• خانه
  • اخبار
  • چگونه پخش زنده مراسم اپل در 8 مارس 2014 را تماشا کنیم؟

چگونه پخش زنده مراسم اپل در 8 مارس 2014 را تماشا کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه پخش زنده مراسم اپل در 8 مارس 2014 را تماشا کنیم؟

پنج روز قبل از تاریخ رویداد بعدی اپل پیدا شد. Apple Peek Performance در روز سه شنبه 8 مارس 2014 برگزار خواهد شد، رویدادی که احتمالاً شامل یک آیفون جدید ارزان قیمت خواهد بود. اگر می خواهید این رویداد را به صورت زنده ببینید، در این مقاله نحوه تماشای پخش زنده رویداد اپل در 8 مارس 2014 را به شما خواهیم گفت.

پخش زنده مراسم 8 مارس 2014 اپل

مراسم معرفی Apple Peek

مراسم معرفی Apple Peek

طبق معمول، دو راه برای تماشای زنده رویدادهای اپل وجود دارد و عملکرد پیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اولی وب سایت اپل و دومی یوتیوب است.

این مراسم ساعت 21:30 به وقت تهران به صورت آنلاین پخش می شود. البته مراسم «زنده» نیست، اما نکته پخش زنده این است که این مراسم برای اولین بار است و نحوه پخش آنلاین آن.

برای تماشای رویداد Apple Peek Performance از وب سایت این شرکت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

زنده پخش زنده رویداد Apple Unleashed را از سایت این شرکت تماشا کنید 📽️📽️

توجه داشته باشید تماشای رویداد از وب سایت اپل خوب است زیرا نیازی به فیلتر سوئیچ ندارد. از طرفی دیگر کنترلی بر کیفیت پخش ندارید و وب سایت اپل بر اساس پهنای باند شما، رویداد را با بالاترین کیفیت ممکن استریم می کند. پس اگر می خواهید حجم اینترنت را مدیریت کنید گزینه بعدی یعنی یوتیوب بیشتر به دردتان می خورد.

برای تماشای رویداد Apple Peek Performance در یوتیوب با روشن کردن کلید فیلتر می توانید رویداد اپل را از قسمت زیر تماشا کنید:

که در

آیا این مراسم را به صورت زنده تماشا خواهید کرد؟