منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کیس مخصوص هواوی دارای فناوری 5G در گوشی های 4G است

کیس مخصوص هواوی دارای فناوری 5G در گوشی های 4G است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

امروز، یکی از کاشفان فاش کرد که در آینده، کیس ویژه هواوی با فناوری 5G به دستگاه های 4G اجازه می دهد تا به راحتی به اتصال 5G مجهز شوند. در حال حاضر، دستگاه های هواوی به دلیل محدودیت در خرید تراشه، از اتصال 5G پشتیبانی نمی کنند. بنابراین فناوری‌های جدید می‌توانند بسیار مهم باشند، اگرچه قابلیت‌ها و عملکرد این سیستم همچنان از آن است هواوی تایید شده و اثبات نشده.

در این ساختار، تراشه ای که از 5G پشتیبانی می کند، دستگاه میزبان خود را به فناوری 5G مجهز می کند. بنابراین، دستگاه میزبان می تواند عملکرد بهتری نسبت به 4G ارائه دهد. هنوز هیچ تایید رسمی از طرف هواوی در مورد شایعات در مورد قاب گوشی 5G وجود ندارد و ما هنوز جزئیات بیشتری برای انتشار نداریم. اما مخبر همچنین گفت که موردی که اخیراً در مورد 5G صحبت شده است در واقع کمتر از چیپست های 5G یکپارچه کار می کند.

قاب ویژه هواوی با فناوری 5G

قاب ویژه هواوی با فناوری 5G

تصویر این کیس خاص شبیه به خانواده هواوی P50 است

مخبر همچنین عکسی از قاب ویژه هواوی با فناوری 5G به اشتراک گذاشت. این قاب یک شیار دوربین بزرگ را نشان می دهد که شباهت زیادی به سری P50 دارد. این کیف دارای یک قاب رنگی در کناره نیز می باشد. طبق این تصویر، پنل جدید هواوی دارای نوارهای شبکه 5G در هر طرف است. به عنوان مثال، این بدان معناست که می تواند هنگام دریافت سیگنال بهتر از یک فریم معمولی P50 کار کند.

به نقل از منبع، هواوی همچنان به دنبال راه هایی برای غلبه بر تحریم های ضعیف کننده است. تحریم ها در حال حاضر سرعت او را به عنوان یک رهبر 5G به طور قابل توجهی کاهش داده است. این شرکت پتنت های متعددی را ثبت کرده است و حتی قبل از اعمال تحریم ها، پیش بینی کرده بود که فورا به فناوری 6G روی می آورد.

نظر شما در مورد کیس خاص هواوی با فناوری 5G چیست؟ آیا این ابتکار هواوی را دوست دارید؟