منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • کابل شارژر Osom OV1 با تاکید بر حفظ حریم خصوصی در دسترس است

کابل شارژر Osom OV1 با تاکید بر حفظ حریم خصوصی در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کابل شارژر Osom OV1 با تاکید بر حفظ حریم خصوصی در دسترس است

شما باید دلیل خوبی برای متمایز شدن خود داشته باشید تا بتوانید در بازار بی رحمانه موبایل این روزها رونق بگیرید. بسیاری از برندهای چینی استراتژی های قیمت گذاری ارزان را ارائه کرده اند و واقعاً موفق بوده اند. نوکیا در تلاش است تا با به‌روزرسانی‌های سریع شناخته شود و نام تجاری جدید Osom، Phoenix Essential Ashes، بر حفظ حریم خصوصی تمرکز کرده است. در این زمینه می گویند کابل شارژر Osom OV1 با تاکید بر حفظ حریم خصوصی ارائه شده است. اما چگونه یک کابل شارژر می تواند حریم خصوصی شما را بهبود بخشد؟

کابل شارژر Osom OV1

پنج روز پیش بود که جزئیات هشت OV1 به عنوان گوشی هوشمند جدید مهندسان سابق اسنشال معرفی شد.

اکانت توییتر Osom Privacy به تازگی تیزر جدیدی از گوشی هوشمند آینده خود، OV1 منتشر کرده است. Osom یک برند متمرکز بر حفظ حریم خصوصی است که با تیم اصلی مهندسین Essential PH-1 یک گوشی هوشمند متمرکز بر حریم خصوصی ایجاد می کند.

این توییت جدید کابل حریم خصوصی USB-C را که هفته گذشته دیدیم به همراه اولین تصویر از جلوی دستگاه را نشان می دهد. این کابل دارای یک سوئیچ فیزیکی است که به کاربر اجازه می دهد تصمیم بگیرد که آیا به داده ها اجازه عبور از کابل را بدهد یا فقط برق را از طریق آن عبور دهد، درست است؟

کابل شارژر Osom OV1

کابل شارژر Osom OV1

همانطور که گفتیم، تصویر برای اولین بار قسمت جلویی OV1 را نشان می دهد. می بینیم که دستگاه یک میدان ضخیم تری روی صفحه نمایش دارد. همچنین مروری بر اپلیکیشن هایی داریم که به صورت پیش فرض روی گوشی نصب می شوند.

علاوه بر چیزی که شبیه برنامه حریم خصوصی Osom به نظر می رسد، مرورگر پیش فرض مرورگر Brave است و سیگنال به نظر می رسد برنامه پیام رسانی پیش فرض باشد. ما نمی دانیم که آیا این نسخه از سیگنال دارای یک برنامه پیش فرض پیامک است یا خیر.

اطلاعات مربوط به کابل Osom هفته گذشته هنگامی که این شرکت مواد بدنه OV1 را توضیح داد به بیرون درز کرد. همچنین گفته شده که این دستگاه از تراشه جایگزین اسنپدراگون 8 نسل 1 استفاده می کند. این گوشی از فولاد ضد زنگ، سرامیک و شیشه ساخته خواهد شد. از نظر عمر باتری قوی است که شرکت آن را “Beyond all day battery” می نامد و در نهایت کمتر از 1000 دلار قیمت خواهد داشت.

نظر شما در مورد این ویژگی خاص در کابل شارژر چیست؟