منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • چرا Bungie در حال تبدیل شدن به یک “اولین شغل دیجیتال” است – و همچنان قصد دارد ردپای رو به رشد اداری خود را حفظ کند

چرا Bungie در حال تبدیل شدن به یک “اولین شغل دیجیتال” است – و همچنان قصد دارد ردپای رو به رشد اداری خود را حفظ کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا Bungie در حال تبدیل شدن به یک "اولین شغل دیجیتال" است - و همچنان قصد دارد ردپای رو به رشد اداری خود را حفظ کند

چرا Bungie در حال تبدیل شدن به یک "اولین شغل دیجیتال" است - و همچنان قصد دارد ردپای رو به رشد اداری خود را حفظ کند
تصویری هنری از مقر Bungie. (تصویر بانجی)

تصمیم بانجی در ماه گذشته برای تبدیل شدن به اولین محل کار دیجیتالی کمی غافلگیرکننده بود، زیرا سازنده بازی های ویدیویی در حال گسترش دفتر مرکزی خود در Bellevue، واشنگتن است و اخیراً دو طبقه را در مرکز شهر سیاتل اجاره کرده است.

به گفته مدیر عامل، پیت پارسونز، تبدیل شدن به اولین محل کار دیجیتالی، بر برنامه های توسعه دفتر Bungie که به خاطر بازی تیراندازی اول شخص چند نفره عظیم معروف است، تأثیری نخواهد گذاشت. سرنوشت 2.

پارسونز در ایمیلی به brooztechnology گفت: «ایجاد بازی‌های عالی برای توانمندسازی افراد با استعداد است. “ما به وضوح و با صدای بلند شنیده ایم که تیم های ما واقعا از انعطاف پذیری برای انتخاب مکان و نحوه کار استفاده می کنند. ما همچنان فضاهای کاری سفارشی شگفت انگیزی را برای کارکنان Bellevue و Seattle ارائه خواهیم داد که می توانند از فضاهای فیزیکی، امکانات رفاهی و فناوری تخصصی استفاده کنند.

استودیوهای ما مکانی برای تیم های ما خواهند بود خواستن پارسونز ادامه داد تا وقت بگذارند. “نه دارند به.”

در حالی که بسیاری از شرکت‌های فناوری هنگام شروع همه‌گیری بدون مشکل به کار هیبریدی یا از راه دور روی آوردند، تغییر برای برخی از استودیوهای بازی دشوار بود زیرا تولید را کاهش می‌داد. بلومبرگ گزارش داد، اما پس از اینکه شرکت ها به تحویل ابزار و تجهیزات بهتر به خانه های کارگران کمک کردند، بهره وری بازگشت.

سایر شرکت های بازی مانند یوبی سافت نیز به سمت فرمت کاری ترکیبی حرکت می کنند.

دفتر مرکزی فعلی Bungie Bellevue تقریباً 200000 فوت مربع است، در حالی که فضای اجاره ای آن در برج 2 + U در مرکز شهر سیاتل 60000 دیگر است.

Bungie قبلاً شش ایالت ایالات متحده را به غیر از واشنگتن برای کار از راه دور تأیید کرده است، از جمله کالیفرنیا، اورگان، ایلینوی و تگزاس.

این شرکت قبلاً در دو سال گذشته کاملاً از راه دور کار کرده است و توانسته است دومی را ارسال کند. سرنوشت 2 گسترش، ملکه جادوگران، در پایان فوریه به عنوان یک استودیوی کاملاً از راه دور. Bungie تقریباً 1100 کارمند دارد که 93٪ آنها در منطقه سیاتل هستند.

هالی بارباکووی، مدیر عامل Bungie گفت: “ما شرط می بندیم که این رابطه درست با کارمندان ما در آینده است.”

بارباکووی گفت که برای بانجی درست نیست که مجبور شود به دفتر بازگردد، که منجر به چیزی شد که او آن را “رویکرد تست و یادگیری” نامید. Bungie ابزارهای خوبی برای مشاهده نحوه کار کارکنان خود ایجاد کرده است، از جمله یک سیستم نظرسنجی که به او اجازه می دهد به کارمندان، کارمندان جدید و کارمندان خود گوش دهد.

بارباکوف گفت: «فکر نمی‌کنم کسی اکنون همه پاسخ‌ها را داشته باشد، اما واقعیت این است که رابطه ما با کار در نتیجه این بیماری همه‌گیر تغییر ناپذیری داشته است. ما باید آزمایش کنیم که این تعادل جدید چگونه خواهد بود.”

Bungie اولین کارمند خود را برای اولین دفتر بین المللی خود در آمستردام استخدام کرده است و در حال حاضر در حال تصمیم گیری در مورد نحوه برنامه ریزی برای استفاده از دفتر است.

بارباکووی گفت: «ما احساس می‌کنیم که می‌توانیم به ساخت بازی‌های باکیفیت فوق‌العاده با نیروی کار از راه دور ادامه دهیم.»