• خانه
  • اخبار
  • چگونه iSpot از تجزیه و تحلیل تبلیغات مبتنی بر فناوری برای به چالش کشیدن صنعت تلویزیون سخت نیلسن استفاده می کند

چگونه iSpot از تجزیه و تحلیل تبلیغات مبتنی بر فناوری برای به چالش کشیدن صنعت تلویزیون سخت نیلسن استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه iSpot از تجزیه و تحلیل تبلیغات مبتنی بر فناوری برای به چالش کشیدن صنعت تلویزیون سخت نیلسن استفاده می کند

چگونه iSpot از تجزیه و تحلیل تبلیغات مبتنی بر فناوری برای به چالش کشیدن صنعت تلویزیون سخت نیلسن استفاده می کند
آنتونی اسکینر، مدیر ارشد فناوری ISpot، در مورد تجزیه و تحلیل تبلیغات تلویزیونی سیاتل این شرکت در کنفرانس اخیر توسعه دهندگان NBCUniversal صحبت می کند. (عکس از طریق ویدیوی NBCUniversal)

اکثر ناشران و تبلیغ کنندگان آنلاین به تجزیه و تحلیل بلادرنگ عادت دارند، این توانایی را دارند که ببینند در هر زمان چند نفر در حال مرور یک وب سایت یا برنامه هستند، از کجا آمده اند، چه کسانی هستند و در یک سایت چه می کنند.

اما این مفهوم قبل از راه‌اندازی، به نام iSpot.tv که در سال 2012 ظاهر شد، تازگی در تبلیغات تلویزیونی بود. این شرکت که در Bellevue، واشنگتن مستقر است، برای پردازش داده‌های تبلیغات تلویزیونی از هفته‌ها و روزها تا ساعت‌ها و دقیقه‌ها وقت صرف کرد.

یک دهه بعد، iSpot یک شریک و منبع کلیدی برای پلتفرم‌های رسانه‌ای بزرگ و تبلیغ‌کنندگان است. با بیش از 300 کارمند، این شرکت به طور ارگانیک در حال رشد است و از طریق خرید به طور فزاینده ای به جایگزینی برای نیلسن پایدار در صنعت به عنوان استانداردی برای سنجش مخاطبان تبدیل می شود.

در همین حال، نیلسن توسط یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی به مبلغ 16 میلیارد دلار خریداری شده است.

با انعکاس این تغییر، NBCUniversal یک توافق چند ساله با iSpot برای ارائه اندازه‌گیری مخاطب در زمان واقعی بین پلتفرم‌ها اعلام کرده است که از بازی‌های المپیک زمستانی 2022 و Super Bowl LVI شروع می‌شود و اخیراً مذاکرات «مقدمه‌ای» NBCUniversal با تبلیغ‌کنندگان برای تلویزیون 2022 23 آغاز می‌شود. فصل

اولین خبر توسط آنتونی اسکینر، مدیر ارشد فناوری iSpot در طی کنفرانس توسعه دهندگان NBCUniversal در شنبه شب زنده در ماه مارس اعلام شد. اسکینر در این قسمت از پادکست brooztechnology به ما می‌پیوندد تا در مورد تغییرات عمده در نحوه تماشای تلویزیون و مصرف محتوا، و چگونگی تکامل تجزیه و تحلیل در طول مسیر صحبت کند.

این شرکت فینالیست در رده Next Tech Titan در جوایز brooztechnology 2022 است و اسکینر در نمایه هفته brooztechnology Geek برای سال 2019 معرفی شد.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.