منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کاربران استارلینک پس از افزایش قیمت خدمات اینترنتی آن را کلاهبرداری نامیدند

کاربران استارلینک پس از افزایش قیمت خدمات اینترنتی آن را کلاهبرداری نامیدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کاربران استارلینک پس از افزایش قیمت خدمات اینترنتی آن را کلاهبرداری نامیدند

ماه گذشته اسپیس ایکس قیمت تعرفه های ماهانه اینترنت Starlink و همچنین کیت های آن را افزایش داد. این موضوع باعث شده است که بسیاری از مصرف کنندگان حتی آنهایی که کیت های خود را پس از خرید دریافت نکرده اند، ابراز نارضایتی کنند. برخی از آنها نیز SpaceX را کلاهبرداری می دانند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از اینسایدر، یک مشتری آنلاین Starlink در کارولینای شمالی، سال گذشته 100 دلار برای خرید یک کیت Starlink پرداخت کرد. او می گوید هنوز کیت خود را دریافت نکرده و خبری از آن نیست. این تنها یکی از بسیاری از کاربرانی است که هنوز کیت های سفارش داده شده را دریافت نکرده اند. با این حال، Space Isaac تعرفه های خود را حتی برای چنین کاربرانی افزایش داده است.

پس از افزایش قیمت، یکی از مشتریان تقاضای بازگشت سپرده خود را داشت که نه تنها وصول نکرد، بلکه در ارتباط با شرکت دچار مشکل شد. او می گوید رفتار ناعادلانه شرکت باعث شد احساس کنم استارلینک در حال تقلب است. با این حال، پس از یک سال که پول دارم، دیگر نمی‌توانم در صورت نیاز برای آن درخواست کنم.

یکی از دلایل افزایش قیمت کیت استارلینک تورم است. این شرکت همچنین اشتراک ماهانه خود را از 99 دلار به 110 دلار در ماه مارس افزایش داد. علاوه بر این، خدمات ضعیف این شرکت باعث شکایت بسیاری از مشتریان شده است.