• خانه
  • اخبار
  • چه کسی فرمول برنده را دارد؟ رقابت 3 مدیر اجرایی استارت آپ فین تک را در GeekWire’s Elevator Pitch تماشا کنید

چه کسی فرمول برنده را دارد؟ رقابت 3 مدیر اجرایی استارت آپ فین تک را در GeekWire’s Elevator Pitch تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چه کسی فرمول برنده را دارد؟ رقابت 3 مدیر اجرایی استارت آپ فین تک را در GeekWire's Elevator Pitch تماشا کنید

چه کسی فرمول برنده را دارد؟ رقابت 3 مدیر اجرایی استارت آپ فین تک را در GeekWire's Elevator Pitch تماشا کنید
از سمت چپ: Shahar Pliner مدیرعامل Formations، Henny Damian مدیر عامل Joola و Devin Miller مدیر عامل SecureSave. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

زمان برای قسمت جدید brooztechnology’s Elevator Pitch فرا رسیده است! قسمت این هفته رقابت استارت‌آپ‌های ما بر بازار فین‌تک در حال رشد متمرکز است و سه شرکت را به نمایش می‌گذارد که می‌خواهند نشان خود را در این بخش بسیار رقابتی ایجاد کنند.

در حال حاضر در فصل سوم خود، این مجموعه ویدیویی – ارائه شده توسط WestRiver Group – رهبران استارت آپ را دنبال می کند که شرکت های خود را در طول سفر 32 ثانیه ای به طبقه بالای برج اسمیت سیاتل معرفی می کنند.

در این قسمت، سه مدیر عامل، استارت‌آپ‌های فین‌تک خود را با هدف کمک به دیگران در ایجاد سرمایه، به حداکثر رساندن مالی و پس‌انداز برای آینده معرفی می‌کنند.

  • Henny Damian، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Joola، یک برنامه پس انداز و پاداش برای دوستان و خانواده برای ایجاد دسترسی به سرمایه.
  • Shahar Pliner، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Formations، یک راه حل مدیریت مالی که در کمک به خوداشتغالی ها تخصص دارد تا پتانسیل مالی خود را به حداکثر برسانند و مالیات کمتری بپردازند.
  • دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل SecureSave، یک راه حل هدفمند پس انداز اضطراری که به مردم کمک می کند احساس امنیت مالی کنند.

وقتی در آسانسور باز می‌شود و مدیران اجرایی به طبقه 35 می‌روند، با هیئت داوران ما روبرو می‌شوند: آنتونی بونتراگر، مدیر عامل WestRiver Group. ماریا کولاکورسیو، مدیر عامل Syndio و برنده فصل دوم Elevator Pitch. و کربی وینفیلد، کارآفرین قدیمی سیاتل و شریک اصلی Ascend.vc.

قسمت جدید Elevator Pitch را در بالا تماشا کنید.

چه کسی فرمول برنده را دارد؟ رقابت 3 مدیر اجرایی استارت آپ فین تک را در GeekWire's Elevator Pitch تماشا کنید
از چپ: آنتونی بونتراگر از گروه WestRiver، کربی وینفیلد از Ascend.vc و ماریا کولاکورسیو از Syndio. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

آیا با تصمیم داوران موافق هستید؟ به زیر رای دهید تا به ما بگویید به نظر شما چه کسی بهترین عملکرد را داشته است.

var pd_tags = آرایه جدید؛ pd_tags[“11194275-src”]=”نظرسنجی-oembed-simple”;

دو قسمت دیگر در دو هفته آینده دنبال می‌شود، بنابراین پنجشنبه آینده برای قسمت جدید دیگری دوباره بررسی کنید تا ببینید چه کسی بلیت خود را برای فینال Elevator Pitch می‌خرد. و اگر هفته گذشته پخش فصل سوم را از دست دادید، می توانید آن را اینجا ببینید.

برندگان هر یک از چهار قسمت فصل سوم در 6 اکتبر در نشست brooztechnology Summit 2022 در یک فینال زنده و پرمخاطب روی صحنه خواهند رفت.

از تماشای شما سپاسگزاریم و برای تماشای هر قسمت در کانال YouTube brooztechnology مشترک شوید.