• خانه
  • اخبار
  • چین و چروک های صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 نسبت به مدل های قبلی کمتر خواهد بود

چین و چروک های صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 نسبت به مدل های قبلی کمتر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چین و چروک های صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 نسبت به مدل های قبلی کمتر خواهد بود

گوشی های تاشو محصولی نوآورانه و جذاب هستند. اما مانند هر استارت آپی، این گجت ها نیز معایبی دارند که نسل به نسل با ارتقای فناوری آن ها برطرف می شود. در گوشی های میدی، مشکل اصلی صفحه نمایش است و به نظر می رسد چروک های صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 نسبت به مدل های قبلی کمتر باشد. اس ترنجی با من باش.

چین و چروک های روی صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 شما را آزار نمی دهد…!

بر اساس اطلاعات فاش شده اخیر، سامسونگ تلاش های خود را برای کاهش چین و چروک های روی صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 نسبت به مدل های قدیمی تر افزایش داده است. کاشف معروف دنیای تکنولوژی، Ice Universe مدعی است که صفحه نمایش پس از باز شدن دستگاه نرمتر می شود و البته اطلاعات قدیمی این دستگاه نیز این موضوع را تایید می کند. بنابراین سامسونگ ممکن است با کمی تاخیر به رقبای خود در این زمینه برسد.

در حالی که شکی نیست که سامسونگ بهترین گوشی‌های هوشمند تاشو را در بازار تولید می‌کند (حداقل این چیزی است که بر اساس داده‌های فروش به نظر می‌رسد)، سازنده همچنان از این نظر کمی از رقبای خود عقب است. در واقع بعد از مدتی که صفحه نمایش گوشی های تاشو سامسونگ باز می شود چندان صاف به نظر نمی رسد. به عبارت دیگر، چین و چروک ها همچنان در Galaxy Z Fold 3 قابل مشاهده هستند.

چین و چروک روی صفحه نمایش Galaxy Z Fold 4

با این حال، این تقصیر سامسونگ نیست و این شرکت در تلاش برای بهبود آن است. به یاد داشته باشید که اولین گوشی گلکسی زد فولد دارای صفحه نمایشی کاملاً پوشیده شده با پلاستیک بود که در هنگام باز شدن اثری بسیار قابل مشاهده از خود بر جای می گذاشت. از سوی دیگر، مدل اخیر به لطف لایه بسیار نازک شیشه ای خود، اندکی از این اثر کاسته است. اما این مشکل همچنان وجود دارد.

لازم به ذکر است که سامسونگ هنوز نمی تواند از شر این مشکل در گلکسی زد فولد 4 خلاص شود، این کار برای سامسونگ کمی خسته کننده است. زیرا به نظر می رسد که رقبا از قبل این مشکل را حل کرده اند. یعنی اوپو و موتورولا قبلاً یک لولا با فناوری ویژه ساخته اند که فضای بین دو قسمت صفحه نمایش را به طور کامل می بندد و در نتیجه تقریباً به طور کامل چین و چروک ها را از بین می برد. بنابراین مهم است که سامسونگ زودتر این مشکل را حل کند.

البته این مشکل بدیهی است که در گلکسی زد فولد 4 نیز اجرا خواهد شد. کاشف نام آشنای توییتر یعنی Ice Universe مدعی است که مشکل چین و چروک گلکسی زد فولد 4 کمی بهتر از فولد 3 است. مشکل هنوز قابل مشاهده است او همچنین می گوید که صفحه نمایش نرم تر به نظر می رسد. یک گزارش قدیمی نیز این موضوع را تایید می کند، زیرا قبلا گفته شده بود که سامسونگ طراحی لولای جدیدی را انتخاب کرده است که مشکل صفحه نمایش را کاهش می دهد.

گوشی موبایل بیل گیتس موسس مایکروسافت کدام مدل است؟

به طور جداگانه، رئیس سابق مایکروسافت، بیل گیتس، از گوشی های هوشمند این شرکت استفاده نمی کند. بیل گیتس در پاسخ به سوالی درباره دستگاه تلفن همراه خود در انجمن Reddit گفت که از چه گوشی هوشمندی استفاده می کند. در کمال تعجب، او از یک گوشی اندرویدی به نام Galaxy Z Fold 3 استفاده می کند. او گفت که انواع مختلفی از آنها را امتحان می کند و با این صفحه به نظر می رسد که می تواند با یک تبلت و گوشی عالی کار کند و همچنین به هیچ چیز دیگری نیاز ندارد.

مطابق با GizChinaممکن است برخی به این نکته اشاره کنند که گیتس می تواند از مایکروسافت سرفیس دوو 2 استفاده کند. اما این دستگاه مانند نسل اول نتوانست به فروش برسد و به معنای واقعی کلمه از هر نظر جای خود را به پرچم تاشو سامسونگ داد. متأسفانه، بیل گیتس هیچ جزئیاتی در مورد سایر گوشی های هوشمند یا لپ تاپ های قابل انتخاب فاش نکرد.