• خانه
  • اخبار
  • کلمات با هوش مصنوعی: زبان و آینده کار، با مدیر عامل Textio، کایران اسنایدر

کلمات با هوش مصنوعی: زبان و آینده کار، با مدیر عامل Textio، کایران اسنایدر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کلمات با هوش مصنوعی: زبان و آینده کار، با مدیر عامل Textio، کایران اسنایدر

کلمات با هوش مصنوعی: زبان و آینده کار، با مدیر عامل Textio، کایران اسنایدر
کیران اسنایدر، مدیرعامل Textio (از طریق لینکدین)

تاثیر کلماتی که استفاده می کنیم چیست؟

پلتفرم نوشتاری پیشرفته Textio از یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی برای حذف حدس و گمان از ارتباطات تجاری استفاده می‌کند و تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌کننده را ارائه می‌دهد که برای کمک به شرکت‌ها در استخدام نیروی کار متنوع و ایجاد یک فرهنگ فراگیر طراحی شده‌اند.

شرکت فناوری مستقر در سیاتل متشکل از 120 نفر به رهبری مدیر عامل شرکت کایران اسنایدر، طی دو سال گذشته دستخوش تحولات خاص خود شده است و طیف محصولات خود را گسترش داده و در عین حال از نیروی کار خود کاملاً از راه دور استفاده می کند و افراد بیشتری را خارج از سیاتل به خدمت گرفته است.

در این فرآیند، این شرکت ابزار آنلاین داخلی خود را برای مکالمات زمان محدود، تیم سازی و همکاری بین کارمندان خود ساخته است. “Umeo” نام دارد، این یک محصول نیست… حداقل هنوز.

اسنایدر که به عنوان مدیر عامل سال جوایز brooztechnology 2021 انتخاب شد، در این قسمت از پادکست brooztechnology به ما می‌پیوندد تا در مورد اهمیت زبان، تکامل Textio، آینده فناوری محل کار، تفاوت‌های منطقه‌ای در زبان تجاری و شکل‌گیری او صحبت کند. تجربه به‌عنوان «هشت‌باز اسکرابل» در کالج Rittenhouse Square در فیلادلفیا.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.

پادکست، ویرایش و تولید شده توسط کرت میلتون.