• خانه
  • اخبار
  • کاهش فروش سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی به دلیل مشکل عملکرد محدود آنها

کاهش فروش سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی به دلیل مشکل عملکرد محدود آنها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کاهش فروش سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی به دلیل مشکل عملکرد محدود آنها

چند وقت پیش سامسونگ به دلایلی کاهش عمدی بهره وری خود سری گلکسی اس 22 به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. پس از عواقب این اقدام، دیدیم که گوشی های پرچمدار این شرکت از نتایج تحلیل مقایسه ای Geekbench حذف شدند. اما پس از آن، غول کره ای بیانیه صادر و سرانجام پس از آن آپدیت را اجرا کنیدوضعیت این وضعیت را به کاربران بسپارید. با این حال، همه اینها به این مشکل کمک نکرده است. گزارش شده است که فروش پرچمداران سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی رو به کاهش است.

کاهش فروش سری گلکسی اس 22

بر اساس گزارشی که توسط کره تایمزاگرچه سامسونگ به موضوع کاهش عملکرد، که به عنوان سرویس بهینه سازی بازی (GOS) نیز معروف است، پرداخته است، فروش سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی بهبود نیافته است. واضح است که مشتریان تصمیم سامسونگ برای کاهش عمدی عملکرد گوشی های هوشمند رده بالای خود را نمی پذیرند. دلیل دیگر کاهش فروش این است که برای این مصرف کنندگان مشخص نیست که هدف اصلی GOS چیست.

سامسونگ بعداً به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که به کاربران اجازه می‌داد GOS را غیرفعال کنند، اما به نظر می‌رسید که حتی این به این شرکت کمکی نکرده است. از لحاظ تاریخی، سری گوشی‌های پیشرو سامسونگ در بازار داخلی عملکرد خوبی داشته‌اند، اما این گزارش می‌گوید که شرکای عملیاتی این شرکت گام‌های شدیدی برای افزایش یارانه‌ها برای دستگاه‌های بیشتر برداشته‌اند.

کاهش فروش سری گلکسی اس 22

کاهش فروش سری گلکسی اس 22

KT و LG Uplus یارانه های گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس را به 500000 دلار یا 410 دلار افزایش دادند. اپراتورها قبلاً این یارانه ها را برای مدل اولترا به همان میزان افزایش داده بودند. در حال حاضر، یارانه های پیشنهادی بیش از 150000 وون یا 124 دلار قبل از آن است.

به عنوان یادآوری، GOS نه تنها عملکرد بازی ها را محدود می کند، بلکه برنامه هایی مانند TikTok، Netflix و Instagram را نیز کنترل می کند. چیزی که GOS از آن جلوگیری نکرد، تجزیه و تحلیل مقایسه ای برنامه هایی مانند Geekbench بود که این تصور را ایجاد کرد که به طور طبیعی همه مدل های Galaxy S22 در این برنامه رتبه بندی نمی شوند. می توان ادعا کرد که سامسونگ عمداً GOS را برای بهینه سازی عمر باتری گوشی های هوشمند خود معرفی کرده است. اما اگر چنین است، راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که بسیاری از آنها به صاحب دستگاه می رسد.

نظر شما در مورد کاهش فروش سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی به دلیل تاخیر عمدی آنها چیست؟