• خانه
  • اخبار
  • چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟

چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟

چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟
(عکس بزرگ)

عرضه پهنای باند در سراسر ایالت واشنگتن برای سال‌ها مورد توجه قانونگذاران محلی بوده است. قانونگذار ایالتی در سال 2019 لایحه‌ای را تصویب کرد که به رسمیت می‌شناسد دسترسی به یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد برای ساکنان یک مسئله حیاتی است.

در حال حاضر، یک بسته بودجه یک بار در یک نسل برای زیرساخت های پهنای باند و کمک پیش پرداخت در راه است به واشنگتن.

این ایالت قرار است حداقل 100 میلیون دلار از قانون زیرساخت و مشاغل، که در ماه نوامبر به تصویب رسید، دریافت کند، که برای توسعه زیرساخت های پهنای باند صرف می شود. این ایالت همچنین بودجه ای از برنامه اتصال مقرون به صرفه (ACP) دریافت می کند، که به خانوارهای کم درآمد تا سقف 30 دلار در ماه برای کمک به پرداخت قبوض پهنای باند کمک می کند. همچنین از 145 میلیون دلار کمک مالی ایالات متحده برای گسترش پهنای باند استفاده کرد.

مرلین استریکلند، نماینده ایالت واشنگتن، در یک رویداد مجازی در پنل پنج شنبه گفت که این بودجه برای مدت طولانی در راه است. او افزود که این بیماری همه‌گیر شکاف دیجیتال را بیشتر آشکار کرده است، که نابرابری را که مردم روستایی یا مناطق محروم با آن مواجه هستند و به اتصال اینترنتی قابل اعتماد دسترسی ندارند، توصیف می‌کند.

چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟
مرلین استریکلند.

استریکلند گفت که دسترسی به اینترنت پهن باند در حال حاضر بیشتر یک ابزار مفید است تا یک لوکس. او افزود که پذیرش فزاینده گزینه های کار از خانه، آموزش از راه دور و بهداشت از راه دور نیاز بیشتری را به یک ارتباط قابل اعتماد ایجاد می کند.

کمیسیون ارتباطات فدرال تخمین می زند که 14.5 میلیون آمریکایی به اینترنت پهن باند دسترسی ندارند. سرعت دانلود 100 مگابیت در ثانیه و سرعت آپلود 20 مگابیت بر ثانیه را به عنوان حداقل نیازهای یک اتصال مطمئن در نظر می گیرد.

روز پنجشنبه، مایکروسافت یک نقشه خیابان به خیابان از نابرابری دیجیتالی کشور منتشر کرد که نشان می‌دهد دسترسی پهنای باند ممکن است در واقع بدتر از آنچه FCC می‌گوید باشد. برای مثال، در شهرستان فری، واشنگتن، تقریباً 97 درصد از ساکنان دسترسی ندارند. بر اساس داده های مایکروسافت به اینترنت پهن باند.

چگونه ایالت واشنگتن می تواند از پول زیرساخت فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال استفاده کند؟
داشبورد جدید داده‌های سهام دیجیتال مایکروسافت، شکاف‌های سهام دیجیتال در این ایالت را برجسته می‌کند.

در یک رویداد مجازی به نام “ایجاد شکاف دیجیتال: فرصتی در بسته زیرساختی فدرال رزرو برای واشنگتن” که توسط انجمن صنعت فناوری واشنگتن برگزار شد، رهبران صنعت پهنای باند گرد هم آمدند تا درباره نحوه استفاده ایالت از بودجه دریافتی به بهترین شکل بحث کنند. این ایالت قصد دارد تا سال 2028 دسترسی به اینترنت پرسرعت را برای همه ساکنان فراهم کند.

پنج نکته کلیدی از این بحث را بخوانید.

  1. بث کولی، دستیار معاون رئیس جمهور، امور ایالتی و قانونگذاری در انجمن ارتباطات تلفن همراه و اینترنت، گفت: کارولینای شمالی نمونه ای از نحوه انتخاب مناطق برای استقرار مؤثر منابع مالی است. او گفت که رهبران در آن ایالت یک سیستم متریک ایجاد کرده اند تا به شناسایی کشورهایی کمک کند که بیشترین سود را از سرمایه گذاری در زیرساخت های باند پهن خواهند برد. این معیارها عبارتند از: عرضه پهنای باند به چند خانوار خواهد رسید؟ هزینه هر خانوار چقدر خواهد بود؟ و آیا این پروژه علاوه بر پهنای باند خانگی، پهنای باند سیار نیز ارائه خواهد کرد؟ او گفت که یک کارت امتیازی مشابه برای تعیین محل تخصیص بودجه می تواند در واشنگتن اعمال شود.
  2. الکساندر مینارد، معاون رئیس جمهور و شورای قانونگذاری ایالتی برای NCTA، انجمن تجارت پهنای باند و تلویزیون آمریکا، گفت که هماهنگی بین سازمان های دولتی مختلف بسیار مهم خواهد بود. وی گفت که در برنامه های اعتباری قبلی برخی از شهرستان ها و شهرستان ها در سراسر کشور بوده اند که برای پهنای باند بودجه دریافت کرده اند، بنابراین دولت های محلی باید اطمینان حاصل کنند که در جاهایی که بودجه زیرساختی را تخصیص می دهند تکراری نمی شوند.
  3. جیب‌هایی بدون پهنای باند وجود خواهند داشت که نزدیک به مناطق با زیرساخت‌های موجود هستند. Minard می‌گوید یک راه کارآمد و مقرون‌به‌صرفه برای اتصال این مناطق، داشتن ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت یا ISP‌های اطراف، «تفاوت» است، به این معنی که پوشش خود را گسترش می‌دهند تا به جیب‌های اطراف بدون پهنای باند برسند. او گفت که این ارزان تر از ساخت شبکه های زیرساخت پهن باند کاملاً جدید خواهد بود. شاید در گذشته این اتفاق نیفتاده باشد زیرا «اقتصاد کارساز نبود» اما اکنون می توان با «کمی بودجه» به آنها انگیزه داد.
  4. اعضای پانل می‌گویند که جوامع باید اولویت‌هایشان را برای استقرار پهنای باند تعیین کنند. آنها گفتند که این بودجه “خنثی از فناوری” است، به این معنی که نه کابل های فیبر نوری و نه بی سیم ثابت سودی ندارد. آنها افزودند که جوامع همچنین قادر خواهند بود تصمیم بگیرند که کدام ارائه دهنده به بهترین وجه ترجیحات آنها را ارائه می دهد.
  5. واشنگتن می تواند بخشی از سرمایه خود را به تبلیغات ACP اختصاص دهد، که خانه های کم درآمد را با کمک قبوض باند پهن فراهم می کند. مینارد گفت که این برنامه هنوز به طور کامل مشترک نشده است. اعضای هیئت می گویند باید نهادهای معتبری وجود داشته باشند تا این برنامه را منتشر کنند تا کلاهبرداری نباشد. مینارد گفت: «به نظر می رسد پهنای باند رایگان برای واقعی بودن خیلی خوب است.