• خانه
 • اخبار
 • چگونه فناوری به حذف زبان نژادپرستانه در اسناد املاک ایالت واشنگتن کمک می کند

چگونه فناوری به حذف زبان نژادپرستانه در اسناد املاک ایالت واشنگتن کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه فناوری به حذف زبان نژادپرستانه در اسناد املاک ایالت واشنگتن کمک می کند

چگونه فناوری به حذف زبان نژادپرستانه در اسناد املاک ایالت واشنگتن کمک می کند
بروشور تبلیغ محله بلو ریج سیاتل شامل زبانی است که مالکیت و اجاره سفیدپوستان یا قفقازی را محدود می کند. (عکس از پروژه حقوق مدنی و تاریخ کار UW در سیاتل)

اگر در خانه ای زندگی می کنید که قبل از دهه 1950 ساخته شده است، به احتمال زیاد زبان نژادپرستانه در سوابق املاک نهفته است.

برای دهه‌ها در نیمه اول قرن بیستم، توسعه‌دهندگان، شرکت‌های املاک و جوامع، پیمان‌هایی را در اسناد املاک و آیین‌نامه‌های انجمن محله درج کردند که ساکنان سیاه‌پوست، آسیایی و یهودی را از زندگی در این خانه‌ها منع می‌کرد.

در حال حاضر، دانشگاه واشنگتن، جان ال. اسکات، و خدمات وب آمازون (AWS) در تلاش برای کشف و حذف میثاق های محدود کننده از اسناد ایالت واشنگتن هستند – در حالی که به آموزش عمومی در مورد تبعیض مسکن در گذشته و فعلی کمک می کنند.

در دهه های 1920، 1930 و 1940، این زبان به عنوان راهی برای محافظت از ارزش های دارایی رایج شد. این به تداوم جداسازی در زمانی که دیگر استراتژی های نژادپرستانه ممنوع شد کمک کرد. و شمال غربی اقیانوس آرام که اغلب در مسائل نژادی مترقی تر به حساب می آمدند، این رویه را اتخاذ کردند.

جیمز گرگوری، استاد تاریخ UW، می گوید: «تفکیک در شمال غربی تفاوت چندانی با جداسازی در جنوب نداشت.

از سال 2005، گرگوری کار UW را برای پاکسازی و دیجیتالی کردن سوابق اموال برای آشکار کردن زبان رهبری کرد. در چند سال گذشته، جان ال اسکات و AWS به این تلاش پیوسته‌اند و پلتفرمی را توسعه داده‌اند که شناسایی و اقدام برای حذف قراردادها از سوابق خود را برای صاحبان خانه آسان‌تر می‌کند.

چگونه فناوری به حذف زبان نژادپرستانه در اسناد املاک ایالت واشنگتن کمک می کند
دنیای جدید، هفته نامه حزب کمونیست، پیمان های نژادپرستانه در سیاتل را در سال 1948 برجسته کرد.

فیل مک براید، افسر ارشد عملیات جان ال. اسکات، که در ساحل غربی و آیداهو فعالیت می کند، گفت: پیدا کردن زبان نژادپرستانه در سوابق خود، “به شما ضربه عمیقی می زند.”

مک براید وقتی چند دهه پیش و همسرش خانه ای در مریلند خریدند، با این جمله برخورد کرد. خطاپذیری او با او گیر کرد و اخیراً شروع به استفاده از پیشینه املاک و مستغلات خود برای این مشکل کرد.

برای اکثر املاک مسکونی در ایالت، سوابق، از جمله وصیت نامه، به صورت دیجیتالی در دسترس نیستند، فقط در جلدهای صحافی، میکروفیش یا میکروفیلم موجود هستند. از طریق کار سخت محققان UW – که اکنون شامل بیش از 700 داوطلب آنلاین در پلت فرم جمع سپاری Zooniverse است – آنها هزاران ملک را با پیمان های نژادپرستانه شناسایی کرده اند.

 • در شهرستان کینگ، که سیاتل را شامل می شود، حداقل 30000 سند شناخته شده یا مشکوک هستند که شامل عهدنامه ها می شوند. بیش از 1 میلیون رکورد در این شهرستان هنوز دیجیتالی نشده است
 • 4000 سند در شهرستان پیرس که شامل تاکوما می شود
 • 4000 سند در شهرستان اسنوومیش که شامل اورت می شود
 • 5000 تا 7000 اقدام در شهرستان اسپوکن در شرق واشنگتن
 • کمتر از 2000 سند در شهرستان تورستون
 • حدود 2000 سند در شهرستان واتکام

تیم گرگوری کل جوامع را در منطقه سیاتل پیدا کردند که در این زبان غرق شده بودند. ویلیام بوئینگ، بنیانگذار هواپیماهای بوئینگ، توسعه محله هایی مانند بلو ریج، اینیس آردن، ساحل ریچموند، و ریچموند هایتس را رهبری کرد و در همه آنها پیمان های نژادپرستانه گنجانده شد.

مجموعه Blue Ridge، واقع در شمال غربی سیاتل و مشرف به صدای Puget، دارای متنی بود که به شرح زیر بود:

هیچ ملکی به اضافه مذکور نباید به طور کلی یا جزئی به هیچ شخص یا افرادی غیر از نژاد سفید یا قفقازی فروخته، واگذار، اجاره یا اجاره داده شود. هیچ شخصی غیر از نژاد سفید یا قفقازی مجاز به تصرف هیچ ملکی به اضافه یا قسمتی از آن یا هر ساختمانی روی آن نخواهد بود، مگر یک خدمتکار خانگی که واقعاً توسط فردی از نژاد سفید یا قفقازی استخدام شده است، در صورتی که این نژاد متصرف چنین باشد. ویژگی.

از سال 1968 و تصویب قانون حقوق مسکن توسط کنگره، اجرای پیمان های نژادپرستانه غیرقانونی بوده است. گرگوری گفت، با این حال، این و سایر اقدامات تبعیض آمیز اثرات ماندگاری داشته است که درک آنها مهم است. او گفت که مردم نمی توانند به طور کامل درک کنند که چرا گروه های اقلیت محروم هستند، بدون اینکه بدانند محدودیت های املاک چگونه آنها را از مالکیت خانه باز می دارد.

وی افزود: «به دلیل این نوع محدودیت‌ها، نسل‌هاست که مردم اجازه خرید ملک را ندارند.»

در طول سال‌ها، قانون‌گذاران ایالت واشنگتن قوانینی را برای حذف هزینه‌های بایگانی و آسان‌تر کردن حذف زبان از قوانین و مقررات انجمن صاحبان خانه به تصویب رسانده‌اند. سال گذشته، قانونگذار لایحه‌ای را تصویب کرد که به تیم‌هایی از UW و دانشگاه واشنگتن شرقی اجازه می‌دهد تا بایگانی‌های سراسر ایالت را برای محدودیت‌ها جستجو کنند و به صاحبان املاک از وجود آنها اطلاع دهند. بودجه این پروژه تا ژوئن 2023 تامین می شود.

اما حتی با وجود تلاش‌های قانون‌گذاران برای آسان‌تر کردن حذف زبان نژادپرستانه، باز هم می‌تواند دشوار باشد.

پلتفرمی که مک براید و آمازون روی آن کار می کنند، سعی می کند آن را برای صاحب خانه ها ساده کند. در اینجا نحوه عملکرد نمونه اولیه آمده است:

 • از ابزارهای یادگیری ماشین خودکار AWS برای جستجوی زبان محدود کننده در اسناد دیجیتالی و اسناد دارایی استفاده می کند.
 • در صورت شناسایی، صاحب خانه این گزینه را دارد که زبان را تغییر یا ویرایش کند.
 • پلتفرم به طور خودکار اطلاعات لازم در مورد ملک را به صورت استاندارد پیدا کرده و وارد می کند.
 • با توجه به ماهیت حقوقی اسناد، درخواست تغییر آنها باید محضری باشد. این پلتفرم پیوندی برای رزرو قرار ملاقات با یک دفتر اسناد رسمی آنلاین دارد.
 • پس از تایید امضاها، سایت اطلاعات را نزد حسابرس شهرستان ثبت می کند و تاییدیه ای را برای صاحب خانه ارسال می کند.

اگرچه این سایت تا حد زیادی ساخته شده است، اما چالش های قابل توجهی برای رفع آن وجود دارد. مهمتر از همه، این پلتفرم همچنان به یک پایگاه داده از سوابق دیجیتالی اموال نیاز دارد. در حالی که UW هزاران مورد از آنها را برای اهداف تحقیقاتی دارد، حسابرسان شهرستان باید به AWS و John L. Scott اجازه استفاده از آنها را در آن ظرفیت بدهند. و بسیاری از املاک سوابق کامل خود را به صورت دیجیتالی ندارند.

مک براید در حال صحبت با شرکت های وام مسکن و شرکت هایی است که دارای مخازن اسناد دیجیتالی هستند تا ببیند آیا پروژه می تواند به آنها دسترسی داشته باشد یا خیر. او مشتاق است که این ابزار را در اوایل سال آینده راه اندازی کند و از سازمان هایی در سایر ایالت ها که علاقه مند به تصویب قوانین و ارائه این خدمات هستند، شنیده است.

مراقبت از گذشته به ما این امکان را می دهد که در مورد آنچه امروز مربوط است صحبت کنیم.

گرگوری گفت که او نیز دوست دارد این پلتفرم موفق شود.

در حال حاضر، کارکنان جان ال اسکات به صورت دستی افراد را در فرآیند ویرایش راهنمایی خواهند کرد. مک براید گفت که این شرکت متعهد به کمک به حذف پیمان های نژادپرستانه است.

او گفت: «از آنجایی که ما در این امر شریک و راضی بودیم، احساس می‌کنم باید از منظر صنعتی آن را به درستی انجام دهیم.

و واقعیت این است که شیوه‌های تبعیض‌آمیز مسکن وجود دارد، مانند ارزیاب‌هایی که ارزش‌های کمتری را به املاک سیاه‌پوست نسبت به املاک سفیدپوست اختصاص می‌دهند، که باید اصلاح شوند.

مک براید گفت: «مراقبت از گذشته به ما این امکان را می‌دهد تا در مورد آنچه امروز مرتبط است صحبت کنیم».