• خانه
 • اخبار
 • چه مشاغلی برای تبلیغات ویدیویی مناسب هستند؟

چه مشاغلی برای تبلیغات ویدیویی مناسب هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چه مشاغلی برای تبلیغات ویدیویی مناسب هستند؟

96 درصد از مردم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول خود ویدیوها را تماشا می کنند. البته جالب‌تر می‌شود اگر بدانید 84 درصد آنها تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و محصول یا خدماتی را خریداری می‌کنند. چنین آماری به وضوح تأثیر تبلیغات ویدیویی بر رونق کسب و کار را نشان می دهد.

با این تفاسیر، جای تعجب نیست که تعداد زیادی از بازاریابان ویدئویی، ویدئو را در برنامه های بازاریابی خود قرار دهند. بسیار هوشمندانه است که تنها برای مدت کوتاهی به راحتی گوش و چشم مخاطب را جلب کرده و با آن ارتباط عمیق برقرار کنید.

ممکن است بپرسید «آیا این نوع تبلیغات برای ما خوب است؟» برای پاسخ به این سوال، بیایید با هم به تبلیغات ویدیویی نگاه کنیم و از زوایای مختلف به آن نگاه کنیم.

تبلیغات ویدیویی چیست؟

ویدئوهای تبلیغاتی محتوایی شبیه فیلم هستند که برای تبلیغ در پلتفرم های آنلاین استفاده می شوند. این نوع محتوای تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین راه‌های دستیابی به مخاطبان آنلاین است و تسلط آن بر سایر انواع تبلیغات نشان می‌دهد که بازاریابان نباید وقت خود را برای استفاده از آن تلف کنند. تبلیغات ویدیویی غفلت نکنید.

از سوی دیگر، اگرچه بازاریابی ویدئویی در حال تکامل است. اما این بدان معنا نیست که بازاریابان همیشه تضمینی برای کسب درآمد دارند. کیفیت پایین و زمان پخش بالا از جمله مواردی است که باعث نارضایتی مخاطب می شود. چنین بازتابی در نهایت می تواند تأثیر معکوس بر برند شما داشته باشد.

بازاریابی ویدیوییآمارها نشان می دهد که بازاریابان باید مراقب باشند و ویدئوهایی را ایجاد کنند که به مخاطب مربوط باشد، به این معنا که مخاطب آنها را واقعا ارزشمند و مفید می داند. البته، گنجاندن انتخاب مخاطب و ارتباط تبلیغ با محتوایی که مخاطبان شما تماشا می کنند نیز مهم است.

مزایا و معایب تبلیغات ویدیویی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

همانطور که گفته شد، ویدئوها یک ابزار بازاریابی قدرتمند و یکپارچه هستند. اما آیا حتی ابزارهای سنتی‌تر تبلیغاتی می‌توانند به ما قدرت دهند؟ معمولاً تعیین اینکه چه محتوای تبلیغاتی برای برند شما سودآور خواهد بود دشوار است. زیرا تا زمانی که تبلیغات سنتی را شروع نکنید، امکان محاسبه بازگشت سرمایه وجود ندارد.

به طور کلی، ویدیوهای تبلیغاتی بر آگاهی از برند شما تأثیر می گذارد، پیام برند شما را بهتر منتقل می کند و بر نتیجه نهایی شما تأثیر می گذارد. البته بد نیست از راه هایی برای دیدن بیشتر ویدیوتان استفاده کنید تا دست های بیشتری و افراد بیشتری آن را تماشا کنند.

مزایای تبلیغات ویدیویی برای رشد و آگاهی برند

با نگاهی به برخی از مزایای ویدیوهای تبلیغاتی، می توانید بهتر درک کنید که چقدر برای برند شما موثر است:

 1. ویدیو محبوب است. اولین و واضح ترین دلیل انتخاب یک ویدیو این است که فقط آنچه را که مخاطب می خواهد ارائه می دهد و کاربران به آن پاسخ مثبت می دهند.
 2. ویدیو به شما امکان می دهد پیامی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید که تأثیر عمیق تری دارد. این نوع محتوا هم به صورت دیداری و هم به صورت شنیداری ارتباط برقرار می کند.
 3. ویدیو جذابیت خاصی دارد که تبلیغات متنی و ویدیویی آن را ندارند. این را هنگام انتخاب سرگرمی به وضوح می بینیم. تماشای فیلم بسیار محبوب تر از خواندن کتاب و گوش دادن به موسیقی است.
 4. ویدئو ابزاری قدرتمند برای تبدیل افراد به فالوور است. این نوع محتوا راهی عالی برای تثبیت و یادآوری برند است.
 5. بازاریابی ویدئویی به برند شما فردیت می بخشد. ویدئو به مخاطبان شما اجازه می دهد تا به جای یک تصویر ثابت به یک فیلم انیمیشن متصل شوند. این به برند شما ظاهری پر جنب و جوش و پر جنب و جوش می دهد.
 6. مردم ویدیوها را به اشتراک می گذارند. تخمین زده می شود که 92٪ از افرادی که ویدیو را تماشا کردند، بعداً آن را به اشتراک گذاشتند. این ثابت می کند که اگر به دنبال روشی نوآورانه برای افزایش آگاهی از برند هستید، بازاریابی ویدئویی می تواند به شما کمک کند.
 7. این نوع تبلیغات نسبت به قبل ارزان تر هستند. به لطف ابزارهای جدید مانند دوربین های ارزان قیمت، تولید فیلم در حال حاضر ارزان تر از گذشته است. همچنین می‌توانید از این ابزارها برای آسان‌تر کردن ویدیو نسبت به قبل استفاده کنید.

با این حال، واضح است که ویدیو گزینه های مفیدی را برای بسیاری از برندها ارائه می دهد. این نوع تبلیغات به شما امکان می دهد پیامی با تاثیر واقعی ایجاد کنید. از سوی دیگر، افزایش آگاهی از برند مهم است. زیرا مردم بیشتر از هر محتوای دیگری ویدیوها را به خاطر می آورند و به اشتراک می گذارند.

معایب تبلیغات ویدیویی برای رشد و آگاهی برند

از معایب فیلم های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تولید ویدئو زمان و هزینه بیشتری می طلبد و باید این زمان و انرژی را با دقت و حساسیت لازم صرف کنید.
 2. هر ویدیویی نمی تواند موفق شود. در حالی که ویدیو می تواند یک محیط بازاریابی عالی باشد، باید بدانیم که هر ویدیویی نمی تواند رقابت کند و ممکن است مورد پسند مخاطبان قرار نگیرد و شکست بخورید.
 3. رقابت در بازار با ویدیوهای تبلیغاتی سخت است. تولید ویدیوی ارزان تر و آسان تر یک مزیت بزرگ است. اما به همین دلیل است که افراد بیشتری می توانند ویدیو بسازند. این امر بازار را اشباع می کند و رقابت برند شما با دیگران را بسیار دشوار می کند.
 4. ویدیوی شما به تبلیغات نیاز دارد. با توجه به تعداد زیاد ویدیوهای آنلاین، نمی توانید فقط یک ویدیو آپلود کنید و منتظر آمار امیدوارکننده باشید. بنابراین استفاده از سایر روش های تبلیغاتی همچنان ضروری است.
 5. چنین ویدیوهایی هنوز هم تبلیغ هستند. اگر ویدیوی شما کاملاً مبتنی بر تبلیغات است، انتظار نداشته باشید که بیننده مشتری شود. به یاد داشته باشید که بیش از نیمی از کاربرانی که ویدیوهای آنلاین را تماشا می کنند از تبلیغات اجتناب می کنند.

به طور کلی اگرچه ویدیو ایراداتی دارد اما با روش هایی مانند بازاریابی بهتر و زمان بندی مناسب می توانیم بر آن ها غلبه کنیم. با آگاهی از مزایا و مشکلات احتمالی، می توانید از این ویدیو نهایت استفاده را ببرید. به طور خلاصه، این درست است که ویدیوهای تبلیغاتی دارای نقص هستند. اما آنها همچنان در صدر هستند.

تبلیغات ویدیویی روی دستگاهانواع روش های پرداخت برای تبلیغات ویدیویی چیست؟

برای ارسال فیلم های تبلیغاتی باید با مراکزی که چنین محتوایی را نمایش می دهند مذاکره کنید. این روش مشکلات خاص خود را دارد و می تواند شما را از مسئولیت های اصلی خود دور کند. استفاده از یک واحد و گذاشتن مراحل بعدی روی آنها راه آسان تری را نسبت به روش قبلی فراهم می کند.

کدام شرکت ها برای تبلیغات ویدیویی مناسب هستند؟

حقیقت این است که هر کسب‌وکاری می‌تواند از طریق بازاریابی ویدئویی به متمایز شدن خود کمک کند، در حالی که برخی از مشاغل ممکن است بیشتر از سایرین از آن سود ببرند. از این گروه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آثاری که دور از مخاطب شماست. کسب و کارهای آنلاین نیز در این دسته قرار می گیرند.
 • تجارت الکترونیک که در آن انواع معاملات تجاری به صورت الکترونیکی در اینترنت انجام می شود.
 • کسب و کارهای کوچک محلی که مخاطبان کمی دارند.
 • مشاغل گردشگری که باید مخاطبان خود را در مناطق جغرافیایی دیگر پیدا کنند.
 • رستوران ها، کافه ها و همه شرکت های مشابه که ممکن است از دید پنهان باشند.
 • موسسات آموزشی که باید به مخاطبان خود اطلاع رسانی کنند.
 • ارائه دهندگان خدمات درمانی نیز برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات خود به این نوع تبلیغات نیاز دارند.

چه زمانی از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم؟

برای دانستن زمان استفاده از ویدیوهای تبلیغاتی، هدف، نوع مخاطب و موقعیت تبلیغ ویدیویی خود را در قیف بازاریابی مشخص کنید. در هر مرحله باید نوع خاصی از محتوای ویدئویی تهیه و در اختیار مخاطب قرار گیرد.

 1. آگاهی (آغاز قیف)

معرفی برند خود به افراد بیشتر و ایجاد روابط بلندمدت بازاریابی با مشتریان خود به نحوی آنها را آگاه می کند.

 1. توجه (وسط قیف)

مخاطبان شما را می شناسند. بنابراین روابط خود را با مشتریان بالقوه خود عمیق تر کنید تا آنها با علاقه شما را دنبال کنند.

 1. تبدیل (پایان قیف)

با دانستن این مراحل و همچنین شناخت مخاطبان خود، قادر خواهید بود فرآیند پخش ویدیوهای تبلیغاتی را به روش و در زمان مناسب پردازش کنید.

انجام مراحل مختلف تبلیغات و دقت در فرآیند اجرای آن، از طریق مجموعه ای مانند Audio آسانتر و سریعتر است. این مجموعه تمامی اشکال دیجیتال مارکتینگ را با نوآوری و خلاقیت ترویج می کند و بهترین ابزار، تجهیزات و آموزش را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک ارائه می دهد. سپردن کارهای اساسی به افراد واجد شرایط همیشه می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.

چه مشاغلی برای تبلیغات ویدیویی مناسب هستند؟