کوالکام عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را برای نیمه دوم سال 2022 به تعویق انداخت.

کوالکام عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را برای نیمه دوم سال 2022 به تعویق انداخت.

زودتر شایعه شده است که کوالکام نسل جدیدی از تراشه های پرچمدار را در این ماه عرضه خواهد کرد. اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس خودش را معرفی خواهد کرد؛ اما گزارش های جدید حاکی از آن است که این چیپست احتمالاً در نیمه دوم سال در دسترس خواهد بود. دلیل اصلی این تاخیر مربوط به از سرگیری اپیدمی تاج در چین و محدودیت های اعمال شده توسط آن کشور است.

به تعویق افتادن Snapdragon 8 Generation 1 Plus

کاشف معروف تکنولوژی، ایستگاه چت دیجیتالاخیراً گفته شده است که چیپست پرچمدار جایگزین اسنپدراگون 8 نسل 1 اکنون در نیمه دوم سال جاری وارد بازار خواهد شد. پیش از این، به دلایلی انتظار می‌رفت که + Snapdragon 8 Gen 1 + جدید باشد مشکلات تولید در مواجهه با تامین کننده فعلی خود، سامسونگ، زودتر از حد انتظار عرضه خواهد شد. با این حال، به نظر می رسد مهاجرت به TSMC به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین به تعویق افتاده است.

موجی از ابتلای اخیر به کووید-19 در این کشور وجود داشت که دولت را بر آن داشت تا مجدداً محدودیت‌های قرنطینه را در شهرهای مختلف اعمال کند. برخی از این شهرها نیز مراکز تولیدی با تعدادی کارخانه حیاتی هستند. علاوه بر این، به گفته یکی از رهبران سیاسی چین، این محدودیت ها به زودی کاهش نخواهد یافت، زیرا در غیر این صورت بدون شک می تواند منجر به افزایش تعداد مبتلایان شود.

به تعویق افتادن Snapdragon 8 Generation 1 Plus

شایعه شده است که کوالکام برای اولین بار از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 1 + در گوشی هوشمند موتورولا اج 30 اولترا استفاده خواهد کرد. Digital Chat Station گفت که دلیل اولین حضور تراشه در گوشی هوشمند Moto این بود که لنوو “رابطه خوبی” با سازنده تراشه داشت. با این حال در حال حاضر اطلاعات رسمی از مشخصات این چیپست وجود ندارد، اما انتظار می رود پردازنده گرافیکی قدرتمندتری نسبت به نسل فعلی داشته باشد، اما انتظار نمی رود که شاهد افزایش قابل توجهی در عملکرد CPU باشیم.

نظر شما در مورد تاخیر در ارائه تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 پلاس 1 کوالکام تا نیمه دوم سال جاری چیست؟