منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • چه اتفاقی برای استقرار اولیه Realme GT2 Pro با ماژول افقی دوربین افتاد؟ ریلمی پاسخ می دهد

چه اتفاقی برای استقرار اولیه Realme GT2 Pro با ماژول افقی دوربین افتاد؟ ریلمی پاسخ می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چه اتفاقی برای استقرار اولیه Realme GT2 Pro با ماژول افقی دوربین افتاد؟ ریلمی پاسخ می دهد

دسامبر گذشته، OnLeaks تجسم او امسال رله‌ای با طراحی افقی ماژول دوربین راه‌اندازی کرد که بیشترین شباهت را به Google Pixel 6P داشت. سپس گفته شد که این رندر مربوط به گوشی است Realme GT2 Pro پس از ارائه رسمی این دستگاه اما دیدیم که طراحی نهایی پرچمدار فیلم با رندر منتشر شده بسیار متفاوت است. با این حال، OnLeaks تیری اخیراً در تاریکی عکس گرفته و اکانت رسمی رایلی را تگ کرده و از آنها بپرسد که تصویر اصلی Realme GT2 Pro چه شد؟ رایلی اما، برخلاف روندی که برندهای معروف عموماً افشاگران را نادیده می گیرند و آنها را جدی نمی گیرند، این بار او به سوال استیو پاسخ داد و گفت باید “با دقت گوش کنید”.

رندر اولیه Realme GT2 Pro

هنگامی که تیزرهای رسمی GT2 Pro منتشر شد، مشخص شد که دستگاه دارای موقعیت دوربین افقی نیست و در عوض دارای قاب دوربین مستطیلی است، مشابه اکثر گوشی های دیگر موجود در بازار. سپس Realme GT2 Pro با باند افقی مشابه پیکسل های 6P دیگر هرگز دیده نشد.

این امر تا دو روز پیش ادامه داشت. جایی که OnLeaks به عنوان افشاگری که برای اولین بار GT2 Pro اصلی را منتشر کرد، در حساب توییتر خود پرسید که چرا پرچمدار این فیلم با این طراحی و سرنوشت آن منتشر نشده است، که ریلمی برخلاف انتظارات احتمالی خود بسیار ساده به آن پاسخ داد – با دقت گوش کنید. ، او فریاد زد.

پاسخ رسمی فیلم به عرضه اصلی Realme GT2 Pro

پاسخ رسمی فیلم به عرضه اصلی Realme GT2 Pro

این پاسخ رسمی از سوی رایلی شایعات مبنی بر اینکه طراحی اصلی GT2 Pro فقط یک مفهوم بوده را رد می کند. یعنی به زودی شاهد عرضه دستگاهی با طراحی فوق خواهیم بود. با این حال، تاریخ عرضه مورد انتظار اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه مدتی است که این گوشی در حال توسعه است، احتمالاً نیازی به صبر و حوصله ندارید.

ممکن است برخی از شما بپرسید که چه اتفاقی برای نام Realme GT2 Pro می افتد، زیرا در حال حاضر دستگاهی با همین نام وجود دارد. به همین دلیل، ما گمان می کنیم که رایلی قصد دارد گوشی را به عنوان یک نسخه ویژه از پرچمدار فعلی جایگزین کند یا شاید آن را به عنوان یک مدل کاملاً متفاوت عرضه کند.

نظر شما در مورد تجسم های اولیه Realme GT2 Pro و توانایی ارائه دستگاهی با این طراحی چیست؟