• خانه
  • اخبار
  • کهنه‌کاران Amazon Care 5 میلیون دلار برای استارت‌آپ سلامت مجازی متمرکز بر بیماران آمریکای لاتین جمع‌آوری می‌کنند

کهنه‌کاران Amazon Care 5 میلیون دلار برای استارت‌آپ سلامت مجازی متمرکز بر بیماران آمریکای لاتین جمع‌آوری می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کهنه‌کاران Amazon Care 5 میلیون دلار برای استارت‌آپ سلامت مجازی متمرکز بر بیماران آمریکای لاتین جمع‌آوری می‌کنند

کهنه‌کاران Amazon Care 5 میلیون دلار برای استارت‌آپ سلامت مجازی متمرکز بر بیماران آمریکای لاتین جمع‌آوری می‌کنند
بنیانگذاران Zócalo Health اریک کاردناس و ماریسا هاردین. (عکس از زوکالو)

یک استارت‌آپ جدید سلامت مجازی به نام Zócalo Health، 5 میلیون دلار برای تقویت برنامه‌های ارائه مراقبت‌های اولیه متمرکز بر جمعیت لاتین تبار جمع‌آوری کرده است.

Zócalo مستقر در سیاتل سال گذشته توسط مدیر عامل اریک کاردناس و ماریسا هاردین، رئیس استراتژی و عملیات که در آغاز Amazon Care استخدام شد، ترکیبی از خدمات مجازی و خانگی آمازون، که تا پایان سال بسته می‌شود، تأسیس شد. سال

کاردناس تیم‌های فنی را رهبری می‌کرد و در پاسخ و آزمایش آمازون برای COVID-19 مشارکت داشت، و هاردین به عنوان رئیس ارشد توسعه کسب‌وکار برای Amazon Care خدمت کرد.

کاردناس به brooztechnology گفت: «ما اغلب تنها دو اسپانیایی اسپانیایی در اتاق هستیم. بلافاصله پس از ملاقات، ارزش ها و دیدگاه های مشترک خود را به هم پیوند زدیم و هر دو در آرزوی آوردن فرهنگ و ارتباط با تجربه مراقبت های بهداشتی بودند.

تعدادی از استارت‌آپ‌ها و بازیکنان شناخته‌شده‌تری مانند Teladoc Health مراقبت‌های مجازی را ارائه می‌کنند که استفاده از آن در طول همه‌گیری به شدت افزایش یافته است. بر اساس تحلیل اخیر Trilliant Health، اخیراً تقاضا کاهش یافته است و از آوریل 2020 تا آوریل 2022 تقریباً 60 درصد کاهش یافته است.

زوکالو قصد دارد با ارائه غذا به بخش خاصی از جمعیت، خود را متمایز کند.

این شرکت در حال حاضر در حال درمان بیماران اهل کالیفرنیا است و در اوایل اکتبر به تگزاس گسترش خواهد یافت. ایالت واشنگتن تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت.

از طریق یک مدل عضویت، Zócalo به بیماران امکان دسترسی به یک تیم مراقبت مجازی را می دهد که شامل پزشکان، پرستاران و متخصصان سلامت روان است. این شرکت طیف وسیعی از خدمات را که معمولاً در مراقبت های اولیه مورد توجه قرار می گیرد، از جمله شرایط سلامت روان، نیازهای پیشگیرانه و سبک زندگی، مدیریت بیماری های مزمن و مراقبت های اورژانسی ارائه می دهد. تیم مراقبت توسط یک کارمند بهداشت جامعه، که به عنوان “پروفور سالود” نیز شناخته می شود، رهبری می شود.

خدمات همچنین شامل:

  • در دسترس بودن یک کارمند سلامت جامعه از طریق چت، هفت روز در هفته برای ارائه خدمات ناوبری و مربیگری سلامت.
  • ارزیابی منظم خطر سلامت جسمی و عاطفی.
  • سیستم‌های نوبت دهی انعطاف‌پذیر که شامل مدت زمان سفارشی‌شده، بازدیدهای یک روزه، قرارهای پیگیری برنامه‌ریزی‌شده و بازدیدهای متعدد ارائه‌دهنده، و همچنین قرارهای عصر و صبح زود است.

هزینه سالانه 350 دلار خواهد بود و عضویت خانواده 550 دلار در سال است. یک جلسه مشاوره 50 دلار هزینه دارد. اگر زبان مادری آنها اسپانیایی باشد، بیماران مجبور نخواهند بود به مترجمان تکیه کنند.

کاردناس گفت: “ما تجربه عضوی را انتخاب کردیم که فرهنگ جامعه را منعکس می کند.” آموزش کارکنان بهداشت جامعه شامل توسعه مهارت ها در هماهنگی خدمات، حمایت، مربیگری سلامت، ارتقاء جامعه و هماهنگی مراقبت است.

کاردناس گفت که نیاز دیرینه به مراقبت های اولیه قوی تر در جامعه لاتین تبار وجود دارد. مطالعه اخیر مرکز تحقیقات پیو به این نتیجه رسید که تنها 70 درصد از بزرگسالان اسپانیایی تبار در سال گذشته به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مراجعه کرده اند، در حالی که این رقم در کل بزرگسالان آمریکایی 82 درصد است.

کاردناس گفت: «من و ماریسا هم در دوران کودکی و هم در بزرگسالی تجربیاتی داشتیم که در آن خانواده‌ها و دوستانمان با سیستم مراقبت بهداشتی که به زبان ما صحبت نمی‌کرد و در اتاق امتحان به ما احترام نمی‌گذاشت، دست و پنجه نرم می‌کردند.» ما می دانستیم که باید راه حل باشیم.

داده های سرشماری ایالات متحده نشان می دهد که جمعیت اسپانیایی تبار یا لاتین از 50.5 میلیون نفر در سال 2010 به 62.1 میلیون در سال 2020، از 16.3 به 18.7 درصد افزایش یافته است. بر اساس گزارش Crunchbase، با این حال، تنها درصد کمی از سرمایه گذاری خطرپذیر به بنیانگذاران آمریکای لاتین اختصاص می یابد.

این شرکت اطلاعاتی در مورد ارائه دهندگان پزشکی وابسته به شرکت فاش نکرده است و هیئت مشاوران خود را در آینده اعلام خواهد کرد.

دور سرمایه‌گذاری اولیه توسط Animo، Virtue و Vamos Ventures رهبری شد و شامل Necessary Ventures، Able Partners و سرمایه‌گذاران فرشته Toyin Ajayi، Freda Kapor Klein، Nikhil Krishnan و Eric Ibarra می‌شود.