• خانه
  • اخبار
  • کارآفرین سابق سیاتل و همسرش بیشتر پول های ضبط شده توسط FBI در پرونده آمازون را پس خواهند گرفت.

کارآفرین سابق سیاتل و همسرش بیشتر پول های ضبط شده توسط FBI در پرونده آمازون را پس خواهند گرفت.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارآفرین سابق سیاتل و همسرش بیشتر پول های ضبط شده توسط FBI در پرونده آمازون را پس خواهند گرفت.


کارآفرین سابق سیاتل و همسرش بیشتر پول های ضبط شده توسط FBI در پرونده آمازون را پس خواهند گرفت.
امی استرن نلسون.

امی استرنر نلسون و کارلتون نلسون با دولت ایالات متحده به توافقی دست یافتند که بر اساس آن بیشتر وجوه شخصی خود را که توسط FBI به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد فعالیت های گذشته کارلتون نلسون به عنوان مدیر املاک در ایالات متحده ضبط شده است، باز می گرداند.

در یک شکایت مشترک که در دادگاه فدرال در ویرجینیا تنظیم شد، خانواده نلسون موافقت کردند که نزدیک به 109000 دلار را از دست بدهند، در حالی که دولت موافقت کرد که 525000 دلار باقی مانده از وجوه ضبط شده را بازگرداند.

این توافقنامه به صراحت بیان می کند که به منزله شناسایی هیچ گونه فعالیت غیرقانونی از سوی نلسون نیست.

توقیف دولت در سال 2020 با تحقیقات FBI در مورد نقش کارلتون نلسون در تنظیم معاملات املاک و مستغلات آمازون مرتبط بود. تحقیقات به اتهام جنایی علیه وی منجر نشد.

در یک دادخواست مدنی در حال انجام، آمازون ادعا می کند که کارلتون نلسون و همکارش برای دریافت میلیون ها دلار در ازای هدایت معاملات مرکز داده خدمات وب آمازون به یک توسعه دهنده املاک کلرادو توطئه کرده اند.

کارلتون نلسون این اتهامات را رد می کند. وکلای او به دادگاه گفتند که کمک هزینه های برون سپاری گسترده در قرارداد کاری او با آمازون به او این آزادی را می دهد که با مشتریان و مشتریان آمازون تجارت کند.

امی نلسون موسس، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل سابق The Riveter در سیاتل است، یک شبکه سابق از فضاهای کاری مشترک که به یک اتحادیه مدرن توصیف شده از زنان و متحدان تبدیل شده است.

او این توافق را یک راه حل عملی خواند و امیدوار بود که در نهایت به راه حل مطلوبی برای مناقشه گسترده تر برسد. در اینجا بیانیه کامل او است که پنجشنبه شب در پاسخ به سؤال brooztechnology ارسال شد.

مصادره مدنی به دولت این امکان را می دهد که از آمریکایی ها بدون طرح اتهامات جنایی پول بگیرد. اتفاقی که در اینجا افتاد این است: FBI حساب های بانکی ما را بر اساس اتهامات جنایی وکلای آمازون توقیف کرد. شوهر من هرگز به جرمی متهم نشده است، چه رسد به اینکه به یک جرم محکوم شده باشد. امروز دولت با بازگرداندن بیشتر پول های ضبط شده موافقت کرد. در حالی که دولت می تواند پول ما را پس دهد، نمی تواند زندگی قبل از اتهامات آمازون را به ما بازگرداند. ما مجبور شدیم شهر و جامعه‌ای را که دوست داشتیم ترک کنیم، خانه‌مان را بفروشیم، مدارس دخترانمان را ترک کنیم – و از جایی که The Riveter را ساختم، 100 شغل ایجاد کردم و با زنانی کار کردم که کسب‌وکار را راه‌اندازی کردند، دور شویم.

به عنوان بخشی از توافق، دولت بخش کوچکی از وجوهی را که مصادره کرده بود، حفظ کرد. سیستم مصادره مدنی ما به قدری خراب است که به جای توافق، مجبور شدیم برای پس گرفتن پول خود، ماه ها برای شکایت به وکلا پول بدهیم. حتی اگر در نهایت، احتمالاً سال آینده، برنده می شدیم، نیمی از آنچه را که باید برای هزینه ها و هزینه های دادگاه می پرداختیم، از دست دادیم. این توافق به ما امکان می دهد پول بیشتری را برگردانیم و ما به پول زیادی برای کمک به کارلتون در دفاع از خود در برابر شکایت آمازون در ویرجینیا نیاز داریم.

این هفته، امی نلسون یک گردآوری پول آنلاین برای پوشش هزینه های دادگاه راه اندازی کرد.