• خانه
  • اخبار
  • چهار استارت‌آپ فین‌تک به انکوباتور اتحادیه اعتباری منطقه سیاتل و Univ می‌پیوندند. واشنگتن

چهار استارت‌آپ فین‌تک به انکوباتور اتحادیه اعتباری منطقه سیاتل و Univ می‌پیوندند. واشنگتن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چهار استارت‌آپ فین‌تک به انکوباتور اتحادیه اعتباری منطقه سیاتل و Univ می‌پیوندند. واشنگتن

چهار استارت‌آپ فین‌تک به انکوباتور اتحادیه اعتباری منطقه سیاتل و Univ می‌پیوندند. واشنگتن
(عکس از CoMotion)

چهار استارت آپ از خارج از شمال غرب اقیانوس آرام برنده چهارمین مسابقه سالانه انکوباتور فناوری BECU شدند.

این انکوباتور از استارت‌آپ‌های فین‌تک پشتیبانی می‌کند و یک همکاری است که تخصص BECU، بزرگترین اتحادیه اعتباری غیرانتفاعی واشنگتن، و آزمایشگاه‌های CoMotion دانشگاه واشنگتن را ترکیب می‌کند. از زمان راه اندازی آن در سال 2018، از 11 استارت آپ با مربیگری، فضای جوجه کشی و آموزش حمایت کرده است.

BECU رقابت را در سراسر کشور در طول همه گیری گسترش داد و برندگان امسال در خارج از منطقه سیاتل قرار دارند.

BECU در بیانیه ای به brooztechnology گفت: “ما به رشد جامعه فین تک در منطقه خود متعهد هستیم و همچنان به دنبال راه هایی برای حمایت از استارت آپ های محلی هستیم.” ما همچنین می‌دانیم که استارت‌آپ‌های فین‌تک از سایر نقاط کشور به ایجاد نوآوری در صنعت خدمات مالی و افزایش رفاه مالی جوامع محلی ما کمک می‌کنند.»

در اینجا بیشتر در مورد استارتاپ های برنده آمده است:

آسا مالی

Asa مستقر در Provo، یوتا، یک پلت فرم و بازار فناوری را فراهم می کند که مشارکت بین فین تک و بانکداری سنتی را امکان پذیر می کند. از طریق این ادغام، شرکت‌های فین‌تک می‌توانند با اکوسیستم بانکداری گسترده‌تر ارتباط برقرار کنند تا پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند و بانک‌ها می‌توانند از منابع فین‌تک برای ارائه فناوری‌های پرداخت پیشرفته و تجربیات شخصی‌سازی شده برای دارندگان حساب خود استفاده کنند.

اعتبار لانه زنبوری

Honeycomb مستقر در پیتسبورگ به چالشی که مشاغل کوچک در دریافت وام های بانکی سنتی برای رشد با آن مواجه هستند، می پردازد. اعتبار لانه زنبوری به این مشاغل اجازه می دهد تا سرمایه خود را مستقیماً از پایگاه مشتری و جامعه محلی خود وام بگیرند. ایده این است که هم به کسب و کارها و هم به مشتریان کمک شود – کسب و کارها سرمایه مورد نیاز خود را به دست آورند و به مشتریان بازده رقابتی ارائه شود.

NetGiver

مستقر در مینیاپولیس، NetGiver یک برنامه اعطای خیریه برای اعضای اتحادیه اعتباری است که کمک های مالی به سازمان های غیرانتفاعی را با کارمزد صفر امکان پذیر می کند. NetGiver می تواند توسط اهداکنندگان به هر 501(c)(3) در سراسر کشور، مستقیماً از اتحادیه اعتباری آنها بدون هیچ هزینه ای برای آنها استفاده شود.

لانه جیبی

مستقر در میشیگان، Pocketnest پلتفرمی است که با هدف و ساخته شده توسط Millennials و Gen Xers به ​​آنها کمک می کند تا رفاه مالی را حفظ کنند. این نرم افزار به بانک ها، اتحادیه های اعتباری، مشاوران سرمایه گذاری، حامیان مالی طرح 401K و پلتفرم های سلامتی کارکنان مجوز می دهد. Pocketnest همچنین اطلاعاتی در مورد اعضای ناشناس موسسات مالی ارائه می دهد تا آنها بتوانند نیازهای یک مخاطب جوان را بهتر درک کنند.