• خانه
  • اخبار
  • کوالا 12.1 میلیون دلار برای رفع کمبود کارگران در شرکت های مراقبت های بهداشتی دریافت می کند

کوالا 12.1 میلیون دلار برای رفع کمبود کارگران در شرکت های مراقبت های بهداشتی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کوالا 12.1 میلیون دلار برای رفع کمبود کارگران در شرکت های مراقبت های بهداشتی دریافت می کند


کوالا 12.1 میلیون دلار برای رفع کمبود کارگران در شرکت های مراقبت های بهداشتی دریافت می کند
تاد اونز، مدیرعامل کوالا. (عکس از کوالا)

کوالا مستقر در سیاتل، که به مراکز بهداشتی کمک می کند کارگران را پیدا و مدیریت کنند، 12.1 میلیون دلار جمع آوری کرد.

این استارتاپ از استخدام، انطباق و موارد دیگر برای مشتریان مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کند. در ابتدا بر سازمان‌های مراقبت طولانی‌مدت، از جمله خانه‌های سالمندان و پرستاران ماهر متمرکز شد که از کمبود نیروی کار رنج می‌بردند که به دلیل همه‌گیری تشدید شده بود.

تاد اونز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کوالا، در بیانیه ای با اعلام این بودجه گفت: «بحران کارکنان، برنامه ریزی کارکنان را برای کامل، سازگار و سازنده نگه داشتن شیفت ها، اگر نگوییم غیرممکن، دشوار کرده است. اپراتورهای مراقبت‌های بهداشتی که لاغر هستند و نمی‌توانند صرفاً به کارکنان دائمی تکیه کنند، به دنبال گزینه‌های کارکنان انعطاف‌پذیرتر از جمله آژانس‌ها و تیم‌های ناوبری داخلی هستند.

نرم افزار Kevala به مراکز مراقبت بهداشتی اجازه می دهد تا کارگران را برنامه ریزی کنند، صندوق کار را سازماندهی کنند و اعتبار مراقبین را ردیابی کنند. مشتریان می توانند کارکنان داخلی را از طریق پلت فرم مدیریت کنند یا شیفت های باز را به آژانس های ترجیحی برای جذب کارکنان موقت پخش کنند.

مشتریان همچنین می توانند استخر کوالا را از بیش از 1000 پرستار ثبت شده، پرستار عملی دارای مجوز و دستیار پرستار دارای گواهی واقع در واشنگتن، اورگان، یوتا، مونتانا و تگزاس لمس کنند.

کوالا 12.1 میلیون دلار برای رفع کمبود کارگران در شرکت های مراقبت های بهداشتی دریافت می کند
نرم افزار Kevala به مشتریان اجازه می دهد تا شیفت های باز را تکمیل کنند. (عکس از کوالا)

این شرکت پس از جمع آوری 4 میلیون دلار در ژانویه 2021، کمتر از یک سال پس از جدا شدن از آزمایشگاه های میدان پایونیر سیاتل، از پنج به 20 کارمند افزایش یافت. صدها مشتری مراقبت های بهداشتی در پنج ایالت از پلت فرم Kevala استفاده می کنند، از جمله شریک خلبان Aegis Living، یک شرکت بزرگ پشتیبانی زندگی مستقر در Bellevue، Wash.

این بیماری همه گیر فشار بیشتری را بر نیازهای کارکنان در طول فرسودگی شدید و کاهش نیروی کار مراقبت های بهداشتی وارد کرد. این امر همچنین منجر به افزایش تقاضا برای پرستاران موقت و سایر کارگران شده است.

چندین شرکت دیگر نیز خدمات مشابهی را برای کمک به پر کردن شکاف تعدادی از مشتریان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهند. به عنوان مثال، شرکت مادر SnapNurse، یک پلت فرم پرسنل پزشکی بر اساس تقاضا، 17.8 میلیون دلار در پاییز گذشته و CareRev 50 میلیون دلار در بهار گذشته جمع آوری کردند.

بودجه جدید به کوالا اجازه می دهد خدمات خود را به کشورهای بیشتری گسترش دهد و قابلیت های پلتفرم خود را ایجاد کند. به گفته یک سخنگوی، این شرکت قصد دارد به مشتریان “کنترل بیشتر، شفافیت بیشتر و دید بهتر” ارائه دهد تا بتوانند برای کارکنان تصمیماتی بگیرند که منجر به مراقبت بهتر از ساکنانشان شود.

اوونز قبلاً شرکت کارکنان TalentWise را اداره می کرد که توسط Sterling Talent Solutions خریداری شده بود. اوونز همچنین مدیرعامل Appuri (که توسط DocuSign خریداری شد) و Azuqua (خرید شده توسط Okta) بود.

دور جدید سرمایه گذاری سری A توسط Cercano Management (Vulcan Capital سابق) با سرمایه گذاران موجود Costanoa Ventures، High Alpha و PSL Ventures هدایت شد.