منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند

کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند

کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند
TerraClear Rock Picker برای حذف کارهای سنگین دستی از صنعت کشاورزی طراحی شده است. (عکس TerraClear)

پیتسبورگ – سنگ ها مثل همیشه احمقانه هستند، اما افرادی که پشت TerraClear هستند هر روز که می گذرد باهوش تر می شوند زیرا استارتاپ ag-tech دستگاه مجهز به هوش مصنوعی را که به کشاورزان کمک می کند تا این سنگ ها را از مزارع جمع آوری کنند، به خوبی تنظیم می کند.

TerraClear 4 ساله مستقر در Bellevue، واشنگتن و Grangeville، آیداهو، توسط برنت فرای، مدیر عامل سابق نرم افزار Onyx و یکی از بنیانگذاران Smartsheet تأسیس شد. این شرکت از فناوری نقشه برداری، بینایی کامپیوتری و هوش مصنوعی برای کمک به هدایت ربات Rock Picker خود استفاده می کند، دستگاهی که می تواند به یک قطعه تجهیزات کشاورزی متصل شود و به طور متوسط ​​400 سنگ در ساعت را از زمین بردارد.

تروور تامپسون، رئیس TerraClear، گفت که این شرکت از پاییز گذشته تا کنون تمام انتخاب‌کننده‌های ساخته شده را فروخته است. اما نگرانی های زنجیره تامین، سرعت و سرعت ساخت وسایل جدید را محدود می کند.

تامپسون گفت: “در هر بار تکرار، ما طراحی را به جایی تنظیم می کنیم که واقعاً آماده استقرار این چیز در مقیاس بزرگتر هستیم.”

تامپسون از مزرعه خارج شد و این هفته به پیتسبورگ سفر کرد تا کار TerraClear را در کنفرانس روباتیک، اتوماسیون و هوش مصنوعی Cascadia Connect رونمایی کند. این کنفرانس توسط Cascadia Capital مستقر در سیاتل، که میزبان گزارش های مستقل brooztechnology در این زمینه است، برگزار می شود.

در یک میزگرد با عنوان “زمین هوشمند: چگونه RAAI کشاورزی را متحول می کند؟” ماشین های گران قیمت.

کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند
Trevor Thompson، رئیس TerraClear، سومین نفر از چپ، در طی یک میزگرد در مورد ag-tech در روز سه شنبه در پیتسبورگ. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

این میزگرد که شامل مبتکران فناوری بود که بر روی نحوه رشد و برداشت کار می‌کردند، نقشی را که اتوماسیون در آینده نزدیک ایفا خواهد کرد و اینکه چگونه استارت‌آپ‌ها در ترکیبی با چند شرکت غول‌پیکر که تمام جنبه‌های کلیدی صنعت را کنترل می‌کنند، نوآوری می‌کنند، برجسته شد.

تامپسون گفت: «ما هنوز کشاورز را ندیده‌ایم که نمی‌خواهد یک راک‌چین مستقل کاری را انجام دهد که در غیر این صورت باید انجام می‌داد. ورود تا اینجا شامل ملاقات با کشاورزان جایی است که آنها هستند.

در کنفرانس ها و در شهر، جایی که اتومبیل های خودران اغلب موضوع شهر هستند، خودمختاری در مزرعه می تواند سریعتر از خیابان اتفاق بیفتد – در حالی که مجموعه ای از چالش ها را ارائه می دهد.

کمباین ها و تراکتورهای مدرن در حال حاضر از بسیاری از عملکردهای خودکار استفاده می کنند، بنابراین کشاورزی فقط منتظر بهبود مفهوم در جاده نیست. اما تامپسون گفت که بیرون آوردن کشاورز از کابین حداقل یک نگرانی بود.

او درباره کشاورزانی که در حال تماشای ماشین خودران در زمین خود هستند، گفت: «وقتی می توانند آن را ببینند خوب است. اما هنگامی که از افق عبور کرد، ترس ناشناخته ای وجود دارد که به پایین دره ادامه دهد و آنها 500000 دلار از دست بدهند.

کار سخت Ag-tech: شروعی بی نظیر برای کسانی که جستجوی اتوماسیون را در مزرعه می بینند
خواندن سنگ ها در یک میدان با فناوری نقشه برداری توسعه یافته توسط TerraClear. (عکس TerraClear)

تامپسون گفت که نوآوری با کارهای کم خطر، مانند جمع آوری سنگ، سریعتر به وجود می آید. کشاورزان مطمئناً سریع‌تر به سمت ماشینی می‌روند که بتواند چنین کارهای طاقت‌فرسایی را انجام دهد، اما ممکن است آهسته‌تر به ماشین اجازه دهند میوه‌ها و سبزیجات ظریف را بردارد.

برخی از پانل ها از اینکه شرکت های بزرگ کشاورزی و سازندگان تجهیزات به آرامی برای نوآوری فشار می آورند ناراضی بودند. اما وقتی نوبت به برداشت می‌رسد، فن‌آوری بزرگی توسط پانل‌ها ذکر شد. جمع آوری داده ها چیزی است که برای گوگل و مایکروسافت جذاب است.

رنه واسیلوس، مدیر نوآوری کشاورزی سازمان حفاظت از طبیعت، از خرده فروشی آمازون در هند و خدمات زراعی که راه اندازی کرده است خواست تا به کشاورزان کمک کند تا بازده و کیفیت میوه ها و سبزیجات را با فناوری بهبود بخشند.

باید دید آیا TerraClear هرگز به غول فناوری خود تبدیل خواهد شد یا خیر. فرای قبلاً گفته بود که او این پتانسیل را دارد که از Smartsheet که یک شرکت 8 میلیارد دلاری است، بزرگتر باشد.

TerraClear سال گذشته 25 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرد و تا به امروز 38 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این استارت آپ اکنون 35 نفر را استخدام کرده است و در سال گذشته تعدادی مهندس را استخدام کرده اند.

در دنیای فناوری ag، تامپسون گفت TerraClear «نوعی بچه محبوب در شهر» است، زیرا این استارت‌آپ مشکلی را حل می‌کند که در حال حاضر احشایی است، و کشاورزان فناوری‌هایی را دوست دارند که می‌توانند یک مشکل را فورا حل کنند.

تامپسون گفت: “ما از فناوری استفاده می کنیم که به مرور زمان اوضاع را بهتر می کند.” “اما این یک مشکل پیش بینی نیست. این یک مشکل آینده نیست.”