منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کالبد شکافی آیفون SE 2022 باتری بزرگتری نسبت به نسل های قبلی نشان می دهد

کالبد شکافی آیفون SE 2022 باتری بزرگتری نسبت به نسل های قبلی نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

اولین بررسی ها و کالبد شکافی های آیفون SE 2022 با نام نسل سوم آیفون SE قبلا در یوتیوب قرار گرفته است و در ترنجی به بررسی آن خواهیم پرداخت. ویدیوی جدید جزئیات جالبی را در مورد این آیفون مقرون به صرفه نشان می دهد که اپل در مورد آنها به شما نمی گوید. پس با ما همراه باشید.

اپل آیفون 2022 SE رسما معرفی شد: طراحی قدیمی، تراشه A15 با 5G و دوربین بهبودیافته

بیشتر داستان در حال حاضر ظرفیت باتری است آیفون SE 2022 می دانیم و باید بدانیم که با وجود همین ضخامت، ظرفیت باتری در مدل جدیدتر نسبت به نسل قبلی بیشتر است.

در واقع اندازه باتری آیفون SE به شرح زیر است:

آیفون SE 2022 با ظرفیت باتری 2018 میلی آمپر ساعت

آیفون SE 2020 با ظرفیت باتری 1821 میلی آمپر ساعتی

و آیفون SE 2016 با ظرفیت باتری 1624 میلی آمپر ساعت

این یعنی یک چیز باتری آیفون SE جدید تقریبا 10 درصد بزرگتر از نسل قبلی است که دلیل اصلی این است که اپل 2 ساعت پخش ویدیوی اضافی را در این گوشی نسبت به مدل قبلی ارائه می دهد.

کالبد شکافی آیفون SE 2022 را ببینید

این فیلم همچنین به یک سوال مهم پاسخ می دهد: آیا باتری آیفون SE 2020 روی آیفون 2022 SE کار می کند؟

پاسخ کاملاً منفی است، زیرا اپل کانکتور باتری این مدل را کمی تغییر داده است. بنابراین حتی اگر از نظر فیزیکی در همان مکان باشد، کانکتور اجازه استفاده از آن را نمی دهد.

سوال دیگری که ممکن است از شما پرسیده شود این است آیا مونتاژ روی صفحه مدل قدیمی تر روی مدل جدیدتر کار می کند؟ و پاسخ دوباره یک “نه” بزرگ است. این بار کانکتورها یکسان هستند، اما به نظر می رسد اپل در هنگام استفاده از صفحه نمایش یک گوشی قدیمی به سرعت این موضوع را تشخیص داده و نرم افزار ورودی لمسی را غیرفعال می کند و در نتیجه نمایشگر را بی استفاده می کند.

مطابق با منبعیکی دیگر از جزئیات جالب این است آیفون SE 2022 اکنون با مودم Qualcomm Snapdragon X57 در دسترس است. ما نتوانستیم این مودم را در وب سایت کوالکام پیدا کنیم، بنابراین کوالکام می تواند یک مدل سفارشی برای اپل طراحی کند. این مودم یکی از ویژگی های جدید بزرگ در SE است و اتصال 5G را به ارمغان می آورد. این مودم شامل پشتیبانی از طیف جدید باند C در ایالات متحده است (البته بدون پشتیبانی mmWave).
کالبد شکافی آیفون SE 2022 باتری بزرگتری نسبت به نسل های قبلی نشان می دهد
به نقل از منبعبا این حال، آیفون SE 2022 به طور قابل توجهی شبیه به نسخه 2020 است و تنها تفاوت های جزئی در اجزای آن وجود دارد.

نظر شما در مورد اطلاعات فوق چیست؟ آیا فکر می کنید آیفون SE 2022 دستگاه موفقی است؟