• خانه
  • اخبار
  • کیس جدید هواوی اینترنت 5G را به گوشی های این شرکت می آورد

کیس جدید هواوی اینترنت 5G را به گوشی های این شرکت می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کیس جدید هواوی اینترنت 5G را به گوشی های این شرکت می آورد

با توجه به محدودیت های موجود و عدم استفاده از فناوری 5G در گوشی های هواوی، این شرکت سعی کرده است تا گوشی های خود را به روش های دیگری نیز به این فناوری مجهز کند. هواوی برای تجهیز گوشی های خود به اینترنت 5G از چارچوب خاصی استفاده می کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، گوشی های هواوی اخیرا بدون فناوری اینترنت 5G بوده اند. به همین دلیل این شرکت سعی کرد راه حل جدیدی بیابد. با توجه به اینکه گوشی پرچمدار سری P50 نیز بدون این فناوری خواهد بود، این شرکت چینی با استفاده از قاب مخصوص، فناوری 5G را به گوشی های خود اضافه خواهد کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط یک منبع آگاه، این شرکت دستگاه های خود را با استفاده از یک وسیله جانبی جالب در قالب یک قاب مدولار به شبکه 5G متصل می کند. به دلیل تحریم های آمریکا علیه هواوی، این شرکت قادر به ارائه گوشی های مجهز به این فناوری نیست. اما هواوی تسلیم نشد و مسیر جدیدی را برای دور زدن این محدودیت در پیش گرفت.

یک تصویر ارسال شده توسط کاربر Weibo در چارچوب Huawei 5G ممکن است اطلاعاتی را ارائه دهد. در داخل این قاب فضایی برای سیم کارت 5G با مدارهای کوچک وجود دارد. به نظر می رسد هوآوی این چارچوب را با همکاری سایر سازندگان شخص ثالث توسعه داده است.

کاربران هواوی P50 اولین کسانی هستند که به این ویژگی دسترسی خواهند داشت. به کمک این فناوری احتمالا کاستی های گوشی های هواوی برطرف خواهد شد. با توجه به اینکه تراشه RF هوآوی در آینده از فناوری 5G استفاده خواهد کرد، این چارچوب ممکن است تا آن زمان بر محدودیت ها غلبه کند.