• خانه
  • اخبار
  • کارگران کنسرت در حال ارسال پیامی به شهرداری سیاتل در مورد نیاز به حداقل دستمزد هستند

کارگران کنسرت در حال ارسال پیامی به شهرداری سیاتل در مورد نیاز به حداقل دستمزد هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارگران کنسرت در حال ارسال پیامی به شهرداری سیاتل در مورد نیاز به حداقل دستمزد هستند


کارگران کنسرت در حال ارسال پیامی به شهرداری سیاتل در مورد نیاز به حداقل دستمزد هستند
چمدان‌های مسافرتی در روز چهارشنبه در مقابل ساختمان شهرداری سیاتل به عنوان بخشی از اعتراض رانندگان تحویل غذا در سیاتل. (عکس یک شغل در واشنگتن از طریق توییتر)

رانندگان تدارکات برای Grubhub، Uber Eats، DoorDash، Instacart و سایر شرکت‌ها شورای شهر سیاتل را با نگه داشتن کیف – یا 400 کیف – در اعتراض به جلب توجه به کم کاری کارگران کنسرت پس از خرج کردن، ترک کردند.

کارگران روز چهارشنبه در حالی که کیسه‌های مسافرتی قهوه‌ای رنگ در مقابل ساختمان شهرداری صف کشیده بودند، اعلام کردند که از شهر می‌خواهند قانونی تصویب کند که حداقل دستمزد و سایر حمایت‌های اولیه را برای کارگران تضمین کند.

این کیسه‌ها، از جمله کیف 6 فوتی، رسیدهای بزرگی را ضمیمه کرده بودند که نشان می‌داد رانندگان واقعاً چقدر از تحویل مواد غذایی درآمد دارند، پس از محاسبه هزینه‌هایی مانند بنزین و تعمیر خودرو. بسیاری از رسیدها فقط چند دلار بودند، و حتی یکی نشان داد – 1.78 دلار، که به این معنی است که کارگر هنگام تحویل پول از دست داده است.

تلاش‌ها توسط گروه کاری واشنگتن در مورد حقوق کارگران پشتیبانی می‌شود، که از شورا می‌خواهد تا قوانین «دستمزد» را پیش ببرد تا اطمینان حاصل شود که بیش از 40000 کارگر تحت پوشش استانداردهای اصلی کار هستند. شما می توانید صورتحساب – و جزئیات پرداخت، انعطاف پذیری و شفافیت – را در اینجا ببینید.

شورای شهر سیاتل در سپتامبر 2020 مقررات جدیدی را تصویب کرد که برای اطمینان از اینکه رانندگان Uber و Lyft حداقل دستمزد 16.39 دلار در ساعت در شهر دریافت می کنند، طراحی شده است.

بسیاری از شرکت‌های تحویل غذا، از غذا تا تحویل بسته‌ها، در طول همه‌گیری رونق داشتند زیرا تعطیلی رستوران‌ها و ترس از عفونت‌های COVID-19 باعث افزایش سفارش‌های آنلاین شد. اما تجارت اضافه شده نیز کنترل بیشتری را به همراه داشت. فعالان کارگری مدت‌هاست شکایت دارند که شرکت‌های مسافرتی و اشتراک عرضه دستمزد منصفانه، مناسب و ثابتی را برای کارگران خود ارائه نمی‌کنند.

در همین حال، برخی از این بازیگران بزرگ در اقتصاد کنسرت واشنگتن – Uber، Lyft، Instacart و DoorDash – یک گروه صنعتی به نام ائتلاف مستقل واشنگتن برای کار مستقل تشکیل داده اند، که به نظر می رسد به دنبال ابتکار یا قانونی برای کمک به محدود کردن مقررات خود است. .