منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • چگونه مشخص شد که آمازون فضای ذخیره‌سازی زیادی دارد – و در آینده چه کاری قصد انجام آن را دارد

چگونه مشخص شد که آمازون فضای ذخیره‌سازی زیادی دارد – و در آینده چه کاری قصد انجام آن را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه مشخص شد که آمازون فضای ذخیره‌سازی زیادی دارد - و در آینده چه کاری قصد انجام آن را دارد

چگونه مشخص شد که آمازون فضای ذخیره‌سازی زیادی دارد - و در آینده چه کاری قصد انجام آن را دارد
در داخل مرکز عملکرد آمازون در ایالت واشنگتن. (تصویر یک فایل brooztechnology)

آمازون در پاسخ به چالش‌های همه‌گیری، سریع‌تر از آنچه در نهایت نیاز بود، فضای ذخیره‌سازی را اضافه کرد و از فروش مصرف‌کننده پیشی گرفت و در سه‌ماهه اول به ۲ میلیارد دلار اضافی رسید.

برایان اولساوسکی، مدیر ارشد مالی آمازون، روز پنجشنبه پس از اظهارات شرکت، گفت، با توجه به تقاضای فوق‌العاده و عدم اطمینانی که آمازون در آن زمان مشاهده کرد، کار دیگری نمی‌توانست انجام دهد، حتی در نگاهی به گذشته. گزارش سود سه ماهه

هزینه ها به یک چهارم کمک کرد که انتظارات وال استریت را برآورده نکرد. سهام آمازون در معاملات بعد از ساعات کاری روز پنجشنبه بیش از 10 درصد سقوط کرد.

اولساوسکی به تحلیلگران گفت: «ما از دو سال بسیار پرتلاطم بیرون آمدیم. من خوشحالم که تصمیماتی را که در دو سال گذشته گرفته‌ایم گرفته‌ام. و اکنون ما این فرصت را داریم که ظرفیت خود را با یک مدل جستجوی عادی تر تنظیم کنیم.

فروش آنلاین آمازون در این سه ماهه 3 درصد کاهش یافت و به 51 میلیارد دلار رسید زیرا خریداران برای خریدهای مهم کمتر به این شرکت متکی بودند، با کاهش نوع COVID-19 Omicron که نشان دهنده نقطه عطفی در همه گیری است.

چگونه مشخص شد که آمازون فضای ذخیره‌سازی زیادی دارد - و در آینده چه کاری قصد انجام آن را دارد

با این حال، اولساوسکی گفت آمازون معتقد است که فروش در نهایت به عقب خواهد رسید. در همین حال، آمازون قصد دارد سرعت گسترش انبارهای خود را کاهش دهد.

اعلامیه اخیر آمازون در مورد برنامه خرید با پرایم، که به سایت‌های تجارت الکترونیکی غیر از Amazon.com خدمات می‌دهد، این شرکت را در استفاده از شبکه اجرا و تحویل خود برای ارائه خدمات به عنوان خدماتی که درآمد اضافی ایجاد می‌کند و به طور بالقوه قابل رقابت با UPS و رقابت است، پیشروی می‌کند. فدرال اکسپرس.

این مشابه کاری است که آمازون با خدمات وب آمازون انجام داد و از تجربه آنلاین و زیرساخت ابری خود به عنوان نقطه شروع یک تجارت 18.4 میلیارد دلاری در سه ماهه اول استفاده کرد.

این شرکت چند سال گذشته را صرف ساخت شبکه تحویل آخرین مایل خود، معروف به AMZL، با استفاده از شبکه‌ای از شرکای خدمات تحویل آمازون کرده و وابستگی خود را به شرکت‌های تحویل شخص ثالث مانند UPS و خدمات پستی ایالات متحده کاهش داده است.

طبق اسناد سالانه SEC، شبکه پیاده سازی و امکانات مرکز داده آمازون (مالی و اجاره ای، داخلی و بین المللی) از 272 میلیون فوت مربع در پایان سال 2019 به 525 میلیون فوت مربع در پایان سال 2021 افزایش یافت. اسناد ردپای عملکرد را جدا از مراکز داده منعکس نمی کنند.

در اعلام امروز سود شرکت، اندی جاسی، مدیرعامل آمازون گفت که رشد سالانه 39 درصدی که آمازون در کسب و کار مصرف‌کننده خود در طول همه‌گیری 2020 مشاهده کرد، «نیاز به دو برابر کردن اندازه شبکه ما برای عملکردی بود که در 25 سال اول بر روی آمازون ایجاد کردیم. – فقط در 24 ماه.

اولساوسکی توضیح داد که بسیاری از چالش ها این است که تصمیمات برای افزودن امکانات جدید باید سال ها قبل گرفته شود. زمانی که شرکت درک بهتری از تقاضا داشته باشد، نمی توان آنها را حفظ کرد.

اولساوسکی به خبرنگاران گفت: «ما به معنای واقعی کلمه تا آنجا که می‌توانیم متعهد شدیم تا با حجمی که دیدیم مقابله کنیم. ما نمی‌خواستیم فضا محدود شود. حتی با این نیت، تا سه ماهه دوم سال گذشته طول کشید تا احساس کنیم فضای کافی داریم. و سپس به اضافه کردن انبارها برای پیک سال گذشته در سه ماهه چهارم ادامه دادیم.

اولساوسکی گفت ظرفیت پاسخگویی بهتر به تقاضا با Prime Day در سه ماهه سوم سال جاری آغاز خواهد شد و پس از آن فصل خرید تعطیلات اوج در سه ماهه چهارم خواهد بود.