• خانه
  • اخبار
  • کارگران آمازون اتحادیه های کارگری در انبار نیویورک را رد می کنند

کارگران آمازون اتحادیه های کارگری در انبار نیویورک را رد می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارگران آمازون اتحادیه های کارگری در انبار نیویورک را رد می کنند

توسط آمازون انجام شده است
مرکز تحقق آمازون (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

کارگران آمازون در انباری در نزدیکی آلبانی، نیویورک، روز سه‌شنبه عضویت در اتحادیه را رد کردند که یک شکست برای اتحادیه کارگران آمازون است که اخیراً تشکیل شده است.

به گفته هیئت ملی روابط کار، 206 رای برای پیوستن به اتحادیه در مقابل 406 رای مخالف بود. حدود 950 کارگر حق رای داشتند.

اتحادیه کارگران آمازون توسط کریستین اسمالز، کارمند سابقی که پس از رهبری اعتراضات به شرایط کاری COVID-19 در یکی از تأسیسات استیتن آیلند، اخراج شد، تأسیس شد. کارگران آن تأسیسات در ماه آوریل برای اولین بار در تاریخ آمازون به اتحادیه رای دادند. این پیروزی اتحادیه با شکست در تأسیسات دوم استیتن آیلند که اتحادیه را در ماه می رد کرد، دنبال شد.

احزاب پنج روز فرصت دارند تا اعتراض خود را به رای آلبانی مطرح کنند. در صورت عدم اعتراض، رای تایید می شود.

پس از رای گیری، اسمالز پست گذاشت یک توییت با پیوندی به پوستری تبلیغاتی برای تجمع در حمایت از اتحادیه در تأسیساتی در مورنو ولی، کالیفرنیا، که منعکس کننده جاه طلبی های گسترده تر اتحادیه است. او در توئیت خود نوشت: «ما می‌جنگیم و می‌جنگیم و کمی بیشتر می‌جنگیم! کالیفرنیا، شما نفر بعدی هستید!»

اندی جاسی، مدیرعامل آمازون در کنفرانس کد ماه گذشته اشاره کرد که این شرکت به درخواست تجدیدنظر در مورد رای مهم برای تایید اتحادیه در انبار استیتن آیلند ادامه خواهد داد و گفت که “بی نظمی های بسیار بسیار نگران کننده” در رای گیری وجود دارد.

ماه گذشته، رهبران Teamsters، از جمله شان اوبراین، رئیس کل اتحادیه، کمپین خود را برای سازماندهی انبار و کارگران تدارکات آمازون به دفتر مرکزی این شرکت در سیاتل آوردند.

کلی نانتل، سخنگوی آمازون گفت: “ما خوشحالیم که تیم ما در آلبانی توانست صدای آنها را بشنوند و آنها تصمیم گرفتند رابطه مستقیم با آمازون را حفظ کنند، زیرا معتقدیم این بهترین ترتیب برای کارمندان و مشتریان ما است.” ما به کار مستقیم با هم تیمی های خود در آلبانی ادامه خواهیم داد، همانطور که در همه جا انجام می دهیم، تا آمازون را هر روز بهتر کنیم.