• خانه
  • اخبار
  • کنترل والدین اینستاگرام برای کاربران آمریکایی در دسترس است

کنترل والدین اینستاگرام برای کاربران آمریکایی در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کنترل والدین اینستاگرام برای کاربران آمریکایی در دسترس است

اینستاگرام به تازگی ابزار جدیدی برای کنترل والدین در این شبکه اجتماعی معرفی کرده است. اکنون به نظر می رسد که مصرف کنندگان آمریکایی می توانند از این ویژگی استفاده کنند. ابزار جدید اینستاگرام به والدین اجازه می دهد تا حضور فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی زیر نظر داشته باشند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، آدام موساری، مدیر اینستاگرام به تازگی از اولین مجموعه ابزارهای نظارت والدین در این پلتفرم رونمایی کرده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که علاوه بر تماشای نوجوانان در اینستاگرام، محدودیت هایی نیز برای آن ها ایجاد کنند. بنابراین والدین حتی می توانند از تغییرات فالوورها یا افرادی که این نوجوانان را دنبال می کنند مطلع شوند.

ابزار جدید اینستاگرام پس از انتقاد از این شبکه اجتماعی و تاثیر آن بر کاربران ارائه شد. همچنین پس از انتشار تحقیقات داخلی و اثرات مضر استفاده از آن بر سلامت روان کاربران جوان، اینستاگرام سعی کرد امکاناتی مانند تشویق کاربران به فاصله گرفتن از این شبکه اجتماعی را ارائه دهد.

در حال حاضر طبق اعلام اینستاگرام، ابزارهای مانیتورینگ باید توسط خود نوجوانان در اپلیکیشن موبایل فعال شود، اما از تیرماه به بعد والدین نیز می توانند این کار را انجام دهند. سایر ویژگی‌های این برنامه مانند استفاده در زمان مشخص در روز به نسخه جدید در آینده اضافه خواهد شد. البته این شرکت قصد دارد تمامی محصولات متا و همچنین ابزارهای نظارتی خود را در فروشگاه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این فروشگاه احتمالاً علاوه بر ابزار، مقالات، ویدئوها و نکات آموزشی متنوعی در مورد نحوه صحبت با نوجوانان ارائه خواهد داد.