• خانه
  • اخبار
  • کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین تعطیل شد

کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین تعطیل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین تعطیل شد

درگیری روسیه و اوکراین تأثیر مخربی بر دنیای فناوری گذاشته است. بنابراین چشم انداز آینده این صنعت بسیار تغییر کرده است. در مورد اخیر شاهد تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین هستیم. اس ترنجی با من باش.

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان؛ عواقب جنگ هر روز بیشتر می شود…!

به گفته تسلاراتی، به دلیل درگیری بین روسیه و اوکراین، دولت آلمان در حال بررسی تحریم گاز طبیعی روسیه است. این می تواند به تعطیلی کارخانه تسلا در برلین، آلمان منجر شود. پس از ماه‌ها تاخیر، تسلا مجوز تولید و تحویل را در کارخانه خود در برلین در ماه فوریه دریافت کرد. تسلاراتی به نقل از رسانه آلمانی برلینر کوریر گفت: تحریم ها علیه روسیه می تواند به تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان منجر شود.

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان

اگر آلمان تصمیم بگیرد روسیه را تحریم کند، کارخانه تسلا در برلین باید تعطیل شود. بنجامین راشکه، رهبر شورای سبز براندنبورگ، گفت: مشکل این است که نیروگاه برای 60 درصد انرژی مورد نیاز خود به گاز طبیعی متکی است.

به گفته بنیامین راشکه، اگر روسیه عرضه گاز به آلمان را قطع کند، دولت آلمان اولویت را به مصرف کنندگان و شهروندان خواهد داد. این اولویت عرضه گاز به بیمارستان ها و مدارس و شرکت هایی مانند تسلا را که پروژه های بزرگ صنعتی را مدیریت می کنند محدود می کند. در این شرایط ممکن است با تعطیلی این صنعت مواجه شویم.

اشتراک گذاری ایلان ماسک در توییتر بی معنی است…!

یکی از سهامداران اصلی تسلا می گوید که سهم ایلان ماسک از توییتر منطقی نیست. ران بارون، یکی از بزرگترین سهامداران تسلا، اخیراً گفت که فکر می کند منطقی نیست که ایلان ماسک 9.2 درصد از سهام توییتر را در اختیار بگیرد و جای او را در هیئت مدیره بگیرد.

بارون روز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت که فکر نمی کند منطقی باشد. البته 3 میلیارد دلار برای کسی که 300 میلیارد دلار ثروت دارد قطعاً سرمایه کوچکی است. او مالک تسلا است که 1 تریلیون دلار قیمت دارد و قصد دارد در آینده 3 تریلیون دلار یا 4 تریلیون دلار شود.

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان

بارون گفت که وقتی تیم مدیریت دارایی او متوجه شد که ماسک در حال سرمایه گذاری در توییتر و پیوستن به هیئت مدیره او است، تصمیم گرفتند هیچ سهمی را در توییتر خریداری نکنند. بارون همچنین هر گونه نگرانی مبنی بر اینکه سهام ماسک در توییتر می تواند بر تسلا تأثیر بگذارد را رد کرد. او گفت وقتی روی چیزی تمرکز می‌کنید که غیرمنطقی است و هرگز روی چیزی تأثیر نمی‌گذارد، معمولاً تمرکزتان را روی اهداف بزرگ از دست می‌دهید.

تسلا در پاسخ به شکایتی مبنی بر اینکه ترمز یکی از خودروهایش آسیب دیده است

مطابق با GizChinaآقای نی از ووهان به رد استار نیوز گفت که یک تسلا مدل X 100D پنج ساله دارد. او ادعا می کند که در 25 مارس رانندگی می کند، زمانی که ترمزها از کار می افتند و فرمان می چرخد. ظاهراً در آن زمان او در یک گاراژ زیرزمینی رانندگی می کرد. با سرعت حدود 30 کیلومتر در ساعت متوقف شد. پس از 5 ثانیه خودرو با سرعت 15 کیلومتر در ساعت به دیوار برخورد کرد و آسیب جدی به خودرو وارد کرد.

در همین راستا تسلا مدعی است که این تصادف به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه مالک کف لغزنده خیس پارکینگ بوده است. سرعت ماشین قبل از توقف راننده 30.8 کیلومتر در ساعت بود. در آن زمان کشش لاستیک ها در جاده کم بود که ربطی به کیفیت خودروی تسلا نداشت. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا تسلا بالاخره می تواند بر مشکلات خود غلبه کند؟