کوله پشتی من کجاست؟ این در کنفرانس MARS همراه با جف بزوس و مدیر عامل آمازون، اندی جسی بود

کوله پشتی من کجاست؟ این در کنفرانس MARS همراه با جف بزوس و مدیر عامل آمازون، اندی جسی بود

ارائه رباتیک در کنفرانس آمازون MARS 2022 برگزار شد. (اندی جسی از طریق توییتر)

جف بزوس، میلیاردر، هدف خود را از دست داد وظایف عادی رانندگی در پرتاب در غرب تگزاس، که امروز توسط شرکت فضایی او Blue Origin سازماندهی شد، اما او بهانه خوبی داشت: او ریاست کنفرانس MARS 2022 آمازون را بر عهده داشت، کنفرانسی که فقط دعوتنامه این هفته در کالیفرنیا برگزار شد.

جانشین او به عنوان مدیر اجرایی آمازون، اندی جسی نیز در آنجا حضور داشت.

کنفرانس Hush-Hush MARS برای اولین بار سالانه در سال 2016 برگزار شد و یک رویداد عمومی به نام re: MARS در سال 2019 را برانگیخت. میادگیری دردناک، آاتوماسیون، آرابوتیکا و اسسرعت – و همچنین هدف بلندمدت بزوس برای زندگی و کار میلیون ها نفر در فضا را به چالش می کشد.

مریخ فرصتی است برای کامپو-شناخته‌ها تا آرنج‌های خود را بمالند (اما دعوت ما باید دوباره در نامه گم شده باشد…). این یک فرصت عکاسی برای بزوس است: چه کسی می تواند فیلم باف بزوس در حال راه رفتن در کنار یک سگ روباتی، یا رانندگی بزوس با یک ربات غول پیکر یا آزمایش یک هگزاکوپتر را فراموش کند؟

کنفرانس‌های 2020 و 2021 باید به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو می‌شدند، اما بر اساس توییت‌ها و پست‌های اینستاگرام از وب‌سایت امسال در اوهایو، کالیفرنیا، مریخ در سال 2022 با قدرت کامل بازگشت. در اینجا یک نمونه است: