منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • چهار چالش کلیدی که روبات‌ها برای ایفای نقش بزرگ‌تر در تجارت و صنعت باید با آن مقابله کنند

چهار چالش کلیدی که روبات‌ها برای ایفای نقش بزرگ‌تر در تجارت و صنعت باید با آن مقابله کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چهار چالش کلیدی که روبات‌ها برای ایفای نقش بزرگ‌تر در تجارت و صنعت باید با آن مقابله کنند

چهار چالش کلیدی که روبات‌ها برای ایفای نقش بزرگ‌تر در تجارت و صنعت باید با آن مقابله کنند
جوئل رید، مدیر عامل شبکه رباتیک پیتسبورگ. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

پیتسبورگ – پیشرفت‌ها در رباتیک موج جدیدی از استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارها را در این شهر ایجاد می‌کند و اگر این صنعت بتواند بر چندین چالش کلیدی غلبه کند، تأثیر آن در سراسر جهان احساس می‌شود.

یکی از بزرگترین تغییرات در پیتسبورگ در چهار سال پس از آخرین بازدید brooztechnology، تمرکز مجدد بر تجاری سازی تحقیقات روباتیک است که برای چندین دهه در اینجا انجام شده است. یک شبکه رباتیک احیا شده در پیتسبورگ این تلاش را رهبری می کند و با دانشگاه کارنگی ملون و دیگران همکاری نزدیک دارد.

جوئل رید، مدیر عامل شبکه رباتیک پیتسبورگ گفت: “ما همیشه یک جامعه تحقیقاتی و مهندسی بسیار قوی داشته ایم، با بسیاری از مشاغل کلیدی که به طور ارگانیک از این تجارت بیرون می آیند.” اکنون ایده این است که تمرکز بیشتری داشته باشیم تا “این شکاف تجاری را پر کنیم و این جامعه را با بازارهای تجاری و کانال های تجاری مرتبط کنیم.”

رید چهار چالش کلیدی را برای پذیرش بیشتر روباتیک شناسایی کرد.

  • اقتصاد: «همه ما از ویدیوهایی که در یوتیوب از انسان‌نماها و کارهایی که روبات‌ها می‌توانند انجام دهند شگفت زده شده‌ایم، اما آنها باید مفید باشند و خودشان باید هزینه کنند. و باید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و پایدار باشند. ما همچنان به کاهش هزینه‌های این واحدها ادامه می‌دهیم و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهیم که در واقع ارزش اقتصادی برای مشتریان دارند.»
  • آئین نامه: «شرکت‌های ما برای آزمایش در مکان‌ها و مناطق جغرافیایی مختلف تلاش می‌کنند. به همین دلیل است که ما به یک رویکرد مشارکت عمومی و خصوصی نیاز داریم. در مناطقی مانند منطقه خلیج فارس و آریزونا و تگزاس، آنها بسیار تهاجمی تر هستند. کشورهای دیگر نیز می توانند در این اقتصاد جدید مشارکت کنند.»
  • ایمنی: “همانطور که ما شروع به ارائه گسترده ربات ها به عنوان انسان می کنیم، ایمنی بسیار مهم است. بنابراین شرکت های ما باید بر ایمنی تمرکز کنند. این بخش کاملاً جدید از صنعت ما وجود دارد که ربات‌های مشارکتی نامیده می‌شوند. و این نکته کلیدی است: نحوه تعامل روبات ها با انسان به روشی ایمن.
  • تاثیر بر نیروی کار: تاریخ نشان می دهد که تأثیر مثبت خالص بر مشاغل اتوماسیون دارد، اما «برخی افراد آواره خواهند شد. پس باید با این موضوع کنار بیاییم و از نظر آموزش شغلی و بازآموزی برای آن آماده باشیم. اما در حال حاضر مردم این مشاغل را در انبارها، کارگاه‌های ساختمانی و سایر مناطقی که «کسالت‌آور، کثیف یا خطرناک» هستند، نمی‌پذیرند. پس این مقدار زیادی است.”

اینها برخی از سؤالات کلیدی هستند که در مورد رهبران صنعت که این هفته در پیتسبورگ برای کنفرانس روباتیک، اتوماسیون و هوش مصنوعی Cascadia Connect جمع می شوند، فکر می کنید. این کنفرانس توسط Cascadia Capital مستقر در سیاتل، که میزبان گزارش های مستقل brooztechnology در این زمینه است، برگزار می شود.

پتانسیل تجاری ربات ها و اتوماسیون در طی یک تور بداهه از Robotics Row در پیتسبورگ در هفته گذشته مشهود بود، که منطقه استریپ و محله های Lawrenceville را پوشش می داد، به رهبری رید به همراه مارک آنتونی توماس، رئیس اتحادیه منطقه ای پیتسبورگ.

در هر مرحله، به نظر می رسید یک پروژه یا شرکت جدیدی وجود دارد که پس از آخرین بازدید از brooztechnology ظاهر شد.

چهار چالش کلیدی که روبات‌ها برای ایفای نقش بزرگ‌تر در تجارت و صنعت باید با آن مقابله کنند
عملیات رباتیک و اتوماسیون و راه اندازی ها در پیتسبورگ، همانطور که شبکه رباتیک پیتسبورگ در نمایه خوشه رباتیک جدید خود ردیابی می کند. (برای نسخه بزرگتر کلیک کنید.)

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط جف، در پنج سال گذشته، پیتسبورگ 39 پروژه سرمایه‌ای برای رباتیک و افراد خودمختار (به‌علاوه مرکز تحقیقات خودروهای خودمختار اصلی اوبر در سال 2016) داشته است که در مجموع بیش از 275 میلیون دلار هزینه ساخت و 1.7 میلیون فوت مربع فضا دارد. Byrd of the Tall Timber Group، یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره بازار در پیتسبورگ. این شامل 320000 متر مربع ساخت و ساز جدید است.

شبکه رباتیک پیتسبورگ در گزارش جدید خود در مورد نمایه خوشه رباتیک، بیش از 100 شرکت را در آنچه که Pittsburgh Robotics Cluster می نامد فهرست می کند، در حالی که یک سال قبل 80 شرکت افزایش یافته است.

توماس از اتحاد منطقه ای پیتسبورگ گفت که تلاشی هماهنگ برای اطمینان از اینکه کارآفرینان و مهندسان نیازی به نقل مکان به سایر نقاط کشور احساس نمی کنند انجام شده است.

توماس می‌گوید: «از آنجایی که 12 سال پیش استراتژی این بود که بهترین مؤسسات خود را بگیریم و آنها را در بازارهای دیگر قرار دهیم، اکنون تغییر کرده است». «همه کارآفرینان و هنرمندان در حال حاضر مکانی دارند که ایجاد شده است تا بتوانند در اینجا بمانند. بنابراین من فکر می کنم که این خط لوله رشد را تغییر خواهد داد.”