کمپین تبلیغاتی اوهایو "برادران تکنولوژی" سیاتل را هدف قرار می دهد - سوالاتی در مورد اینکه چرا کسی می خواهد در یک شهر بزرگ ساحلی بماند.

کمپین تبلیغاتی اوهایو “برادران تکنولوژی” سیاتل را هدف قرار می دهد – سوالاتی در مورد اینکه چرا کسی می خواهد در یک شهر بزرگ ساحلی بماند.

صحنه ای از تبلیغات اخیر JobsOhio. (از طریق JobsOhio)

اوهایو واقعاً می‌خواهد سیاتل‌ها به بوکانی نقل مکان کنند – حتی برادرانشان.

یک کمپین تبلیغاتی جدید از JobsOhio که در طول مسابقات بسکتبال مارس Madness پخش شد، به طور خاص ساکنان سیاتل را هدف قرار داده است، و از خود می‌پرسند که چرا وقتی اوهایو دعوت می‌کند، کسی بخواهد در یک شهر ساحلی گران قیمت بماند.

در این آگهی یک تکنسین گیج‌شده سیاتل به نام یوچی نشان داده می‌شود که در یک جلسه مشاوره گروهی به سیاتل می‌گوید که پس از کار آنلاین و جستجوی سرمایه‌های مخاطره‌آمیز در صحنه فناوری اوهایو، در حال بازگشت به سیاتل است، که باعث می‌شود مشاور جلسه به این نکته توجه کند که «انکار در اوهایو واقعی است. ”

یوچی به گروه گفت: «دفتر من در سیاتل بیمار است. من فقط دو سال است که از خانه کار می‌کنم و متوجه شدم که دیگر واقعاً نمی‌دانم چرا آنجا زندگی می‌کنم.»

راوی شروع به بیان می کند: در نهایت، آنها همیشه به اوهایو می آیند، حتی برادرانشان.

بیایید یک لحظه در اینجا مکث کنیم تا به صحت آگهی فکر کنیم، زیرا ضبط باید اصلاح شود.

  • اولا، اوهایو به سختی مقصدی برای کارآفرینان سیاتل است که به دنبال سرمایه هستند.
  • و دوم، طبق گزارش Venture Monitor، Buckeye – با نزدیک به چهار میلیون ساکن بیشتر از واشنگتن – در سال گذشته 2.3 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر از طریق 181 معامله جذب کرد. ایالت واشنگتن 8.5 میلیارد دلار جمع آوری کرد در 549 تراکنش

این آگهی افراد را راهنمایی می کند تا به گفتگو بپیوندند # آخرین نی تاریخ در رسانه های اجتماعی، با برخی از واکنش های نه چندان خوشایند از قبل ظاهر شده است. کمپین جدید JobsOhio همچنین دارای تبلیغات مضمون مشابهی است که آستین و لس آنجلس را هدف قرار می دهد، یکی از جمله پیوند اخیر اوهایو به نام گراهام، که از از دست دادن پیشنهاد خانه چهارم برادرش در آستین شکایت دارد.

صفحه یوتیوب JobsOhio اطلاعات کمی در مورد کمپین تبلیغاتی ارائه می دهد:

اگر در دو سال گذشته از خانه کار کرده اید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که هنوز در شهر بزرگ ساحلی خود چه می کنید. و ما هستیم. هنگامی که #LastStrawStory خود را در طول جنون مارس برای ما ارسال می کنید یا از OhioIsForLeaders.com بازدید می کنید، درباره زندگی در Buckeye، از مقایسه شهرهایی مانند سینسیناتی، کلیولند و تولدو گرفته تا ارائه شغل جدید عالی خود با یک مبادله کوتاه، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد. ما مکانی را در اوهایو برای شما ذخیره خواهیم کرد… بله، حتی برای تکنسین ها.

ما این رویکرد را در گذشته از Buckeyes دیده‌ایم. جابز اوهایو همچنین سال گذشته بیلبوردهایی را در اطراف سیاتل نصب کرد، از جمله بیلبوردهایی که روی آن نوشته شده بود: “در جایی زندگی کنید که واقعاً می توانید برای یک روز بارانی پس انداز کنید.”

یادداشت ویراستار: من 18 سال اول زندگی ام را در اوهایو گذراندم و هنوز هم هر سال چندین بار از آن بازدید می کنم. این یک مکان خوب است. اما من به این اصل پایبندم: “اوهایو مکان خوبی برای آمدن است.”