منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کیان دیجیتال راهی برای سرمایه گذاری در صلح است

کیان دیجیتال راهی برای سرمایه گذاری در صلح است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کیان دیجیتال راهی برای سرمایه گذاری در صلح است

خواب آشفته. بررسی مداوم قیمت ها در کیف پول شخصی و خیره شدن به فلش های سبز و قرمز، ترس ها و تپش قلب در کنار همه فراز و نشیب های بورس، روزهایی را که می توان در مسیر سرمایه گذاری سپری کرد، به راحتی به کابوس تبدیل می کند. برخلاف تصور بسیاری از مردم، اضطراب و تنشی که نه از روی هیجان، بلکه از روی ناآگاهی نسبت به سرمایه گذاری احساس می کنیم، به هیچ وجه منطقی نیست. ما به خوبی می‌دانیم که ناآرامی‌هایی که ریشه در کمبود دانش دارند، می‌توانند آسیب‌های مخربی به بدن و ذهن ما وارد کنند. بنابراین، اگر می‌خواهیم سرمایه‌گذاری آرامی داشته باشیم، باید یکی از دو راه را انتخاب کنیم. راه اول این است که دانش و زمان کافی برای سرمایه گذاری در زمینه مورد علاقه خود را فراهم کنیم. راه دوم استفاده از ابزارهای مناسب و هوشمند سرمایه گذاری است. در ادامه هر دو راه را با هم بررسی می کنیم و بهترین راه و از سوی دیگر ابزار مناسب را انتخاب می کنیم سرمایه گذاری با هم آشنا خواهیم شد.

عبور از تقاطع

بیایید یک بار برای همیشه تکلیف خود را روشن کنیم. آیا می خواهیم به صورت انفرادی سرمایه گذاری کنیم یا از تیمی متخصص و ابزار تخصصی و هوشمند استفاده کنیم. اگر در این دوراهی هستیم بهتر است از خود سوالی بپرسیم تا انتخابمان راحت شود. سوال اینجاست که آیا می خواهیم با آرامش سرمایه گذاری کنیم یا می خواهیم لحظه را تماشا کنیم و از آگاهی از التهاب بازار لذت ببریم؟ به سختی کسی از دومی استقبال می کند. آرامش لذت حرکت در مسیر سرمایه گذاری را دو چندان می کند. حضور افراد حرفه ای در یک ابزار سرمایه گذاری موثر مانند این است که در صندلی عقب خودرویی بسیار سخت و پر از چاله و چاله بنشینیم و فرمان را به یک راننده حرفه ای بسپاریم و فقط از مسیر لذت ببریم. چه کسی دوست ندارد چنین تجربه ای داشته باشد؟

ابزار سرمایه گذاری مناسب

اکنون که تصمیم داریم با کارشناسان بازار سرمایه و ابزارهای مناسب سرمایه گذاری همگام شویم، بهتر است بهترین ترکیب کارشناسان و ابزارهای سرمایه گذاری را ارائه کنیم تا مجموعه ای از آنچه برای سرمایه گذاری ایمن نیاز داریم داشته باشیم. اگر بخواهیم مدام چنین سازی را که ساختگی همه چیز است معرفی کنیم، باید نام ببریم صندوق های سرمایه گذاری برای یادآوری؛ ابزاری سرمایه گذاری که با پوشش حوزه های مختلف سرمایه گذاری توانسته بهترین بازده را ارائه دهد. از طلا گرفته تا سهام و درآمد ثابت و سایر زمینه‌های سرمایه‌گذاری، حتی املاک و آپارتمان‌ها در ساختار انعطاف‌پذیر و حرفه‌ای صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک قرار می‌گیرند.

صندوق سرمایه گذاری طلا

مثال ها صندوق های سرمایه گذاری طلایی می توان به صندوق طلای کیان اشاره کرد. این نوع صندوق با پرتفویی متشکل از مشتقات طلا توانسته است امنیت سرمایه گذاری در این فلز گرانبها را به حداکثر برساند. از سوی دیگر وجود مجوزهای سازمان بورس برای این موسسه باعث شد تا هدف مهم سرمایه گذاری مرتبط با آرامش و آسایش سرمایه گذاران در این زمینه باشد. با سرمایه گذاری در صندوق طلا می توانید به راحتی از خطرات خرید فیزیکی طلا جلوگیری کنید.

کیان دیجیتال راهی برای سرمایه گذاری در صلح است

صندوق سرمایه گذاری

سقوط های تصادفی بورس باعث شده بسیاری از کسانی که به صورت غیرحرفه ای و ناآگاهانه وارد بازار شده اند، متحمل ضرر شوند. وجود صندوق های سرمایه گذاری در بورس مانند صندوق صدای کیان و صندوق ترانه کیان می تواند نقطه مطمئنی برای سرمایه گذاری در این بازار پر ریسک اما پربازده باشد. نظارت بر سهام و بررسی روزانه گزارش های سایت های معتبر بورس برای خرید یا فروش موفق تنها با دانش و زمان کافی امکان پذیر است در حالی که کارشناسان حاضر در صندوق های بورسی این دو مورد مهم را دارند.

صندوق درآمد ثابت

جامعه ریسک پذیر را نباید فراموش کرد. بسیاری از ما بدون اطلاع از ماهیت سرمایه گذاری خود سعی می کنیم پول خود را در بانک بگذاریم. بدون اینکه بدانیم ماهیت سرمایه گذاری مستعد ریسک داریم و برای نتیجه گیری بهتر باید به سمت ابزاری موثرتر و البته مطمئن و کم ریسک برویم. باید اذعان داشت که حساب های بانکی نمی توانند به خوبی از ارزش پول در برابر تورم محافظت کنند. بنابراین صندوق با درآمد ثابت کیان با سبد اوراق قرضه و سپرده بانکی و تعداد بسیار اندک سهام منتخب می تواند بهترین انتخاب و جایگزین برای این گروه از سرمایه گذاران باشد. اما چرا اصرار دارید که صندوق های سرمایه گذاری دیجیتال کیان راهی مطمئن برای سرمایه گذاری هستند؟

کیان دیجیتال با آرامش سرمایه گذاری کنید

اول حرف آخر را می زنیم. سرمایه گذاری زمانی آسان می شود که بر تمام ابعاد سرمایه گذاری که انجام داده ایم تسلط داشته باشیم. با کیان دیجیتال، امنیت، شفافیت و گزارش فوری سرمایه گذاری هایی که انجام داده ایم همیشه در دسترس است و استفاده از فضای سرمایه گذاری آنلاین می تواند مفهوم سرمایه گذاری صلح آمیز را برای ما به ارمغان بیاورد. کیان دیجیتال با ارائه اپلیکیشن سرمایه گذاری و پشتیبانی 24 ساعته از صندوق های خود توانست امنیت و شفافیت را در امکان خرید و فروش آنلاین سهام صندوق های سرمایه گذاری کیان در کمترین زمان ممکن فراهم کند.