایینی” دارد و خاطرنشان کردند که تفاوت قابل توجهی در پشت دستگاه وجود دارد. در یکی از نظرات چنین آمده است:احساس می کنم که داخل دستگاه را پشت آن احساس می کنم».

اولین بررسی‌های نسل پنجم آی‌پد ایر در اوایل این هفته منتشر شد، اما هیچ‌کس به کاهش کیفیت ساخت اشاره نکرد و جدای از گزینه‌های رنگی جدید، آی‌پد ایر از نظر طراحی مشابه مدل قبلی خود است. ویژگی های کلیدی جدید iPad Air 5 شامل همان تراشه M1 موجود در iPad Pro، اتصال سلولی 5G، دوربین جلویی 12 مگاپیکسلی بهبودیافته با پشتیبانی از Center Stage، پورت USB-C تا دو برابر سریعتر از داده ها و گزینه های رنگی جدید قیمت ها نیز از 599 دلار در ایالات متحده برای 64 گیگابایت حافظه شروع می شود.

نظر شما در مورد نارضایتی برخی از کاربران از عملکرد ضعیف آیپد 5 اپل چیست؟